Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.027
Cevap
19
Favori
46.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bydublor

Yaptım oldu :D Hocam alelacele yaptım m modelinden kalmış :D düzelttim.

ama hocam şimdide önceki halini yapanlarda ogs oldu sizde ve sonrakilerde onlarında düzeltmeleri gerkecek ama gerçi ufak bir ayrıntı.
  • benkimim50 kullanıcısına yanıt
    ilk verdiğim mesajda imza mesajında da düzelttim. Zaten yapan 2-3 kişiyiz daha :)
  • quote:

ilk verdiğim mesajda imza mesajında da düzelttim. Zaten yapan 2-3 kişiyiz daha :)

biliyorum hocam bir kaos ortamı yaratayım dedim 3-5kişi ile olmadı :)

birde hocam biraz saçma görecen ama bizdeki grafik birimi 533mhzde çalışıyor :)

mp piksel terimi güzelmiş hocam birde imzadaki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 13 Temmuz 2015; 16:46:10 >
    nannnnn :D sayıyla mı verdiler seni bana :D Mega piksel ? megapiksel ? megapixel ? mpx ? mp ? mega pixel ?

ne alırdınız ? Düzelteyim :D
  • quote:

nannnnn :D sayıyla mı verdiler seni bana :D Mega piksel ? megapiksel ? megapixel ? mpx ? mp ? mega pixel ?

ne alırdınız ? Düzelteyim :D

canın hangisinden istiyorsa çak imzaya bir zaten gerçi siz mp pixel istemiştiniz :) hocam darılmıyorsunuz dimi şakasına diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 13 Temmuz 2015; 17:00:17 >
    Açıklıyorum. Çok darıldım :D

Aslında bu imzayı bir arkadaşımız F modeli için yapmıştı. Bende M modeline göre değiştirmiştim. Kamera mpx lerine vslere aynı olduğu için değiştirme ihtiyacı duymadım. Sen imza lazım haketti deyince hazır imzamın üstünde rakamsal değişiklikler yaptım 16Gb tı 8Gb 64Gbtı 32Gb gibi. Neyse işte Ogs mp pixel oradan kalmış. belki hala yanlış vardır :D

Demem o ki; bizde yanlışlık olmaz olmuşsa da yanlışlıkla olmuştur :D :D
  • quote:

Açıklıyorum. Çok darıldım :D

Aslında bu imzayı bir arkadaşımız F modeli için yapmıştı. Bende M modeline göre değiştirmiştim. Kamera mpx lerine vslere aynı olduğu için değiştirme ihtiyacı duymadım. Sen imza lazım haketti deyince hazır imzamın üstünde rakamsal değişiklikler yaptım 16Gb tı 8Gb 64Gbtı 32Gb gibi. Neyse işte Ogs mp pixel oradan kalmış. belki hala yanlış vardır :D

Demem o ki; bizde yanlışlık olmaz olmuşsa da yanlışlıkla olmuştur :D :D

sizin şu espriler ve özdeyişler yok mu zaten :D

imzada hata yok gibi artık. fiyatıda mı koysak can alıcı tarafını ama hem zaman içinde değişebilir fiyat birde pek etik değil gibi ha fiyat koymak siz ne dersiniz.
    Direk Fiyat değilde Quatro Mobile T1461 yazan yerin yanında 2015'in Fiyat/Performans Cihazı Quatromobile T1461 yazabiliriz. Ksin fiyat yazmamakla beraber. Uygun fiyat ve performansı dile getirmiş oluruz ?
  • quote:

Direk Fiyat değilde Quatro Mobile T1461 yazan yerin yanında 2015'in Fiyat/Performans Cihazı Quatromobile T1461 yazabiliriz. Ksin fiyat yazmamakla beraber. Uygun fiyat ve performansı dile getirmiş oluruz ?

matıklı hocam ama çok uzatmadan fiyat performans telefonu quatromobile t1461 yazsak daha iyi gibi.
  • Mevla yapacağımız ibadetleri ve dualari izzeti dergahinda kabul, gecmis gunahlarimiza da kefaret kabul etsin insallah.Kadir gecemiz mubarek ve gelecek gunler icin bizlere hayirlar nasip etsin tum quatro ailesine selam olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Mevla yapacağımız ibadetleri ve dualari izzeti dergahinda kabul, gecmis gunahlarimiza da kefaret kabul etsin insallah.Kadir gecemiz mubarek ve gelecek gunler icin bizlere hayirlar nasip etsin tum quatro ailesine selam olsun.

amin hocam hepimizin kandili mübrek olsun.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:4:37 >
  • Cevap icin tesekkur ederim hocam ben ekran jeletinlerini yapistirirken mahvettim ikisini de ne beceriksiz adamim simdi bi telefon bsyisinden alip ona sapistirtacagim hangi telefonun ki uyar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El-Turko_67 -- 13 Temmuz 2015; 18:11:25 >
  • El-Turko_67 kullanıcısına yanıt
    0224 273 33 33 beni soyle ayarlarlar bisi :p dermisim. Saka bir yana servisi ararsaniz size yardimci olacaklardir. Bayram arasi girebilir ama :)

Jelatinle ilgili olarak puf nokta 1.etiketi cikartin.

Ekranin alt kismindan baslayin. Bir kredi karti gibi alttan yavas yavas yukari dogru havayi alarak yapistirmaya devam edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 13 Temmuz 2015; 18:54:50 >
  • Ekran kalibrasyon sıkıntısı yaşıyorum.

• Teknik servisi arayın sizi yonlendirsinler

• Aldığımdan beri var aslında bu durum. Bayram araya girer sanırım. Bayram sonu irtibata geçerim

• Halledilmeyecek bir sorun degil. Bayramdan sonra ararsaniz size yardimci olacaklardi diye dysunuyorum.

• Aynen. Zaten yetkili kişilerin ilgisi almam için büyük nedenlerden biriydi. Yine yarın arar durumu izah ederim. Ona göre bir yol izleriz :)

• Hocam otomatik parlaklik cok dusuyor bu otonlmatik parlskligin alt seviyesini yani otomatikte hangi seviyeye dusecegini ayarlayabilir miyiz? Surekli rahatsiz ediyorum kusura bakmayin

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.