Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.027
Cevap
19
Favori
46.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bydublor

Evet var.

hocam ben diyelim şebeke üzerinden aradığım zaman dk paketim mi gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ßenle100les kullanıcısına yanıt
    Aveada bu sekilde muhtemelen digerleride bu sekildedie.

Tüm faturalı ve faturasız müşterilerimiz için, görüntülü konuşma ücreti tarifelerdeki konuşma ücretleri ile aynı şekilde uygulanır. Abonelerimiz tarifelerinin indirimli ya da ücretsiz görüşme süreleri ile de görüntülü konuşma yapabilirler.
    Yapacağınız yurtdışı aramaları, arama yaptığınız ülkenin bulunduğu bölgeye göre ücretlendirilir.
    Avea ve yurtdışındaki operatör arasında ara bağlantı var ise; görüntülü konuş servisinden yararlanabilirsiniz.
    Grup içi görüşme süresi hediyesi olan tarifelerde, grup içi süre görüntülü konuşma sürelerini içermemektedir.

Turkcell

Turkcell’liler Görüntülü Görüşme için ayrıca bir ücret ödemezler. Konuşma için hangi tarifeyi kullanıyorsanız Görüntülü Görüşme için de o tarife üzerinden ücret ödersiniz. Sahip olduğunuz tüm dakikaları da Görüntülü Görüşme servisi için kullanabilirsiniz.

Vodafone

Vodafone 3G abonesi olmanız için ek bir ücret talep edilmez. Kullandığınız data tarifeleri ve 3G servisleri üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Bunlari bulabildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 7 Temmuz 2015; 11:42:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar konu altında çok fazla teknik konulara girmişsiniz, (Rood etmek falan)
    Benim gibi Android sistemlerden çok fazla anlamayanlar için kafa karıştırıcı olmuş.

Bence bu konuları özelden veya soru geldikçe açarsanız daha uygun olmaz mı?
    Başlık altında telefon özellikleri ve daha kolay, hızlı kullanım teknikleri falan verilse daha uygun olabilir.
    Telefonun artıları/eksileri yeni alacaklara veya kullanıcılara yön verebilir.

Selamlar.
  • EvlatCan E kullanıcısına yanıt
    Konunun ilk mesaji guncel. Telefon arti eksisi, pil ekran sureleri, resim ornekleri, ses az geliyorsa yapilmasi gerekenler, telefon Sar degeri, root yapmak isteyenlere aciklama, menu ornekleri, telefon genel ozellikleri, vs vs.

• Kaç senedir android os kullanıyorum hiç root rom işine girmedim ama bu cihazda acemiliğimi atmayı planlıyorum. Cihaz elimde kalmaz ise tabiii

• Rom şimdilik yok. Ama root yapabilirsiniz. Root aslında anlayacağımız dilde PC lerdeki Admin yetkisinin Telefonda size verilmesi gibi bişi.

Bu yetkiye sahip olunca telefonda özelleştirme yapabiliyorsunuz. Tabi bu durum sistem çökmesinede neden olabileceği için firmalar tarafından garanti kapsamı dışında sayıyor telefonu. Ama root yapılmamış bir android telefonda menemen yapmaya kalkıp domates biber kullanmamak gibi bişi oluyor :D
  • bydublor B kullanıcısına yanıt
    sağol anladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gorutulu konusma internetten yemez dakikadan yer bu buyun operatorlerde boyledir

• babama aldığım telefon 1 saat önce geldi.

n11 100 TL tictoc kuponu + 50 tl nuvo iadesiyle bu telefon bedava gibi bir fiyata geldi.

Nokia c5-03'ü 245 TL'ye almıştım keşke daha önce bu telefonu görseydim zarara girmezdim.

