Şimdi Ara

Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP / (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
11
Favori
22.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    pardon yanlış yazmışım. şarj aletini kast ettim. çok bozulan bir şarj aleti. hızlı şarj aletini quatro satıyor mu? bu arada %60 ile 5,5 saat iyimiş. hayırlı olsun
  • bydublor B kullanıcısına yanıt
    Üstad kaç amper çıkışlı ki? Eşime aldığım teknosa preo p2 nin bataryası 3150 mah dı ve şarj aleti de 2.1 amper çıkışlı idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    5.0 V 2.0 A
  • Şarj etme süresi konusu sıkıntılı olabilir. Preo p2 nin bile hızlı şarj özelliği olmasına rağmen 3 saatte ancak doluyor...
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar telefonun bataryası kaç saatte doluyor?
  • Ön kamera ornek olsun diye görüntü kirliligi icin kusura bakmayin
    Bu mesaja eklenen görseller:

Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP / Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP /

• Hat uzerinden goeuntulu gorusme varmi.?

• Bydublor resimler için sağol ön kamerayı ben begendim

• On kamera iyi gorunuyor. Arka kamerayla da bir iki manzara resmi cekermisiniz

• mali63 M kullanıcısına yanıt
    Hat üzerinden görüntülü görüşme göremedim sanırım yok. Gerçi artık herkes uygulama üzerinden bu işlemi gerçekleştiriyor ama tabi bazı kişiler için eksiklik olarak görülebilir.
  • Emelek53 kullanıcısına yanıt
    Hocam yarın ekleyebilirim sanırım. bugün pek imkanım olmayacak.
  • Biraz alelacele oldu ama. Hatta 2 gündür sabah 5 te kalkıp akşam 9da eve gelen geceli gündüzlü vardiyalı çalışan bir insan yavrusu için yorgun biri için iyi bile sayılır. Maksat merak edenler için ellerinde bir veri olsun. Videoda focusla ilgili sorun olmuş olabilir. HD olarak izlemeye çalışsın. Arada esneme duyarsanız kusura bakmayın :D

• Telefonda Pusula için gerekli olan manyetik sensor yok. Görüntülü görüşme yok. Bilgi olarak kalsın. Sonra alınca sorun yaşamasın arkadaşlar.

• Merak eden olursa belki diye Antutu Test Videosu Ekliyorum

• İki tane önemli konuda 16 gb hafıza tek bölümde mi ve telefon ne kadar akıcı hissettiriyor, yani t1461de ki gibi uygulamaların açılması 2-3sn yi bulabiliyor mu?

• samsung j7 yle kafa kafaya performansı var anladıgım kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanncann

samsung j7 yle kafa kafaya performansı var anladıgım kadarıyla

S1453plus aha iyi ama yakın sayılırlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neosinan

İki tane önemli konuda 16 gb hafıza tek bölümde mi ve telefon ne kadar akıcı hissettiriyor, yani t1461de ki gibi uygulamaların açılması 2-3sn yi bulabiliyor mu?

Evet hafıza tek parça bölünme yok akıcı mı derken bence akıcı olacak t1461 de öyle olması sebebi kötü bir depolama yongasına sahipti o yüzdendi s1453plusta bellek test skorlarına bakarsak ortalama üstü bir perfomansı var buda bize fotoğraflardaki lagı gecikmeyi engeller.

• Peki kardeşim kamera olarak hangi markanın sensorunu kullanıyorlar acaba yani orta segment telefonların 13 megapikselınden daha ıyı bı fotograf cekımı yapabırmıyız.Bide kulaklıkla muzık dınledınız mı nasıl dı performansı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanncann

Peki kardeşim kamera olarak hangi markanın sensorunu kullanıyorlar acaba yani orta segment telefonların 13 megapikselınden daha ıyı bı fotograf cekımı yapabırmıyız.Bide kulaklıkla muzık dınledınız mı nasıl dı performansı acaba

Omnivision kamera sensörleri ama telefonu kullanan biri değilim jak performansını kullanan arkadaşlar söylesin ama ses deneyim işidir ona iyi gelen size kötü gelebilir bu tip konularda denenmesi gerek diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.