Şimdi Ara

QUATRO M1453 ANA KONU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
21
Favori
35.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bydublor

quote:

Orijinalden alıntı: crashris

quote:

quote:

http://www.gizchina.com/2014/12/05/inew-v3-plus-review/

bunu buldum inew v3 plus ın incelemesi. 8 çekirdek ama hız 1.4 e kilitli ekran kartı mali 450 diyor ancak inew in sitesinde mali400mp2 geçiyor. quatro yetkilisi bana inew v3 plus ın aynısı olacak dedi. umarım bunlar size yardımcı olur ben kararımı m1453 ten yana kaullanacığım

Telefon almak için acelen yoksa beklemekte fayda var. Ayrıca quatro yetkilileri foruma özel ilk ürün çıktığında indirimli ürün gönderiyorlar ondanda yararlanabilirsin. Yada acelen varsa alabilirsin :)

neyi bekleyeceğimi biraz açarmısınız *

Plus modelinin çıkmasını ve fiyatını

verdiğim linke baktın mı 1.4 ghz 6592 ve mali450gpu ile 19bin puan almış buraya gelecek olan inew sitesindekii mali400mp2 li model onun puanı daha düşük olur.ayrıca kamerasını da beğenmemişler.bataryası da küçük. yani 8 çekirdek takıntısı dışında alınası bir yanı yok ki.8 çekirdek olması fiyatını 600tl nin üstüne çıkartır bu bir gerçek

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.gizchina.com/2014/12/05/inew-v3-plus-review/

bunu buldum inew v3 plus ın incelemesi. 8 çekirdek ama hız 1.4 e kilitli ekran kartı mali 450 diyor ancak inew in sitesinde mali400mp2 geçiyor. quatro yetkilisi bana inew v3 plus ın aynısı olacak dedi. umarım bunlar size yardımcı olur ben kararımı m1453 ten yana kaullanacığım

Telefon almak için acelen yoksa beklemekte fayda var. Ayrıca quatro yetkilileri foruma özel ilk ürün çıktığında indirimli ürün gönderiyorlar ondanda yararlanabilirsin. Yada acelen varsa alabilirsin :)

neyi bekleyeceğimi biraz açarmısınız *

Plus modelinin çıkmasını ve fiyatını

verdiğim linke baktın mı 1.4 ghz 6592 ve mali450gpu ile 19bin puan almış buraya gelecek olan inew sitesindekii mali400mp2 li model onun puanı daha düşük olur.ayrıca kamerasını da beğenmemişler.bataryası da küçük. yani 8 çekirdek takıntısı dışında alınası bir yanı yok ki.8 çekirdek olması fiyatını 600tl nin üstüne çıkartır bu bir gerçek

Birebir aynısı gelmeyebilir. quatro belki aynısı gelecek demiş olabilir ama forumda yapılan yorumlar ve istenilenlere göre getirecekleri telefonlarda modifiye yapabilirler. Net bir şekilde özellikleri quatro tarafından yayınlanmadıkça kamerası, diğer özellikleri vs peşin hükümlü olmamalıyız. Tabi ki m1453te kullanılası bir telefon ve 2gb rami sayesinde herhangi bir kasma hissetmiyorsunuz. Gerek uygulamalarda gerekse internette vs gezerken. ayrıca 16 gblık hafızanın 13,5gb tı kullanıcıya bırakılmış.

• crashris kullanıcısına yanıt
    RAM 2 gb değil mi neden 1.5 gb gösteriyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isokocak

RAM 2 gb değil mi neden 1.5 gb gösteriyor ?

Bir kısmı cep telefonu için arkaplanda devamlı aktif olarak kullanılıyor.
  • mcake± kullanıcısına yanıt
    bnm 1 gb ramli telefonumda da 1.3 gösteriyor :S
  • f/p telefonu arıyordum şimdi de bu telefon karşıma çıktı.. hadi bakalım

arkadaşlar piranha iq, bb mobile finger, excon era k5 ki 3ü arasında en beğendiğim telefon k5 fakat ram 1 gb olduğu için kararsız kalmıştım derken bu telefonu gördüm n11 de.

aşırı performans beklentim olmamakla birlikte özellikle iyi olmasını beklediğim özelliği kamerası ve video kaydı. daha çok günlük kullanım halinde kullanılacak oyun vs oynanma durumu yok. pilide günü çıkarsın yeter makul kullanımla başka bir beklentim yok. fikriniz nedir önerir misiniz
  • Güncelleme gibi bir takıntın yoksa kesinlikle öneririm. Saydığın telefonlari araştırdığına göre zaten işi biliyorsun. Yazdığın şeyleri karşilayabilecek bir telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1-)Depolama alanı ayrılmış mı önbellek 1gb mı?
    2- kamera performansı nasıl
    3-)kaçsaat ekran süresi alıyor 4 saati görüyor mu ?
    4-)kronik bir sorunu var mı ?
  • quote:

1-)Depolama alanı ayrılmış mı önbellek 1gb mı?
    2- kamera performansı nasıl
    3-)kaçsaat ekran süresi alıyor 4 saati görüyor mu ?
    4-)kronik bir sorunu var mı ?

Depolama dan kastin 16gb romun 13.5gb ti kullanıcıya birakilmis, gerisi sistem icin.
    Kamera ışık olan yerlerde tatmin edici
    Ekran ortalama 3.5/4 saat
    Kronik bir ariza simdilik yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bydublor B kullanıcısına yanıt
    ya mesela gmd e 16 gb ama uygulamalar için 1 gb yer ayrılmış depolama sorunu oluyor piranha zen de de öyleydi
  • Dün Bursa'ya gittim geldim. Telefon elimdeydi. Gayet yeterli geldi şarjı. Oyun oynadım, film izledim, nette gezindim falan. 4-5 saat rahat kullandım.

Film izlerken ve oyun oynarken neti kapattım. En düşük ekranda bile telefonun ışığı çok yeterli zaten.
  • quote:

ya mesela gmd e 16 gb ama uygulamalar için 1 gb yer ayrılmış depolama sorunu oluyor piranha zen de de öyleydi

Gmd 16gblik ta kullaniciya birakilan 11gbti. o sorun 4gblik modelinde vardi.

• quote:

Evet sorun oluyordu. Telefonun en sevdiğim yanı bu.

• Benden sonra en 4 arkadaşım daha aldı telefonu görünce. çok şık görenler çok beğeniyo . performansı harika bide 550 TL olunca tadından yenmiyo:)
    quatro m1453 alın keyfinize bakın :) Çok araştırdım boşu boşuna kendinizi yormayın burada araştırılmışı var. Alabilirsiniz fiyat performans 10 üzerinden 10...
  • arkadaşlar sizce f mi alınmalı m mi aralarında kamerada felan çok fark varmı benim için kamera önemli..
  • Telefonun radyosu var değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Telefonun radyosu var değil mi?

Telefonda radyo var. Sadece uygulama yüklü gelmiyor.

• Bildirim çubuğu hiç hassas değil zor çekiyorum bazen algılamıyor. Benden başka bu sorunu yaşayan varmı?

• Her yere yaz sende adamlar sana telefonu sifirla demediler mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: El-Turko_67

Her yere yaz sende adamlar sana telefonu sifirla demediler mi ?

Yok benden başka yaşayan varmı diye merak ettim. O yüzden buraya da yazdım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.