Telefonun %54 şarjı vardı bataryayı çıkartıp tekrardan açtım %44 oldu. Herhalde yeni olduğu için bataryanın kendine gelmesi gerekiyor.
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. Allah güzel haberler verip alırken konuşmayı nasip etsin. Batarya için en az 5/6 dolumu tam dolum tam boşaltım yapın. Play store üzerinden Dubattery tarzı programlar ile ilk 5/6 dolumu yaparsanız piliniz daha iyi kalibre olacaktır diye düşünüyorum. Tekrardan hayırlı olsun.
    çok teşekkürler.

sizin tavsiyenizle bu modele yönelmiştim
    İnşallah sorunsuz bir cihaz gelmiştir. Bazen tahmin edersiniz ki en iyi marka modellerde bile sıkıntılı cihaz gelme ihtimali oluyor. Şuan aktif olarak T1461 modelini kullanmaktayım. Kameradan bir beklentim olmadığı için ve oyun oynamadığım için telefonda herhangi bir sorun yaşamıyorum. Oyun performansını test eden arkadaşlarımız bir çok oyunu yüksek değerlerde deneyip memnun kaldıklarını belirtmişlerdi. Bende kendim özellikle face, whatsapp, internet gezinmesi, telefon görüşmesi vs işlemlerde kullanıyorum. Ortalama 4 saat ekran süresi alıyorum. Geçen gün Gobattery programı ile şarj ettiğimde 4,5 saat aldım ekran süresi. Telefonda yeni öğrendim yön bulma sensörü yok. pusula çalışmıyor. Onuda EvlatCan adlı kullanıcımız farketmiş bana sordu test ettim bende aynen öyle. Zaten özellikklerde de yazmıyormuş. Bu arada ana konunun ilk mesajını güncelledim. Takıldığınız bir şey varsa oraya gözatabilirsiniz.

şuan için sorun yok, umarım olmaz.
    Kamera bana göre ne çok kötü, ne çok iyi tam ortasında.
    Şarj olarak 4.5 saat ekran kullanımı gayet iyi. Asus zenfone 6 kullanıyorum. 5 saat ekran kullanma süresi alıyorum. Bu cihazda 1650 mah pil olduğunu hesaba katarsak gayet tasarruflu kullanım sağlıyor.
    ana konu çok iyi olmuş, ellerinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 7 Temmuz 2015; 13:30:20 >
    Sorun yoksa olmaz :)
    Ön kamera ayıp olmasın diye konmuş.
    Arka kamera fiyata göre normal. Çok kötüde değil. Ama renk skalası reelden soluk gibi.
    Bataryası bunun 2100 falan olsaymış 6/7 saat görürdük herhalde :D
  • bir kaçta fotoğraf örneği atalım bari :)

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    ilk mesaja ekledim ;)
    hocam bu hediye olarak verilen ekran stickeri kırılmaz cam değil miydi? bana gelen normal ince sticker. Buff markasına ait büyük ihtimalle çakmaya benziyor.
    hocam size birsey danismak istiyorum. Malum uygulama hafizasi 2gb gorunuyor anladigim. Ebr dosyalari denedinizmi hafizayi yukseltmek icin? 6 gb yapilabilir belki uygulama hafizasi.
    hk phone rom editor uygulamasi var o en fazla 2.5e cikarabiliyor mesela.
    dogru ebr leri bulma sansimiz varmi

hocam 2 adet ekran jelatini çıkıyor biri normal, diğeri firma tarafından verilen kırılmaz buff. orjinal midir bilmiyorum ama ben o firmanın quatronun kendi hediye ettiği kırılmazı taktım.
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    Hocam Ebr dosyasını yukseltmeyi denemedim. Araştırmadım. Sd kart hediyeli aldığım için çokta sorun yaşadığımı söyleyemem. Ama bakmak lazım. Yeniden partition ayarları nasıl yapılır diye. sonuçta Ebr de alanı büyüttüğümüzde diğer dosyaların yuklenmesi gereken adreslerde değişecektir diye tahmin ediyorum.

Sanırım buraları kurcalamak lazım

http://forum.xda-developers.com/android/general/howto-modify-ebr-mediatek-devices-t2769604

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 7 Temmuz 2015; 15:35:10 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.