Şimdi Ara

Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP / (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
11
Favori
22.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Batarya yuzdesini göster kısmı ingilizce kalmış düzgün test edilmeden sürmüşler piyasaya herhalde. Telefonda 3g 4g hız testleri yapabilirmisiniz?aynı zamanda muadil bir telefon ve aynı hat ile yaparsanız iyi olur karşılaştırma açısından.çok şey istiyoruz kusura bakmayın acelem yok bi ara yaparsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sunder -- 4 Nisan 2016; 14:12:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    4G heryerde pert LG G4 ile denedim vofafone dan 3G de 6 mbps. 4G de 2 mbps. Bir çok yerde 140 yapıyor diyen var ama bana biraz sallama geliyor.

Oncelikle operatorunuzden 4g'yi aktive etmeniz gerekiyor. Bende turkcell hat var. Bulundugum yerde 3g 8m bit, 4g 25 mbit hizinda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    ben tercih etmiyorum ;)
    Bu mesaja eklenen görseller:

Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP /

• benim telefonum da elime ulaştı biraz önce.. ücretsiz kargo olmasına rağmen mng kargo ücreti aldı bu arada
    telefon beklediğimden iyi görünüm vs. olarak, kılıf olarak daha güzel seçenekler sunarlar inşallah bunları pek beğenmedim, temperli ekran koruyucu çıksaydı iyi olurdu, bulabilir miyiz acaba?.. şimdi kurcalama aşamasındayım..
  • Gps ve 4.5g icin bugun otobuste :) duzgun olmasada video çektim. Youtube da aksam yuklerim forumada eklerim.

• Emelek53 kullanıcısına yanıt
    4G Yi aktive etmek derken şu olmuyor mu hocam ; 4G uyumlu bir simkart ve telefonun şebeke ayarlarında , şebeke seçimi-manuel seçim - Turk telekom 4G ..

Yukarıdaki gibi yaptığım da 4G yi seçtiğimde kayıt edildi deyip veri bağlantısını açtığımda halen yukarıda 3G ( H+ ) yazıyor , maalesef bir türlü 4G simgesini göremedik. Telefonu ben kullansam şimdiye halletmiştim de hanım önemsemiyor o yüzden pek kurcalamadım...
    TURKTELEKOM iseniz once mesaj yaz kismindan 4.5G yazıp 5555 e gondermelisiniz. Ardindan da kontrol amaçli 4.5G HAZIR yazip 5555 e atacaksınız.

ardindan mobil verinizi 4G/LTE moduna alacaksiniz. Ardindan bir ucak moduna alip tekrar normale gelin. şayet 4.5G bulundugunuz yerde var ise gelecektir.

• bydublor B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah üstad akşam gidince deneyeyim. Bu arada bu 4G olayından mıdır nedir bu aralar daha önce hiç olmadığı kadar hat kopmaları ve çekmeme gibi sıkıntılara şahit oluyorum. Evde de işte de veya kendi telefonum- eşimin telefonu hepsinde oluyor sıkıntı. Ankara da mı sıkıntı var acep ???
    Türk Telekom ise normaldir :D Parayı CR7 ' ye vereceklerine Altyapılarına versinler :D
  • Videonun sesi yok. Normal elimde başka telefonla çektiğim için çok iyi bir şey ortaya çıkmadı. Ancak Elimizde veri olsun maksat.

81mbit download / 37mbit Upload

4.5G Testi Turktelekom - Eminönü Meydanı

• Usta benim duydugum vodafone 4g de, Aveanin ve turkcell in çok gerisinde kalmış. Hız testlerinde fln ortalaması çok düşük hep, sadece bir kaç yerde güzel hızlar alanlar var.

• Telefonu alıp kullanan varmı acaba kaç saat ekran suresi veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    İlk izlenimlerjniz ne yönde hocam batarya nasil

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    9 saat 7dk. Ekran süresi aldım. Dahada uzun alınabilir. Ayarlar vs çekilirse.

İlk izlenim olarak telefon genel olarak hoş. Tabi eksikleri yok mu var. Tr çevirsi eksik, biraz sistem optime edilebilir, bildirim ledi çok silik kalmış, küçük ve tek renk,kasa hissiyatı güzel
    akıcı, kasılma vs yok. Fiyatı az daha düşerse daha da alınası bir telefon olacaktır.
  • Buda arkadaşlar İnternet bağlantısı olmadan Yandex ve Here Maps uygulaması ile GPS testi. Yine otobüs ortamı çekim çok kaliteli olmasada merak edenler için gelsin.

Hocam siz daha önce de quatro kullanıyordunuz galiba . Eğer imkanınız var ise başka cihazlarla aynı ışık ve ortamlarda fotoğraf çekip ekleseniz çok iyi olur aslında. Kameranın kalitesi daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum...
    3g de demi gerci ücreti çok iyi

Abi 4G açık görünüyor yukarıda yoksa ben mi yanlış gördüm. Hocam yanlış anlamayın da ben gerçek gps performansını test için genelde şöyle yapıyorum. Önce cihaz açıkken interneti ve gps bağlantısını kapatıyorum ve sonra telefonu direkt olarak yeniden başlatıyorum. Sonrasında telefon açıldığında gps bağlantısını açıp o şekilde test ediyorum. O şeklide daha net anlaşılıyor ( soğuk başlangıç )...

Bu arada kusura bakmayın çok nazımız geçiyor size ama napalım sonradan pişman olmak istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakteristik61 -- 4 Nisan 2016; 17:00:15 >
    Ordaki eşekkadar yazan 4G internetin 4Gsi değil ;) GPS testinde internetim komple kapalıydı. Haritaları lokal indirdim sadece. Bu arada GPS resmi ekliyim 4 tane daha.

Kamera ile ilgli resim çektim. Akşam atarım. Ama quatronun diğer telleri ile çekmedim. Aynı Yeri 3 ayrı uygulama ile çekmeye çalıştım.

Bu mesaja eklenen görseller:

Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP / Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP / Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP / Quatro S1453PLUS ANAKONU 629lira 4.5G / 4800mAh pil / MT6753 / 2GB RAM-16GB ROM / 5-13MP /

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.