Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.027
Cevap
19
Favori
46.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dEs_

Artı 100 tl ile alabilirim diyorsanız e4g alın bence.

Hediye çeki ile 500 tl civarına geliyor hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 civarı başka alternatif yok gibi zaten. Konusunda sıkıntısı olmadığını da anlayabiliyoruz. Gm vb markalar ile uğraşmak yerine sony iyi tercih olur bana kalırsa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu disi: yeni telefon icin acelesi olmayanlar nisan sonrasini beklesin. Bu teli alirken yilbasina kadar gitsin diyordum simdi nisani gexsin yeter diyorum. Su 4g ayagina 2.el fena haraketlenecek s4 ler falan dibi gorebilir cokta guzel olur :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Konu disi: yeni telefon icin acelesi olmayanlar nisan sonrasini beklesin. Bu teli alirken yilbasina kadar gitsin diyordum simdi nisani gexsin yeter diyorum. Su 4g ayagina 2.el fena haraketlenecek s4 ler falan dibi gorebilir cokta guzel olur :)

Hocam s4 bir ara 900tl ye satıldı dibe vurursa dediğniz gibi 500tl felan olması lazım :) eğer öyleyse millet 4g felan demez affetmez alır bu tip cihazlrı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryalar ne zaman gelecek acaba ?

Telefonun fiyatının bu kadar artacağını bilseydim bir tane daha alırdım vallahi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Bataryalar ne zaman gelecek acaba ?

Telefonun fiyatının bu kadar artacağını bilseydim bir tane daha alırdım vallahi

Hocam firma bayram dan önceye yetiştirmeye çalışıyormuş ama bayramdan sonraya kalma ihtimalide bulunmaktaymış yeni pillerin.

Hocam altın gibi telefon değerleniyor durduğu yerde :) çoğumuz 300tl ve daha aşağısına aldık ama bir ayda fiyat 3te 1oranında fiyat arttı 400tl oldu :) alacaklara kötu oldu almış olanlara ise kar oldu bu telefon :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 9 Eylül 2015; 1:57:14 >
  • benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Firmaya güven sonsuz hocam isterlerse 3 ay sonra yollasınlar valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunkBunny -- 9 Eylül 2015; 1:55:46 >
  • quote:

Firmaya güven sonsuz hocam isterlerse 3 ay sonra yollasınlar valla

Mesajı editledim ilk mesajı size attığım :) hocam firma hakikaten ilginç bir iş yapıyor 300tl ye minimum karla sattıkları telefona kutuya o kadar aparat ekleyip birde durun size özel 2000mahlik pilde ürettik onuda hediye ediceğiz derse bi durup teşekkür ederim.umarım bu yeni HEDİYE pillerede kulp takılmaz.

Yok hocam takılmaz valla kulp takan taş olur taş

Ben kendime M1453 modelini alıyordum sırf bu müşteri memnuniyeti için; sonra GM4G çıkınca onu almaya karar verdim cidden o telefonda da çok memnunum.

Sonra çok ihtiyaç olmamasına rağmen sırf bu firmadan almış olmak için babama T modelini aldım adam cidden çok memnun ara sıra o telefonu kurcalıyorum parlaklığı falan fevkalede. Bi' de batarya gönderileceğini duydum şimdi telefon çok iyi bi' hale gelecek. Bende ki telefonu babama verip onu ben almak istiyorum ama babam sevdi telefonu. Tek sıkıntı şöyle güzel bir kılıf istiyoruz pek satılan yer bulamadım sizin bildiğiniz yerler varsa benim için çok iyi olur valla güzel bir kılıfla telefon ayrı bi' hava kazanır
  • quote:

Yok hocam takılmaz valla kulp takan taş olur taş

Ben kendime M1453 modelini alıyordum sırf bu müşteri memnuniyeti için; sonra GM4G çıkınca onu almaya karar verdim cidden o telefonda da çok memnunum.

