Şimdi Ara

QUATRO M1453 ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
21
Favori
35.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ripo

Bu arada ben Quatro firmasının yerinde olsam aşağıdaki 2 modeli getiririm. iNew V7 ile hemen hemen yakın ücretteler.

iNew L1 4G LTE Smartphone 5.3 Inch 2GB 16GB Android 4.4 13.0MP Sony Camera :http://www.inewmobile.com/inew-l1-4g-lte-smartphone-5-3-inch-2gb-16gb-android-4-4-13-0mp-sony-camera.html

İlk modelde LTE var, 4G telefon sattırmak için iyi bir seçenek.

iNew V8 Plus 5.5 Inch Screen Octa Core Android Mobile Phone Black :http://www.inewmobile.com/inew-v8-plus-black.html

Diğer modelde LTE yok ancak kamera çok iyi görünüyor. Kamera sensörü Sony F2.2 olarak koyulmuş, iphone S5 kamerası diye de belirtilmiş. Birde kamerası Gorilla Glass 2.

İki modelde oldukça sık. 4G LTE öncelikli olan ilk modeli, kamera ve sağlamlık öncelikli olan 2. modeli alırdı.

Bu iki cihazda çok satar.

Ikinci tel cidden güzel neden getirmezler anlam vermek zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sevincim Gözyaşım Kadar

Telefonu 1 haftadır kullanan biri olarak şunları söyleyebilirim:

Cihaz oldukça hafif.

Şarzı sanılanın aksine gayet uzun gidiyor 1 günü çok rahat çıkarıyor.

Ekranı çok net ve renkleri canlı gösteriyor.

Dokunmatiği en az samsung'un ki kadar hassas.

Arayüz olarak menü arka teması siyah çok güzel olmuş. Yalnız uygulama simgelerini beğenmedim oval şekilde yapmışlar kare olsa daha güzel olurmuş.

Hız olarak beni şaşırttı menü geçişleri uygulamaları açma ve kapama çok hızlı.

Telefon kendi boş geliyor google+, youtube falan hepsini kendiniz yüklemeniz gerek bana kalırsa iyi olmuş.

Kamerası, işte burda benim içi ipler kopuyor. Böyle kaliteli olmasını hiç beklemiyordum, inanılmaz kalitede fotoğraf ve video çekiyor, kendinizi profesyonel fotoğrafçı sanabilirsiniz, karanlık ortamlarda da performası gayet iyi. Tek kötü yanı videoları 3gp formatında çekmesi, bu formatı hiç sevmiyorum

Ön kamerası idare eder.

Hoparlörü orta düzey ne çok iyi ne çok kötü, çoğu kullanıcıya yeterli gelecektir.

Oyun performansı olarak sadece asphalt 8 yükledim gayet akıcı hiç kasma yok.

Wifi çekim gücü eşdeğer seviyedeki cihazlarla aynı sorun yaşamazsınız.

Cihazın tek eksik gördüğüm yanı yazılım, biraz stabilize gerekiyor usb ile bilgisayara takınca bazen göremeyebiliyor. Dosya atarken (örneğin mp3) cihazınız bunu yürütemeyebilir yinede atılsın mı diye soruyor

Uzun lafın kısası marka fanatikliğini bırakmak gerek bu cihazda bunu çok iyi anladım aynı fiyattaki cihazların özelliklerine bakarsanız bu cihazın yanında çöp olduklarını görürsünüz. Kutu içeriğinden bahsetmiyorum bile marka cihazlar sadece sarj aleti ve usb kablosu veriyor. bu cihazda ise kılıfına kadar herşey var(2 adet kılıf, 2 adet ekran koruyucu jelatin), almak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığı ile alabilirler emin olun bu fiyata daha iyisi(marka olarak) yok.

İnceleme için teşekkürler. Forumda bu yazdıklarınızın tam aksine konuşan arkadaşlarımız oldu, berbat fotoğraf çekiyor diyenlerde var, pil yetmiyor diyenlerde.

Ondan daha önemlisi servise işi düşüp servisin ilgisizliğinden yakınanlarda mevcut. Servisi arayınca arka plandan tadilat sesleri geliyor firmanın ne olduğu belli değil diyenlerde var.

