Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.027
Cevap
19
Favori
46.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim hocam. Siyah renk mi beyaz renk mi almalıyım ? Hangisi sizin hoşunuza gidiyor ?
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Hocam telefon 2.5 saatte şarj oluyormuş pek hızlı sayılmaz diye düşündüm ben
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Arka kılıf kapağı kullanacaksanız sorun yok.İstediğinizi alın. Ama kapsız kullanacaksanız siyah olan parlak arkada parmak izi çok kalıyor. Beyaz olanı aldım o yuzden.
  • bydublor B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

4 saatten iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    1600lik pil icin baya yavasmis gercekten. kerneline ulasabilirsek hizlandirabiliriz. s3te yapmistim cok iyi olmustu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.T.U.

quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

4 saatten iyidir.

Hangi telefon 4 saat ?
    Telefonu bi' alayım hızlandırma denemelerine başlarım hocam. Bu başlığın sahibi maşallah çok ilgili birazda onun ilgisi sayesinde alıyorum
    M1453 modelindem bahsediyor arkadas. 3.5/4 saat sürüyor. Ve bu arkadasimiz aldigindan beri cok memnuniyetsiz telefondan. Keske telefonunu satsa alan falan ciksa kurtulsa diye dua ediyorum. Telefonu kullanmaktan mutsuz.

Anladım hocam teşekkürler. Söverim de severim de diyorsa satmıyordur
    Boyle bir sey mumkunse firmanin yapmasi lazim aslinda yada talep etmesi lazim

s3 te uygun kernelle sarj mah ayarlari yapilabiyordu. firmalar kendileri genelde yukseltmez pil hizli sarj olursa daha cabuk deforme olur.

xda forumlarinda baya bakmistim zamaninda. bayramda biraz kurcalarm. quatro yetkilileri okumasin bunlari .gelmeyen telim garanti disi kalmasin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sen yap ben denerim benim tel kalsin garanti disi tabi burada vur derken oldurmemek lazim makul bir degere cekmek lazim 1650mah icin 2 saat ideal. 2100 icin 2.5saat gibi

• Benim dışımda çok kişi var bu batarya sorunundan şikayetçi ama gören yok.

• Benimle dalga mı geçiyorsun? Haddinizi bilin Lütfen.

• Google klavye cihazı başlattığımız zaman akif oluyor arkadaşlar.
    Bu durum da çözüldü

• A.T.U. A kullanıcısına yanıt
    Yooo dalga geccek olsam aleni soylerim. M modelinde ki yorumuna yazardim. Mutsuz oldugunu her zaman dile getirmedin mi ? Iade etmek istediğini de soyledin. Bende dilegim sorununun cozulmesi. Iade alan olmadigina gore, firmaninda sarjla ilgili bir girisimi olmadigina gore telefonu satip kurtulman, icine sinen bir alternatif alman duamdir kardesim.

• Hocam sorun neymis ki ? Nasil cozebildiniz. Ben lg klavyeyi kurduktan sonra bile baska klavye kurdugumda aktif olmadi yine bu sefer lg klavyede kaldi.

• Farklı veya özel bir işlem yapmadım açıkçası. Sadece cihaz bellegine kurdum ve aktifleştirdim. Sırf denemek için en az on kere kapatıp açtım sıkıntı olmadı.
  • Evet hocam sdkarta kurunca heryeni başlangıçta sıfırlıyor ama dahili bellekteyken sorun yok. Test ettim bende sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 12 Temmuz 2015; 3:48:25 >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.