Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.027
Cevap
19
Favori
46.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    chrome yükle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaanrasmus K kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:5:42 >
  • kaanrasmus K kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:5:38 >
  • Tamamdir bydublor beklensin:)chrome yukledim bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi kopmasi su an basima bela. Nasil cozebilirim. Yazan herseyi denedim. Wifi biraz zayif onu anladim da kopma isi kotu. 1 alt kattaki wifiye tum cihazlarim rahat baglaniyor q1461 devamli kopuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Wifi kopmasi su an basima bela. Nasil cozebilirim. Yazan herseyi denedim. Wifi biraz zayif onu anladim da kopma isi kotu. 1 alt kattaki wifiye tum cihazlarim rahat baglaniyor q1461 devamli kopuyor

Hocam servise danışın bence.galiba siz alalı daha 14gün olmadı isterseniz iade yada değişim taleb edebilirsiniz aldığınız yerden.

• Gmd 1 den ekran ve pil dışında pek farkı yok gibi. Keşke 2000mah ve üstü pil kullanılabilseydi, yada opsiyon olarak satılsaydı da güzel olurdu. Kamera kalitesi vs. ciddi beklenti içerisindeki arkadaşlar bu cihazın 3 katı ve üzeri fiyatlı telefonlara bakabilirler. Yazılım da sıkıntı yoksa güncelleme gelmese de sıkıntı yok bence. Gmd1 kullanıyorum yaklaşık 16 aydır, artık 1 gb ramli bir cihaz da almayı düşünmüyorum android için. Pili uzun dayanan, ekranı 5" ve üstü olan min. 2 gb ramli cihaz bakıyorum. Ouatro nun yeni gelecek cihazı da mtk 6592 olmasa belki o olurdu yeni cihazımız ama o sıkıntılı işlemciyle çok zor. Keşke mtk 6752 kullanan 3000mah ve üzeri pile sahip hd ekranlı bir cihaz getirselerde 2 gün pili giden uygun fiyatlı ve kaliteli servisi olan bir cihazımız olsa.

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    5 gun falan oldu. İade isi zor hocam banka puani nuvo falan almistim. İade yaparsam onlari almak zor olur. Bayramdan sonra servisle konusayim olmadi. Baska firma olsa servise guvenmemde quatro guven verdi. Bakalim ins sorun cozulur

• KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Wifiye bagli kac cihaz var ? O cihazlarin baglantisini deneme icin kesip deneyin. Modem kaynakli kopma yada ayni ipyi almaya calismadan kopma yasaniyor olabilir.

• bydublor B kullanıcısına yanıt
    3 cihaz bagli. Onerinizi deneyim hatta modemi toptan sifirliyim en iyisi hazir baslamisken :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

5 gun falan oldu. İade isi zor hocam banka puani nuvo falan almistim. İade yaparsam onlari almak zor olur. Bayramdan sonra servisle konusayim olmadi. Baska firma olsa servise guvenmemde quatro guven verdi. Bakalim ins sorun cozulur

siz bilirsiniz hocam ama eminim ki quatro mutlaka sorununuzla ilgili bir şeyler yapacaktır.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:5:43 >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlis anlama onerimi denemeni isterim. Neden dersen gecende evde enisteler falan var 3 5 cihaz olduk benim tel baglanmadi baglandi koptu. Wifi hatirla dediginde bir ip alio misal 192.168.1.106 otomatik hatirladigi icin o ip nosunu almaya calisabilir. Ama diger cihzlar o ipiyi senden once baglanip aldiysa senin baglantin dusebilir diye dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MaRQuE

Wiko DarkMoon MT6582 cihaz için Cyanogenmod 12.1 buldum, bizim cihazda çalışır mı acaba?

http://forum.xda-developers.com/android/development/rom-cyanogenmod-12-1-wiko-darkmoon-t3145011

Hayir direk calismaz. Portlanmasi lazim. Bunun icin de sizin cihaz icin lollipop kernel yayinlanmis olmali. Kernel android cihaxin en onemli kismidir. O da portlanabilir ama cok zor ve zahmetli bir istir.

• doctorfizik kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:5:43 >
  • Teknik ozellik olarak cihazin sadece islemcisi tutuyor. 4gb rom var bizde 8 partitonlarda farkli.Hd ekran var. Bizim qhd muhtemelen lcd driverindan dolayi sorun olabilir. Isterseniz deneyin. Size kalmis bir sey:) lollipop oldugu icin cogu diver calismayacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 18 Temmuz 2015; 15:41:37 >
  • quote:

Şöyle bir portlama yöntemi var, daha önce farklı bir cihazın romunda denemiştim ama olmamıştı. Belki bunda olabilir diye düşünmüştüm.
    Kernel dosyaları paylaşılmıyor maalesef.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2545618

Port konusunda bayagi bilgiliyim. Daha once kendi cihazim icin cok rom portladim. Dedigim gibi kernel meselesi en buyuk sıkíntı. Digerleri -4gba 8 gb olmasi, driverlar vb- halledilecek seyler

• .

• quote:

O zaman boşa kürek çekmeyim.

Hic ugrasma...

• hepsiburadada 329 tl, + tl kargo
    200 /50 ındırım cekı 15 tl

299 tl

3. telefonu başka bır akrabaya alacam yıne, umarım sorun olmaz ılerıde
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.