Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.027
Cevap
19
Favori
46.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bydublor

Yukarıda belirttim. Yeni çipsetler plustan sonra gelecek. Ama ne zaman çıkar modeller bilemiyorum. mt67xx li 4g li 64 bit işlemcili android 5 ile gelen cihazlar oluyor zaten. ama dediğim gibi getir bluboo x550 yi :D millet pilden rahat etsin android 5.1 de var üstünde :D 4g de kamerasıda çok kötü değildir daha ne olsun :D :D

Siz birde hocam bunu donanım canavarlarına anlatın :) banada bir elephone p7000 yeter canım :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bizim t1461 de bluboo ürünü özelleştirme yapılabilir daha önce çalışılmış bir firma diye dedim. İşlemciyi güçlendir kamerayı değiştir canavar gibi makina :D

onu beğenmiyorsan elephone p8000 getir ;) ama her şey getir demekle olmuyor. Adet önemli, Sipariş önemli, bütçe önemli, yedek parça önemli, firmanın kar zarar marjı alacağı risk vs düşünülüp yapılması gereken şeyler. Bizler hep kendimize göre yontuyoruz ama firmada kendine göre yontmalı bir yerde :D

Haha hocam ikimiz de aynı marka makinaları düşünüyormuşuz ama ben p7000 derdim ona biraz fazla rom ve destek varda kurcalayan beyinler için ;) ama siyah batn olayı olmasa on numara cihazlar benim gözü mü tırmalıyor o bantlar nedense.

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten bol mAh lı pilleri düşünecek olursan belli başlı marka modeller çıkıyor. ama burada dediğim gibi firma kendisinide düşünmek zorunda. Sonuçta anlaşma yapacak belli bir adet stok çekecek. ödeme planı oluşturacak yedek parça stoğu yapacak. Kar / zarar marjını düşünecek. Çalıştırdığı elemanlar vs vs gibi bir çok fizibilite gerekli. Yani umarım güzel telefon seçerler bizlerde sebepleniriz.
  • quote:

Hocam zaten bol mAh lı pilleri düşünecek olursan belli başlı marka modeller çıkıyor. ama burada dediğim gibi firma kendisinide düşünmek zorunda. Sonuçta anlaşma yapacak belli bir adet stok çekecek. ödeme planı oluşturacak yedek parça stoğu yapacak. Kar / zarar marjını düşünecek. Çalıştırdığı elemanlar vs vs gibi bir çok fizibilite gerekli. Yani umarım güzel telefon seçerler bizlerde sebepleniriz.

İnşallah hocam herhalde bu kadar maddi/manevi çabayı tabiri caizse kötü"(çöp)(ayar olurum bu kelimeye ama yazdım)" bağlamazlar şuana kadar da kötü alet getirdiklerini görmedim sadece biraz pil kıtlığı olan cihazlar getirdiler ama onuda kendi girişimleriyle ortalama hale getirdiler (t(t yuvarlanıp gidiyorda 4saat felan s te durum vahim) ve s hariç) quatro ya nedense bir güvenim var umarım bu güvenimi azaltacak bir iş ve yapıya bürünmezler inşallah.

S modelinde calistiklari cinli firma ile skntidan dolayi o model yanlis bir secim gibi oksuz kalmis sanirim. Hayirlisi artık zaman iyi seyler getirir insallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bydublor B kullanıcısına yanıt
    Micro SD 32 GB.'a kadar diyor ya ben şu an 64 GB SD kart kullanıyorum, sorun yok. İlk taktığımda tanımadı fakat sonra kartı yeniden biçimlendirdiğimde 64 GB. görmeye başladı. Ne bulduysam karta yüklüyorum, şu an kartımın sadece 10 GB. kısmı Dolu...
  • EvlatCan E kullanıcısına yanıt
    Genelde diger tellerde de durum buna benzerdir desteklediği yazan degerin iki katini destekler ama birgun yolda da bırakma ihtimali olabilir o yuzden biz firmanin verdigi degeri yazdik ;)

• Batarya konusunu facebooktan sormustum. Verdikleri cevap.

