Şimdi Ara

Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP / (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
11
Favori
22.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Orijinalden alıntı: sinanncann

Peki kardeşim kamera olarak hangi markanın sensorunu kullanıyorlar acaba yani orta segment telefonların 13 megapikselınden daha ıyı bı fotograf cekımı yapabırmıyız.Bide kulaklıkla muzık dınledınız mı nasıl dı performansı acaba

Omnivision kamera sensörleri ama telefonu kullanan biri değilim jak performansını kullanan arkadaşlar söylesin ama ses deneyim işidir ona iyi gelen size kötü gelebilir bu tip konularda denenmesi gerek diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster

Omnivision kamera sensörleri ama telefonu kullanan biri değilim jak performansını kullanan arkadaşlar söylesin ama ses deneyim işidir ona iyi gelen size kötü gelebilir bu tip konularda denenmesi gerek diye düşünüyorum.

Çok fazla duydugum bı marka deılmıs sensor acıkcası.Kaliteli midir hocam siz biliyor musunuz.kamerası 13 megapiksel deyipte 8 megapiksel çekim yapan telfnlardan cıkmaz inşallah

• sinanncann S kullanıcısına yanıt
    Şurada sensör ile ilgili birkaç bir şey yazılmışhttp://m.gsmarena.com/new_omnivision_camera_sensor_shoots_16mp_stills_4k_video-news-4286.php. İnşallah preo p2 kadar iyi fotoğraf çekiyordur arka kamera.

Bu arada GPS performansını test eden yok mu halen alanlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: sinanncann

Çok fazla duydugum bı marka deılmıs sensor acıkcası.Kaliteli midir hocam siz biliyor musunuz.kamerası 13 megapiksel deyipte 8 megapiksel çekim yapan telfnlardan cıkmaz inşallah

Yok hocam doğal 13mp interpalosyon yok kamera da. Sensör üreten üç büyük marka var zaten bunlar samsung,sony,omnivision başka firmalarda var tabi ama sektörde mobilde bunların borusu öter öellikle sony nin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    GPS ve wifi performansı diğer quatro modellerine göre fark edilir düzeyde iyi bence.

GPS konum açık internet kapalı 8-10sn içinde buldu.

İnternet açık 7-8 sn falan sürdü.

Wifi çekimde bana göre yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

Orijinalden alıntı: sinanncann

Yok hocam doğal 13mp interpalosyon yok kamera da. Sensör üreten üç büyük marka var zaten bunlar samsung,sony,omnivision başka firmalarda var tabi ama sektörde mobilde bunların borusu öter öellikle sony nin.

Alıntıları Göster
    Orijinalden alynty: benkimim50

Orijinalden alynty: sinanncann

Omnivision kamera sensörleri ama telefonu kullanan biri de?ilim jak performansyny kullanan arkada?lar söylesin ama ses deneyim i?idir ona iyi gelen size kötü gelebilir bu tip konularda denenmesi gerek diye dü?ünüyorum.

Çok fazla duydugum by marka deylmys sensor acykcasy.Kaliteli midir hocam siz biliyor musunuz.kamerasy 13 megapiksel deyipte 8 megapiksel çekim yapan telfnlardan cykmaz in?allah

Yok hocam do?al 13mp interpalosyon yok kamera da. Sensör üreten üç büyük marka var zaten bunlar samsung,sony,omnivision ba?ka firmalarda var tabi ama sektörde mobilde bunlaryn borusu öter öellikle sony nin.

Çok sa?ol hocam almak için baya?y bir nedenim oldu.Aslynda marka delisiyimdir ama yorumlara güvenip alaca?ym bu telefonu

• bydublor B kullanıcısına yanıt
    Dostum ebatlar olarak elde tutusu filan Nasıl kaba mı yoksa normal mı?

Bunu duyduğum çok iyi oldu. GPS konusundaki takıntım biraz abartı gibi görünebilir ama ben çok fazla şehir değiştirdiğim için ve çok yere gittiğim için benim için önemli. Sırf bu yüzden uzun süredir mtk işlemcili telefonlara mesafeli idim.

