Şimdi Ara

Quatro Mobile F1453 Yorumlar (420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.401
Cevap
96
Favori
396.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende yaklaşık 2 yıldır kullanıyordum telefonu hatta birçok kişiyi de hem f1453 hem de m1453 sahibi yaptım. Ancak yaşadığım son birkaç servis deneyimi şu meşhur "o eski halinden eser yok şimdi" şarkısını söyletecek türden oldu.. kendi kullandığım f1453 birden bire kendiliğinden arızalandı bir ayı aşkın bir süre bekledim sonunda cihaz değişti.. benim cihazım siyahtı, gelen cihaz beyaz.. benimki normal versiyondu gelen cihaz plus.. ancak gelen cihazında tüm iletişim yollarıyla (wifi veya gsm farketmiyor) sorunları var.. telefon açık çekiyor gözüküyor ancak çekmiyor kapatıp açınca düzeliyor, wifi bağlı gözüküyor internete girmiyor yine restart edince düzeliyor.. illallah ettim artık uğraşmıyorum.. başlarda ne güzeldi alışılmadık bir hizmet alıyorduk elbette bunun bu derece korunabilmesini beklemiyordum ancak son gelinen nokta da bu sefer alışılanın çok uzağına düştü.. bence o güzelim imaja ve parlak geleceğe yazık ettiler..

• İki haftadır f1453 telefonum ısınıp takılmaya bazende şarjda olmadığı halde "yüksek voltaj şarj aletini çıkarın" uyarısı vermeye başladı. Benzer sorun yaşayan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bay_t B kullanıcısına yanıt
    Yedek bir bataryaniz varsa onunla deneyebilir misiniz ? F modelinde 1gb ram var kullandığınız uygulamalarin ram kullanimi belki takılmaya neden olabilir. Fabrika ayarlarina donmeyi deneyebilirsiniz. Ama bataryanizi degistirmenizi tavsiye ederim.

• Evet yedek batarya var. Aynı şekilde ısınıp kapanma devam ediyor değiştirdiğimde.

• bay_t B kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 0:14:28 >
  • Bazen elimden yada koltuk, sehpaha gibi koyduğum yerlerden yerden düştüğü oluyor.

• Telefon güzel olabilir fakat çok dayanıksız, 2 ayda şarj edilemez oldu ve kapandı bir daha da açılmadı.

Servise gönderdim 30 günü aştı, servis telefonlara cevap vermiyor ve maillerede işlemi devam etmektedir diyerek başından sallıyor.

Servisi bu kadar sıkıntılı bir ürünü ucuzda olsa almamak en akıllıcası olacaktır.

Bu telefona para vereceğinize çöpe atın aynı şey.
  • Benimde bir m 1453 model telefonum var fakat biraz bakıma ihtiyacı​ var.. Gerek kasa olsun gerek batarya ve dış tuşları hepsi elden geçecek çok güzel ve kullanışlı bir telefon o yüzden uygun bir fiyat olursa bu sorunların giderilmesi lazım ama İstanbuldaki yetkili servislerin hiçbiri hizmet vermiyor...Servis bilgisi verebilecek olan varsa sevinirim teşekkürler..

• H.Kartal H kullanıcısına yanıt
    destek@quatromobile.com adresine mail atin gecerli servis bilgilerini size geri donerler. Soru ve sorunlariniz ile fiyat bilgisinide sanırım oradan alabilirsiniz.

• H.Kartal H kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen o telefona masraf etme.

Adamlar telefonlarının arkasında durmuyor. Firmaya telefonla dahi ulasılmıyor.

O telefon için yaptın masrafa degmez.

Zaten senin saydigın şeyler için telefonun parasının yarısını isterler

• Beyler artık servis telefonlarına da mı bakmıyolar ne zamandır arıyorum ya çalıyo çalıyo bakmıyolar yada meşgulmüş gibi çalıyo

• ZzHERENzZ Z kullanıcısına yanıt
    iki hafta önce GM 5 Plus cep telefonumu garantiye gönderdim.
    Adamlar telefonu teslim aldılar ve birgün sonra tekrar kargoya verip gönderdiler.
    Şimdi bir zamanlar benim HATAM - tavsiyem yüzünden F1453 Plus alan arkadaşımın telefonunu mecburen garantiye göndereceğiz.
    Eminin en az 1 ay alır gelmesi...
    Bu markanın telefonlarını ALMAYIN arkadaşlar, sonra pişman olursunuz.
    Hele Hele benim gibi eşinize - dostunuza sakın aldırmayın çok mahçup olursunuz. Benim ne kadar aldırdığım arkadaşım varsa servis yüzünden hepsi bana sitem ettiler.
  • Valla vaziyet çok sıkıntılı bende çok kişiye tavsiye ettim yeri geldi baskı bile yaptım ama haklıydık o zamanlar, eskiden buralarda firma sahipleri dolanırdı çok itinalı müşteriyi memnun etmek için uğraşrlardı defalarca konuştuk telefonda formdan arkadaşlar ziyaretlerine bile gitti ağırlandılar ama birden herşey tersine döndü tahminimce ya firma el değiştirdi yada telefonlar görsel olarak güzel olsada çok arıza verdi teknik serviste bu arızalarla boğuldu ve firmada maddi olarak sıkıntıya girdi açıkcası ya battı yada batacaklar diye düşünüyorum ama ümidim kendilerini her yönden toparlayıp ayakta kalmaları ve eski keyifli ortamı yeniden yakalamarı yönünde yoksa bu gidişle zaten batmaya mahkum kalacaklar burda yazılanları okuyan hiç kimse almaz malesef telefonlarını

• arkadaşım bana quatro f1453 plus anakartı lazım firma yan çiziyo. ortada kaldık yaw.
  • adige6009 A kullanıcısına yanıt
    sahibinden, letgo da falan ikinci el calisan cihazlara bakin. Çin'de inew firmasi kapattı. Quatro firmasida eski modelleri inew agirlikli oldugundan inew e ait ürünlerinin yedek parcalarinin bir kısmını tedarik edemiyorlar muhtmelen. bu da kullanıcılar icin olumsuzluk.

• digitaloguz kullanıcısına yanıt
    kardeş anakart duruyormu?????????
  • yeni telefon modeli çıkatmış :)
  • Benden başka hala kullanan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • been1 B kullanıcısına yanıt

Yok galiba bende yeni alacaktım vaz geçtim.

• Merhaba bana F1453 ekranı lazım. Eski telefonunu satmayı düşünen var mı acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.