Şimdi Ara

Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP / (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
11
Favori
22.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • satıcı sonuçta telefon göndermiyor aksesuar gönderiyor gümrük aksesuarlara niye izin vermesin ki herkes ekran ve anakart siparişi veriyor hiçbirisi geri dönmüyor ya gümrükten sıkıntısız geçiyor yada vergi ödeyip alıyorlar internetten baya bi yazı okudum gümrüğün aksesuarlara izin vermediğini duymadım.Aksesurı vergisini kabul ettiği halde gümrükten geçiremeyen bir tanıdığın var mı?.
  • Du tahmin ediyim buldugun satici anna mi yoksa :) 2trade miydi neydi dukkani. Uzak durun bu tarz saticilardan. Baska bi saticida olabilir buldugunz ama fark etmez.ikinci el bolumden alin daha iyi...ben 2 telefon aldim 2side direk geri gitti :)

Nesw konuyu kirletmeyelim. Varsa merakin pm den ulasirsinz.

Bu arada teli merakla bekliyorum. Buyuk bataryalara zaafim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 27 Mart 2016; 19:58:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailkaymaz

satıcı sonuçta telefon göndermiyor aksesuar gönderiyor gümrük aksesuarlara niye izin vermesin ki herkes ekran ve anakart siparişi veriyor hiçbirisi geri dönmüyor ya gümrükten sıkıntısız geçiyor yada vergi ödeyip alıyorlar internetten baya bi yazı okudum gümrüğün aksesuarlara izin vermediğini duymadım.Aksesurı vergisini kabul ettiği halde gümrükten geçiremeyen bir tanıdığın var mı?.

aksesuar göndermiyor size telefon sarf malzemesi yani yedek parçası gönderiyor ana kart hariç her parça geçer ama ana karta imei numarası yani radyo vericileri bulunduğu için yasaklıdır telefon statüsünde üründür ülkemizde kurallar imei bazlı yürür.
  • imei nosunu hallederim de 4*5 cmlik devreyi inceleyip radyoya sahip olduğunu anlarsa ayakta alkışlarım
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    batarya ile ilgileniyorsunuz galiba telefonun enerji tüketimi f1453 plusa göre nasıl yani 4-5 saat ekran açık süresi alabilirmiyiz
  • quote:

imei nosunu hallederim de 4*5 cmlik devreyi inceleyip radyoya sahip olduğunu anlarsa ayakta alkışlarım

4-5 cm lik devre uzerinde simkart soketi var hocam, bu ayrintiyi unuttunuz herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu daha gorme sansimiz olmadi ama o pille en az 5 saati gorur zaten. Su an kullandigim gm 4g bile 2500 pil ile ortalama 5saati goruyor.

Ekran boyutu biraz daha buyuk ama tahminin en az 6 saat ortalama verir bence..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esb2011

quote:

imei nosunu hallederim de 4*5 cmlik devreyi inceleyip radyoya sahip olduğunu anlarsa ayakta alkışlarım

4-5 cm lik devre uzerinde simkart soketi var hocam, bu ayrintiyi unuttunuz herhalde.

Bende tam onu diyecektim hocam +1
  • esb2011 E kullanıcısına yanıt
    biraz önce arkadaşımla görüştüm daha önce raspberry pi 2 için GSM modülü almış imei numrasına rağmen vergisini ödeyip almış ona göre UPS ie gelmeseydi gümrüğe takılmayacağını düşünüyor. 2.el alırsam pişman olurum hep aklımda kalır bu iş ilerde piişman olmamak için şansımı deneyi düşünüyorum ilgendiğiniz için teşekkürler pürüz çıkacak başka bir konu varsa paylaşın ona göre gümrükte takılırsa hazırlıklı giderim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunder -- 27 Mart 2016; 23:11:02 >
  • Konu Splus mevzu gumrukten nasıl parça halinde telefon geciririm. Forum icerisinde yurt dışından alışveriş ile ilgili bir cok topic bir cok deneyim mevcut oralari kullansaniz veya ozel pmden mesajlassaniz hem konu icin hemde merakinizi yenmek icin daha verimli olacağını düşünüyorum

• Meizu M2 Note bakıyorumda donanım bakımından aynı mt 6753 64 bit 2 Gb ram GG3 ekran ve full hd ekran quatro hangi alanda fark atabilir? Tek fark pil mi?