Eyvallah hocam.

• Orijinalden alıntı: sinanncann

Orijinalden alynty: benkimim50

Orijinalden alynty: sinanncann

Omnivision kamera sensörleri ama telefonu kullanan biri de?ilim jak performansyny kullanan arkada?lar söylesin ama ses deneyim i?idir ona iyi gelen size kötü gelebilir bu tip konularda denenmesi gerek diye dü?ünüyorum.

Çok fazla duydugum by marka deylmys sensor acykcasy.Kaliteli midir hocam siz biliyor musunuz.kamerasy 13 megapiksel deyipte 8 megapiksel çekim yapan telfnlardan cykmaz in?allah

Yok hocam do?al 13mp interpalosyon yok kamera da. Sensör üreten üç büyük marka var zaten bunlar samsung,sony,omnivision ba?ka firmalarda var tabi ama sektörde mobilde bunlaryn borusu öter öellikle sony nin.

Çok sa?ol hocam almak için baya?y bir nedenim oldu.Aslynda marka delisiyimdir ama yorumlara güvenip alaca?ym bu telefonu

Hocam gerçekten marka takıntın varsa alma bence yada bu takıntım bitsin dersen iyi bir tercih olabilir Quatro.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Ses ve kamera kalitesi görecelidir. Bana göre Çok performanslı bir kamera değil. Şuanki yazılımın biraz üzerinde çalışılması lazım. Müzik kalitesinide deneyeceğim.

Yarında 4.5G ve GPS test videosu ekleyebilirim vaktim olursa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

Ses ve kamera kalitesi görecelidir. Bana göre Çok performanslı bir kamera değil. Şuanki yazılımın biraz üzerinde çalışılması lazım. Müzik kalitesinide deneyeceğim.

Yarında 4.5G ve GPS test videosu ekleyebilirim vaktim olursa.

Üstadım akılda kalan bir soru daha var tam pil boşaltımında kaç saatlik ekran goruntusu alınabılıyor acaba ben 10 saate yakın hesaplaım oncekı vermıs oldugnuz bılgılerden yanlıs mıyım
    9 Saati gördüm. Kullanıma göre değişebilir. bir kaç kez pili doldur boşalt ile görürüz net olarak.
    Kaçırdım mı bilmiyorum ama kaç saatte tam şarj oldu cihaz ?

• karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    4-4,5 saati buluyor.

Çok da hızlı şarj değilmiş.Ama benim gibi gece bırakıp sabaha kadar şarjda bırakan için pek sorun değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 4 Nisan 2016; 10:04:27 >
  • quote:

4-4,5 saati buluyor.

Gayet normal. Çünkü telefonlarda kullanılan mini usb şarj soketlerinin müsaade ettiği şarj akımı max.1,8 A/saat'tir. Aynı şarj soketini benim Samsung galaxy tab-s 10,5 tablet kullanıyor. Şarj cihazı modifiyeli (5.3V) olmasına rağmen 8000 mA'lik pili 6 saate yakın sürede doldurabiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Kulaklıkla şuan youtube dan müzik dinliyorum yeterli sayılır performansı.
  • quote:

Kulaklıkla şuan youtube dan müzik dinliyorum yeterli sayılır performansı.

Sağol kardeşim temperli ekran koruyucu da koysalarmış içine keşke.piyasadan bulması zor olacak:(
    Temperli Cam ile ilgili sanırım firmanın ilerleyen zaman içerisinde bir çalışması olacaktır.
  • Bazı testler, Ram kullanımı, Pil süresi
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Bazı testler, Ram kullanımı, Pil süresi
    Bu mesaja eklenen görseller:

Üstad resimlerde 4G simgesini göremedim hiç ama... Bulunduğunuz yerde mi çekmiyordu veya sim kart mı uyumlu değil. Eşimin preo p2 de dün ne kadar uğraştıysam 4G şebekesine geçirememiştim telefonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 4 Nisan 2016; 14:10:37 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.