Şimdi Ara

QUATRONIC Qpad 7000 CORTEX A10 4GB 7 inç Android 4.0 Tablet PC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu tableti kullanmış veya hakkında bir şey bilen var mı acaba? İnternette satış siteleri dışında hiçbir yerde bahsedilmiyor. Fiyatı ve IPS ekranı için almayı düşünüyorum, aynı özelliklerde veya 8" bir tablet önerebilirseniz de sevinirim. Teşekkürler.

http://www.mormani.com/urun/ad30cbb441674478df0681706607eaab/QUATRONIC-Qpad-7000-CORTEX-A10-4GB-7-inc-Android-4.0-Tablet-PC

• yukarı...
  • ips olsada ekran çözünürlüğü düşük.

artes d 708 lere bakın, fiyatı 220 lira, ucuzcu yada ak akceden aratırsanız karşınıza çıkar. sadece ips ekran değil, onun dışında çift çekirdek 1,5 ghz işlemci, 2 x mali ekran kartı 1 gb, 1 gb ddr 3 ram, 5 nokta kapasitif ekran, ve müthiş bir servis hizmeti. şimdiden söyleyeyim sıkıntı yaşanılan bir model bazılarında kendini resetleme gibi bir sorunu var lakin sorun olduğunu servise söylüyorsunuz kargo ücreti ödemeden tableti yolluyorsunuz size sıfırını ücretsiz yolluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lord of chaos

ips olsada ekran çözünürlüğü düşük.

artes d 708 lere bakın, fiyatı 220 lira, ucuzcu yada ak akceden aratırsanız karşınıza çıkar. sadece ips ekran değil, onun dışında çift çekirdek 1,5 ghz işlemci, 2 x mali ekran kartı 1 gb, 1 gb ddr 3 ram, 5 nokta kapasitif ekran, ve müthiş bir servis hizmeti. şimdiden söyleyeyim sıkıntı yaşanılan bir model bazılarında kendini resetleme gibi bir sorunu var lakin sorun olduğunu servise söylüyorsunuz kargo ücreti ödemeden tableti yolluyorsunuz size sıfırını ücretsiz yolluyorlar.

Arkadaşım bende tablet almayı düşünüyordum bu mesajını gördüğüm iyi oldu.Aynı fiyattaki birçok tabletten daha iyi özellikleri var.Biraz daha araştırmaya devam edeyim bu fiyata daha iyisini bulamazsam ki zor bunu almayı düşünüyorum.Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.