Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.027
Cevap
19
Favori
46.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkurler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babamın telefonunun şarj cihazı artık şarj etmiyor. Ama kafam o kadar rahat ki. Bugün quatronun sitesinden teknik servise mesajı yazdım yolladım. Sıkıntı çıkaracaklarını aklıma bile getirmiyorum. Aldığım 3 telefonun 3 ünde de ufak tefek sıkıntılar var (Benimkinde dokunmatik sorunu var, anneminkinde ses az gidiyor ara sıra ilk sayfadaki işlemi yapmama rağmen). Şu pil mevzusu netleşsin servise gönderirim. Bu fiyata yurt dışından da telefon getirip kullanan arkadaşlar olabilir. Ancak kafanız bu kadar rahat olacak mı? Teknik servise güven ciddi bir değerdir. Bu değeri kazandıkları için bu firmayı takdir etmek lazım.
  • benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Sifir degil ikinci el piyasasindan bahsetmistim hocam. Bizim millet meraklidir yeniliklere daha olmayan 4g icin gidip sim kart aliyorlar :)
    Muhtemelen herkes elden cikarmaya caliscaktir.
    Piyasa baya dusecektir. Yeni telefonlar icin 3g lilerden vazgecen cok olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

http://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/general-mobile-discovery-4g-android-one-4g-flip-cover-kilif-P65627711

http://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-aksesuar/kilif-aski?Spec=%5BMarka+Uyumluluğu~General+Mobile%5D%5BRenk~Siyah%5D

http://www.telefongiydir.com.tr/general-mobile-4g-android-one-aksesuarlari-kat8346.html

Belki faydası olur.

Heyecan yaptırıyorsun hocam ben de linkler t1461 için sandım.meğerse gm4g içinmiş ben zaten yurtdışında bulumak zor demiştim(bulunur ama zibilyon tane olmuyor).

• quote:

• Evet pillerin bayramdan önce gelmesi bekleniyor. Sorun çıkmaz umarım.
    • Piller 2000mAh ancak ekran açık sürenize çok etki etmeyecektir.
    • Numune Piller ile yapılan testlerde telefonun %20den sonraki su gibi akma sorunu ortadan kalktığı görülmüş. İnşallah seri üretimde çinliler farklı bir pil çakmaz :D
    • Telefonun fiyatının artmasının tek sebebi elinde stok bulunan firmaların dolar kurundan faydalanmasıdır. Fırsatçılığıdır. Elinde hali hazırda stokta olan bir ürüne zam çakmak yakışık bir esnaf anlayışı değildir. Sadece daha fazla para kazanma hırsıdır.

O hocam hoşgeldin gözler seni aradı bir kaç gündür. Bu cümleler tanıdık geldi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Sifir degil ikinci el piyasasindan bahsetmistim hocam. Bizim millet meraklidir yeniliklere daha olmayan 4g icin gidip sim kart aliyorlar :)
    Muhtemelen herkes elden cikarmaya caliscaktir.
    Piyasa baya dusecektir. Yeni telefonlar icin 3g lilerden vazgecen cok olur

O birazda kafa ile alakalı hocam o biraz s...k (küfürlü hakaret içeren bir laf değildir sadace yazmak yakışık almaz diye düşündum ama atasözü atasözüdür) yarışı en yenisi ben de en iyisi bende davasıdır her yıl telefon değiştirme bu sebebtendir(zaruri sebepler ayrı) daha nisanda sadece belli bölgelere verilebilecek şey için fazla heyecan yapıyoruz yaygınlaşma zaman alacaktır bkz:3g

• h0c@ H kullanıcısına yanıt
    Hocam Quatromobile'ın internet sitesi üzerinden gönderdiğiniz formlara ulaşmalarında sıkıntı var. Firma bunun üzerinde çalışmalara devam ediyor. O nun için 0224 273 33 33 nolu telefondan yadahttps://www.facebook.com/quatromobile?fref=ts adresinden özel PM atın. Yardımcı olacaklardır.
  • benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Genel olarak gündemin verdiği keyifsizlik, yoğun gece çalışmamdan dolayı ve mobilde forumu açarken sorun yaşamamdan dolayı pek görünemedim.
  • quote:

Genel olarak gündemin verdiği keyifsizlik, yoğun gece çalışmamdan dolayı ve mobilde forumu açarken sorun yaşamamdan dolayı pek görünemedim.

neyse hocam şimdi ilk defa diyecek sözüm yok tamam olabildiğince iyi günler.
  • Arkadaşlar şu telefona MIUI port etsek nasıl olur :)
  • Pil kalibrasyonu için burada işlemler paylaşılmıştı o işlemler nelerdi acaba ?

Bi de o işlemleri GM4G de yapsam batarya biraz toparlar mi?

• İlk sayfada mevcutmuş. Yarin bu telefon için deniycem.bakalim sorun düzelecek mi
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    lion pillerin hepsinde ise yarar

• aerdogan85 A kullanıcısına yanıt
    Siz portlayin biz kullanalim hocam :)

• Benzer bir pil kalibrasyonu;
  • Emelek53 kullanıcısına yanıt
    Paylasmaniz iyi oldu hocam bunu da denerim

• Pili kalibre ettim şarji simdi daha hizli dusuyor

Bu nasıl iş anlamadim valla

bazen olur oyle seyler

• bydublor B kullanıcısına yanıt
    Bu işi düzeltmek lazim hocam

şu yeni piller gelirse baya memnun etcek bizleri.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.