Şimdi Ara

QUATRO M1453 ANA KONU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
21
Favori
35.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar telefona root yapmak istiyorum.ve rom yuklemek nasil yapicaz bilgisi olan varmii. Yardimlarinizi rica ediyirum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leaf1985 L kullanıcısına yanıt
    m modeli için rom buldunuz mu yapacak misiniz ? root işlemi teli garanti kapsami disina cikartiyor. root islemini iroot programi ile halledebilirsiniz kinguser uygulamasi geliyir super su yerine. cwm recovery icinde mtk droid tools ile yapabilirsiniz

• Bay bydublor

iNEW V7A - Update V1.1.0 rom şu an cihazımızdaki romla aynı versiyon mu.. cwm recovery menüsü için mtk droid tools ile yapabilirsiniz diyorsunuz root etmeden bu program recovery oluşturuyor mu...
  • farpa kullanıcısına yanıt
    Cihazımızda en son güncelleme ile aynı olması lazım. Bizim quatronun verdiğide 1.1.0

Cihazı root etmeden cwm yapamazsınız.
    Zaten Cihazı iroot programı ile pc yardımıyla rootluyorsunuz. Rootladıktan sonra Mtk Droid tools ile yapabilirsiniz. dedim.
  • ARKADAŞLAR CİHAZI ROOTLAYAMADIM 4-5 TANE PROGRAM KULLANDIM PC DEN AMA OLMADI BİR TÜRLÜ. iroot KİNGRO ROOT VB PROGRAMLAR KULLANDIMM. YARDIMCI OLABİLECEK KİMSE YOKMU.
  • https://m.facebook.com/groups/646497312148424?ref=bookmark

• quote:

Orijinalden alıntı: leaf1985

ARKADAŞLAR CİHAZI ROOTLAYAMADIM 4-5 TANE PROGRAM KULLANDIM PC DEN AMA OLMADI BİR TÜRLÜ. iroot KİNGRO ROOT VB PROGRAMLAR KULLANDIMM. YARDIMCI OLABİLECEK KİMSE YOKMU.

iroot programı ile ben kendim hallettim. telefonun driverlarinin tam yuklu oldugundan emin misiniz ?

• Arkadaşlar bir yakınım için birkaç güne kadar M1453 modeli almayı düşünüyorum Ancak yakınım internette gezinirken daha çok Google un sesli arama özelliğini kullanıyor. Bu özellik bizim için çok önemli acaba bu özellik M1453 modelinde düzgün çalışıyormu kullanan bir arkadaş deneyeblirmi daha önce aynı konuyu yanlışlıkla F1453 konusuna açtım sağ olsun bir arkadaş sorumu cevapladı ama ben cevabı F1453 modeli içinmi verdi yoksa M1453 için mi tam emin olamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxser

Arkadaşlar bir yakınım için birkaç güne kadar M1453 modeli almayı düşünüyorum Ancak yakınım internette gezinirken daha çok Google un sesli arama özelliğini kullanıyor. Bu özellik bizim için çok önemli acaba bu özellik M1453 modelinde düzgün çalışıyormu kullanan bir arkadaş deneyeblirmi daha önce aynı konuyu yanlışlıkla F1453 konusuna açtım sağ olsun bir arkadaş sorumu cevapladı ama ben cevabı F1453 modeli içinmi verdi yoksa M1453 için mi tam emin olamadım

m modelinde de calismaktadir. cok gurultulu bir ortamda bunu soylememe karsin bulmasi beni şaşırttı.
     QUATRO M1453 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 11 Mayıs 2015; 0:16:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

quote:

Orijinalden alıntı: maxser

Arkadaşlar bir yakınım için birkaç güne kadar M1453 modeli almayı düşünüyorum Ancak yakınım internette gezinirken daha çok Google un sesli arama özelliğini kullanıyor. Bu özellik bizim için çok önemli acaba bu özellik M1453 modelinde düzgün çalışıyormu kullanan bir arkadaş deneyeblirmi daha önce aynı konuyu yanlışlıkla F1453 konusuna açtım sağ olsun bir arkadaş sorumu cevapladı ama ben cevabı F1453 modeli içinmi verdi yoksa M1453 için mi tam emin olamadım

m modelinde de calismaktadir. cok gurultulu bir ortamda bunu soylememe karsin bulmasi beni şaşırttı.
     QUATRO M1453 ANA KONU

Teşekkürler

• Birkaç resim örneği

QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 11 Mayıs 2015; 9:05:49 >

• Kardeş driverleri nerden indiricez yapamadim bir turlu. İrot ve driverler icin link verebilir misin.

• quote:

Orijinalden alıntı: leaf1985

Kardeş driverleri nerden indiricez yapamadim bir turlu. İrot ve driverler icin link verebilir misin.

Telefonu Pc ye tanıtmadan önce telefonun Ayarlar > Geliştirici Seçeneklerinden Usb Hata ayıklama kutusunu işaretleyin.
    - Telefonunuzda Geliştirici seçenekleri kapalı ise. Ayarlar > Telefon hakkında > Derleme numarasına 7-8 defa basarak bu seçeneği aktif hale getirebilirsiniz.

driver paketi

http://s3.dosya.tc/server2/in9a6q/All_MTK_USB_Driver_2014.rar.html

yada buradan yapabilirsiniz.

http://www.cokbasit.org/mtmtk-65xx-usb-driver-windows-7de-nasil-kurulur-mtk65xx-driver-indir.html

root için bu konuya bakin

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=86023229&p=1#86023229

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 11 Mayıs 2015; 13:19:49 >

• Kendim anlatmaya çalıştım. Buradan izleyebilirsiniz. Karga sesim içinde kusura bakmayın :D

https://youtu.be/dLb5Bi7BDsM

http://youtu.be/7z4cxtGWZi0

Kullanıcı deneyimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 11 Mayıs 2015; 23:46:11 >
  • nt'lerde var
  • Ben de aldım. İnşallah hayırlı olur...
  • omermesud kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • telefon dün elime ulaştı parasına göre çok güzel bir telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talha44

telefon dün elime ulaştı parasına göre çok güzel bir telefon

Güle güle kullanın. Kullanım deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • Alınabilecek güzel bir telefondu. Ancak pil performansı hakkında yapılan yorumlar endişelenmeme neden oldu yine de gözümü kapatıp alacaktım ki.
    General Mobile Android One'ın ayın 15 inde piyasaya çıkacağı gündeme düştü. 699 tl ye pil performansı daha iyi gibi duruyor. Yazılım olaraksa arkasında google'un olması telefonu öne çıkarıyor. Böylece kararımda netleşmiş oldu. pazar veya pazartesi General Mobile Android One alacağım inşallah. Keşke Quatro daha iyi bir pille piyasada olsaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxser -- 14 Mayıs 2015; 18:25:08 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.