Sonra çok ihtiyaç olmamasına rağmen sırf bu firmadan almış olmak için babama T modelini aldım adam cidden çok memnun ara sıra o telefonu kurcalıyorum parlaklığı falan fevkalede. Bi' de batarya gönderileceğini duydum şimdi telefon çok iyi bi' hale gelecek. Bende ki telefonu babama verip onu ben almak istiyorum ama babam sevdi telefonu. Tek sıkıntı şöyle güzel bir kılıf istiyoruz pek satılan yer bulamadım sizin bildiğiniz yerler varsa benim için çok iyi olur valla güzel bir kılıfla telefon ayrı bi' hava kazanır

Hocam türkiyede bulunmuyor kılıf ama yurtdışı sitelerden bizim cihazın yurtdışındaki adıyla bluboo x1 diye aratırsanız en vayi çeşit kılıf temin edebilirsiniz.

http://www.banggood.com/5XCrystal-Clear-Design-Back-Case-For-Bluboo-X-X1s-p-958174.html

Bu kılıf bize gönderdikleri kılıfın aynısı değil mi hocam ?
  • quote:

http://www.banggood.com/5XCrystal-Clear-Design-Back-Case-For-Bluboo-X-X1s-p-958174.html

Bu kılıf bize gönderdikleri kılıfın aynısı değil mi hocam ?

Evet o kutudan çıkan kapak bende bundan almıştım zaten 1-2 ay önce kampanya vardı 5tanesi 1.5dolardı :)

Mesela bu istediğiniz bir tarz kılıf herhalde :)

http://m.aliexpress.com/item/32343707245.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 9 Eylül 2015; 2:28:59 >

Doğrudur hocam böyle bir kılıf almam lazım aliexpress'ten sipariş vermeyi düşünüyorum bi' kaç tane sipariş vericem almışken çeşit çeşit olsun
  • quote:

Doğrudur hocam böyle bir kılıf almam lazım aliexpress'ten sipariş vermeyi düşünüyorum bi' kaç tane sipariş vericem almışken çeşit çeşit olsun

Hocam o zaman tavsiyem aliexpress e girin arama kutucuğuna bluboo x1 yazın kılıflar a güzelce bakın içinize sinenleride alın ;)

Şu anda okuyorum hocam kredi kartı yanımda değil beğendiklerimi işaretliyorum siparişi veririm bugün yarın GM4G için de kılıf bakmak istiyorum da uyumlu olduğu bi' telefon var mı bilemedim
  • quote:

Şu anda okuyorum hocam kredi kartı yanımda değil beğendiklerimi işaretliyorum siparişi veririm bugün yarın GM4G için de kılıf bakmak istiyorum da uyumlu olduğu bi' telefon var mı bilemedim

Gm4g özel bir cihaz yurtdışında benzeri yok yada başka adla satılanı o yüzden ona birebir üretim bulmanız zor ama tabikide bulunur tabi kılıf iyice aranırsa belki .ama geçen hindistanda çakmasını yaptılar belki çakmasına kılıf üretmişlerdir.

• Evet pillerin bayramdan önce gelmesi bekleniyor. Sorun çıkmaz umarım.
    • Piller 2000mAh ancak ekran açık sürenize çok etki etmeyecektir.
    • Numune Piller ile yapılan testlerde telefonun %20den sonraki su gibi akma sorunu ortadan kalktığı görülmüş. İnşallah seri üretimde çinliler farklı bir pil çakmaz :D
    • Telefonun fiyatının artmasının tek sebebi elinde stok bulunan firmaların dolar kurundan faydalanmasıdır. Fırsatçılığıdır. Elinde hali hazırda stokta olan bir ürüne zam çakmak yakışık bir esnaf anlayışı değildir. Sadece daha fazla para kazanma hırsıdır.
  • 13ATMACA 1 kullanıcısına yanıt
    Sorun yaşayıp burada yazan sayısı 50-100 telefonun satış adedi binlerce adet.
    Maalesef bazı arkadaşlarımızda sorun çıktı. Unutmamak lazım ki satıldığı fiyat ve performansı olarak sıkıntılı bir telefon değildir. Ancak fiyatının artması sebebi ile başka marka modellere de yönelmek isteyebilirsiniz. Sonuçta her telefonun kendince kullanıcıya göre sıkıntıları çıakrtıyor 100 lirayada alsanız 1000lirayada.

Her zaman söylediğim şeyi tekrarlamak istiyorum. Bütçeniz dahilinde hangi marka model telefon alırsanız alın içinize sinmesi en önemli etkendir.

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.