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Şarjında fullmüş :D T1461in akibeti benim dediğim noktaya gidiyor sanırım. Stok eritmişler elde ne var ne yok T modelinden piyasaya sürmüşler :D Cihazın devamı gelecek mi gelecekse fiyatı ne olacak merak ediyorum aslında :)
  • quote:

Şarjında fullmüş :D T1461in akibeti benim dediğim noktaya gidiyor sanırım. Stok eritmişler elde ne var ne yok T modelinden piyasaya sürmüşler :D Cihazın devamı gelecek mi gelecekse fiyatı ne olacak merak ediyorum aslında :)

T1461 e sonlandırılırsa alt segmentte adayım elephone p6000 :) ama gerçi eskidi t1461 de şubattan beri piyasada ömrü geçiyor yavaştan ama bizim gözümüzde o quatro nun büyük küçük evladı olarak kalacak t1461

Hocam eskidi diyorsun ama bugün hala General Mobile discovery I modeli 600 liralardan satılıyor. Tek farkı Hd ekran kullanıyor olması. Belki biraz daha ince. O para eder mi ? Üzerindeki kitkat final sürümüde stabil değil bunun kadar. Sadece bizim milletimiz hala kapıldığı bir GMD furyasının peşinden devam ediyor. Firmadan Halil Bey, patron çıldırdı fiyatlar düştü dediği mesajın altına yazmıştım. Sanırım stokları eritmek için bu fiyattan piyasaya sürdünüz diye. Stok eritmeniz beni ilgilendirmez fiyat çok iyi diye :D Şimdi bu telefonun modeli geçmiş demek yanlış olur. Bence bu fiyata akıllı telefonla henüz tanışmamış insanlar için her zaman alternatif olabilecek bir ürün. Çok fazla para vermiyeyim ama akıllı telefon deneyimi yaşayım diyenlere birebir. Şunun kamerasını biraz daha iyi yapaydılar tadından yenmezdi.
    Daha once demistim sanirim yaptigim is sebebi ile tel devamli elimde.whatsapp instagram arasinda mekik dokumaca :) ondan dolayi her boslukta sarj ediyorum. Pil bitmesin diye

Bence stoklar eritilecek yeni bir parti gelicek 400 civari satisa cikacaktir. Gmd gibi piyasa ogrendi telefonu. 400den satilsa bile rahatlikla gider bence.

• quote:

Hocam eskidi diyorsun ama bugün hala General Mobile discovery I modeli 600 liralardan satılıyor. Tek farkı Hd ekran kullanıyor olması. Belki biraz daha ince. O para eder mi ? Üzerindeki kitkat final sürümüde stabil değil bunun kadar. Sadece bizim milletimiz hala kapıldığı bir GMD furyasının peşinden devam ediyor. Firmadan Halil Bey, patron çıldırdı fiyatlar düştü dediği mesajın altına yazmıştım. Sanırım stokları eritmek için bu fiyattan piyasaya sürdünüz diye. Stok eritmeniz beni ilgilendirmez fiyat çok iyi diye :D Şimdi bu telefonun modeli geçmiş demek yanlış olur. Bence bu fiyata akıllı telefonla henüz tanışmamış insanlar için her zaman alternatif olabilecek bir ürün. Çok fazla para vermiyeyim ama akıllı telefon deneyimi yaşayım diyenlere birebir. Şunun kamerasını biraz daha iyi yapaydılar tadından yenmezdi.

Bu cihaza kötü demek olmaz zaten de hala bizim piyasada çok geçerli bir telefon ben eskime olayını genel piyasa model rejenarasyonuna göre dedim.zaten bu fiyata performans olarak sundukları hiçbir rakibinde yok.ama sizin teoriye göre t1461 çekilirse alt segmentte bir cihaz gerekecek quatro için elbet her model sonsuz gidemez belli bir süre sonra piyasadan çekilmesi gayet normal önemli olan firmanın o cihazın yerini doldurabilmesi bu arada sizinle sohbette iyi geliyor hocam belirteyim :)

Yeni parti getirtecekse bluboo x1 in 1800mAhlık pilini getirsin gerçi ne kadar ekran süresi fark ettirir ki ama yinede olsun :D Birde kameraya ayar çeksinler. fiyat 400-450 e kadar alınası bir telefon olur.
    Firmanın elinde miadını dolduran bir modeli var. S modeli. Temin edilen yurtdışı firmasından kaynaklı olarak sıkıntı yaşanmış.
    T modeli ilk çıktığında acaba kaça çıkmıştı bilmiyorum hiç dikkatimi çekmedi fiyat olarak. Bir kaç yerde ismini duymuştum ama öyle erindiğimden de gidip fiyatına bakmamıştım. T modeli aslında güzel bir telefon Performansı, günlük işleri ucuz bir telefonda yapmak isteyenler için ideal bir telefon. Özellikle ebeveynler için ideal. F modeli şirketin amiral gemisi. F modeline yatırım yapılmalı güncelleme olsun pil olsun. Ancak 6.5mm lik bir kasaya pil sığdırmak kolay olmuyormuş. Kendileri tekrardan pil için kalıp yaptırmışlar ve içine en fazla 2100 sığmış. Dün bir akrabam gelmişti otururken bizim T1461 in pilini gösterdim buna pil çaksanıza içine dedim. Kendileride çinden bilinen bir markanın TR sorumluları. Baktı bu kaçlık dedi 1650 dedim. Buna en fazla sığdırabilsen 2000 sığdırırsın dedi. Yani sanırım bir yerlerde firmada pil konusunda eli kolu bağlı kalıyor. Yoksa eminim ki onlarda 3000mAhlık bir pil yaptırıp F T M modellerine koyar peynir ekmek gibide satarlar. Tasarımları hoş telefonların. Demek ki bir yerde iş kitleniyor istemek yetmiyor. Bizlerde hep kendi açımızdan bakıyoruz hiç firma açısından bakmıyoruz olaylara :D onlarda uygun fiyata telefon satarken kar marjlarını diğer firmalara göre düşük tutuyorlar olacak ki bizde bu fiyatlara alabiliyoruz telefonları.