• o zaman meizu m2 note alin ;) en azindan icinize siner.

• bydublor B kullanıcısına yanıt
    fark yaratacak bir özelliği yok mu?
  • meizu m2 note ekrani Fhd quatronun cihazdan daha iyi bir çözünürlük ancak 5.5hd ekranda siratmayan bir özellik. Quatro modelinde şuan pil dışında ekstra bir özellik gözükmüyor. Hizli sarj, akilli jestler, telefonunuzdan baska telefonu sarj etme imkani disinda. Belki birazda fiyati uygun gelebilir. Keza m2 note stoklari en son baktigimda bitmisti. Bir arkadasima indirimler ile 580liraya almistim. Cihaz iki ay icinde 850yi gorup stok bitti.Bulabiliyor ve fiyatta sizin icin uygunsa alabilirsiniz.

• bydublor B kullanıcısına yanıt
    başka telefonu şarj etme olayını f1453 plus ve glaxy s4 te denedim enerjiyi veren telefondan %3 gidiyor alan telefon %1 artıyor yerleri değiştirerek denedim sonuç değişmedi acaba kablonun direnci çok mi yüksek ,OTG adaptöründe mi sıkıntı var adaptör adaptör bu:http://tr.aliexpress.com/item/Anroid-telefon-tablet-pc-i-in-mikro-usb-otg-adapt-r-d-n-t-r-c/32580159272.html?btsid=4fc42718-e0c5-489c-889e-bc551941665d&ws_ab_test=searchweb201556_6%2Csearchweb201602_2_10036_10035_10034_507_10020_10001_10002_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10021_10004_10022_10009_10008_10018_10019%2Csearchweb201603_9&spm=2114.010208.3.38.3oFvU7
    kablo lg g4 şarjından.
  • telefonu almıcam en azından şimdilik almak gibi bir niyetim yok ancak nedense fiyat konusundaki merakımı bir türlü yenemedim sürekli bakıyorum acaba piyasaya çıktımı fiyatı belli oldumu diye, hala ses yok.
  • Telefon inew l4le birebir ayni kasada ancak işlemcisi farkli gibi duruyor. Islemcisinin mt6753 ve camerasi inew l4 ile ayni ise kaçırmam alırım. Quatro t1461 den memnun kalmıştım bakalım bunun ilk incelemeleri nasıl olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Islemcisi cok iyi. Siralamada mtk'nin en ust islemcisinin bir altinda. Ilk ciktiginda uygun fiyatli cikarsa ben de almayi dusunuyorum. Aksi takdirde uygun bir kampanya yakalabilirsem diye bekliyecegim. 5.5 inch ekran boyutu artik default gibi oldu. Kasalar iyice kuculdugu icin 5.5 inch artik elde buyuk durmuyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP /

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• klimatör K kullanıcısına yanıt
    Piyasaya bu hafta sonuna kadar çıkacak muhtemelen. Bugün yarın BTK nın onay vermesini bekleniyor.

Fiyat konusunda firmanın açıkladığı bir şey yok. Ancak max. 700ü geçmeyeceğine inanıyorum. Tabi Kredi kartı vb hediye bonuslarla 57-75 arasıda indirim alınabilir gibi.
  • neosinan N kullanıcısına yanıt
    İnew'in 2 adet L4 modeli var biri L4a diye geçiyor ve ramleri 1 ve 2Gblık versiyonda.

İşlemcisi 6753 1.3ghz olacak cihazın ilk etapta kamerlaarıda OmniVision L4 üzerindeki kamera gibi gözüküyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.