• quote:

Firmanın elinde miadını dolduran bir modeli var. S modeli. Temin edilen yurtdışı firmasından kaynaklı olarak sıkıntı yaşanmış.
    T modeli ilk çıktığında acaba kaça çıkmıştı bilmiyorum hiç dikkatimi çekmedi fiyat olarak. Bir kaç yerde ismini duymuştum ama öyle erindiğimden de gidip fiyatına bakmamıştım. T modeli aslında güzel bir telefon Performansı, günlük işleri ucuz bir telefonda yapmak isteyenler için ideal bir telefon. Özellikle ebeveynler için ideal. F modeli şirketin amiral gemisi. F modeline yatırım yapılmalı güncelleme olsun pil olsun. Ancak 6.5mm lik bir kasaya pil sığdırmak kolay olmuyormuş. Kendileri tekrardan pil için kalıp yaptırmışlar ve içine en fazla 2100 sığmış. Dün bir akrabam gelmişti otururken bizim T1461 in pilini gösterdim buna pil çaksanıza içine dedim. Kendileride çinden bilinen bir markanın TR sorumluları. Baktı bu kaçlık dedi 1650 dedim. Buna en fazla sığdırabilsen 2000 sığdırırsın dedi. Yani sanırım bir yerlerde firmada pil konusunda eli kolu bağlı kalıyor. Yoksa eminim ki onlarda 3000mAhlık bir pil yaptırıp F T M modellerine koyar peynir ekmek gibide satarlar. Tasarımları hoş telefonların. Demek ki bir yerde iş kitleniyor istemek yetmiyor. Bizlerde hep kendi açımızdan bakıyoruz hiç firma açısından bakmıyoruz olaylara :D onlarda uygun fiyata telefon satarken kar marjlarını diğer firmalara göre düşük tutuyorlar olacak ki bizde bu fiyatlara alabiliyoruz telefonları.

T1461 ilk çıktığında 499tl idi iyi hatırlıyorum sonra zamanla 300e kadar indi t1461 iyi bir telefon zaten hocam umarım yeri doldurulmadıkça t1461 inde fiyatı artmadan yoluna devam eder.bu konuyu bence hocam pek dallandırıp budaklandırmayalım bence ortada fol yok yumurta yok iki deli neyi tartışıyor durumu var.ve konuya bakan insanlarda sanacak quatro t1461 i daha üretmeyecek.

m.aliexpress.com/item/2029398475.html

Bahsettiginiz pil sanirim bu. Bakalim firma getirecegiz dedi pil onlari bekliyecegim.getirmezlerse bu Çinli arkadastan siparis veriririm. Param Çinliye gitmesin istiyorum ondan bekliyorm acikcasi

Yok canım beyin fırtınası yapıyoruz. Piyasa analizi yapıyoruz. Telefonun kaç tane piyasada olduğunu bilmiyoruz bile :D Belki stoğunun bitmesi bile bir iki yıl sürer :D Telefonla ilgili merak edilen bir şey varsa Ana konunun ilk mesjına baksınlar :D
    Pil konusnda bende konuştum firma ile ellerinde kalmamış onlarda yeni daha stabil bir pil üzerine çinde konuşuyorlarmış. Gelmesi bize ne kadar sürer bilmiyorum. Birde 1800 ile 1650 arası kaç dk oynar onu kestirmek lazım. 10, 20 dk ise değmez ama 30dk ve yukarısı ise değer :D
  • quote:

Yok canım beyin fırtınası yapıyoruz. Piyasa analizi yapıyoruz. Telefonun kaç tane piyasada olduğunu bilmiyoruz bile :D Belki stoğunun bitmesi bile bir iki yıl sürer :D Telefonla ilgili merak edilen bir şey varsa Ana konunun ilk mesjına baksınlar :D

İşte hocam sizin bu pozitif yaklaşımlarınız bende size karşı bir sohbet isteği uyandırıyor :) .neyse hocam quatro mantalitesini bozmadığı sürece daha nice t1461 ler görürüz belki çok daha iyilerini ;)

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.