Bunlar biraz korkutuyor.

Herkes bir şey söylüyor ama kimse örnek fotoğraf koymuyor. Cihazla çekilmiş fotoğrafları paylaşmanızı rica ediyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevincim Gözyaşım Kadar -- 26 Ekim 2015; 20:03:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wweewe

Arkadaşlar pil yüzde 15 düşünce 5 dakika içinde kapanıyor sizde de var mı böyle bir durum.

evet bende de oluyor, %15 ten sonra hemen bitiyo şarjı, birden kapanıyor telefon. babama aldığım general mobilede de aynı problem vardı ama 5-10 kere telefon tam şarj olup boşaldıktan sonra düzelmişti, ben daha 2 kere telefonu tam şarj edebildim, 1 hafta daha kullanayım düzelmezse servisle irtibata geçecem. Şu an telefondaki 2 problem yaşıyorum, birincisi bu şarj olayı, diğeri de oyun oynarken çok çabuk ısınıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gencmuzik04 -- 27 Mayıs 2015; 1:14:08 >
  • quote:

Sadece bunu atabilildim.

Bence gayet iyi resim çekiyor,bu fiyata daha ne bekliyorlar anlamıyorum.

Örnek fotoğraf için teşekkürler. Gece fotoğrafı da atmanız mümkün mü?
  • quote:

quote:

Sadece bunu atabilildim.

Bence gayet iyi resim çekiyor,bu fiyata daha ne bekliyorlar anlamıyorum.

Örnek fotoğraf için teşekkürler. Gece fotoğrafı da atmanız mümkün mü?

Alıntıları Göster
    evet bende de oluyor, %15 ten sonra hemen bitiyo şarjı, birden kapanıyor telefon. babama aldığım general mobilede de aynı problem vardı ama 5-10 kere telefon tam şarj olup boşaldıktan sonra düzelmişti, ben daha 2 kere telefonu tam şarj edebildim, 1 hafta daha kullanayım düzelmezse servisle irtibata geçecem. Şu an telefondaki 2 problem yaşıyorum, birincisi bu şarj olayı, diğeri de oyun oynarken çok çabuk ısınıyor.

hımm teşekkürler o zaman bende servisle görüşeyim.

• arkadaşlar selamlar bende bir haftalık kullanıcıyım, şarz sıkıntısı dışında gayet memnunu,m sadece bir sorunum var sizlere danışmak istedim , arac bluetooth a bağlanmaya çaılşdiğimda şifre yada paskey hatası iletisi alıyorum ne yapmam gerekiyor bilen varsa sevinirim saygılar
  • sedadbatu S kullanıcısına yanıt
    sanırım cihaz eşleştirme istiyor. ya telefon tarafında yada araç tarafında şifre girmek lazım. Telefon tarafında herhangi bir paskey vs veriyorsa araçtaki cihaza girmek lazım yada tele girmek lazım. Genelde bluetooth lu cihazlarda yazmıyorsa paskeyler 0000 yada 1234 oluyor. isterseni bir deneyin.
    ben araca bluetooth ile bağladım, şifre istedi önce 0000 girdim kabul etmedi daha sonra 1234 girdim kabul etti, bu şifre araçtaki sistemlemi alakalı yoksa telefonla mı bilmiyorum ama muhtemelen bu iki şifreden biri olur. araca bağladımğımda karşı tarafa sesim biraz az gidiyo ama galiba bu telefonla değil de araçtaki ses sistemiyle alakalı. Şarj sıkıntısı dediğiniz bizim bahsettiğimiz sıkıntımı ?
  • Bu arada bahsettiğimiz batarya problemi için biraz önce servisi aradım (02242733333), hiç sorgu sual etmeden isim ve adres bilgilerimi aldı oradaki arkadaş ve hemen size bir tane batarya yolluyorum yarın elinize ulaşır dedi, gerçekten yedek batarya gelirse adamlara helal olsun, bu kadar ilgili bir servis yok yani. Batarya geldiği zaman buradan yazarım sizlere.
  • gencmuzik04 G kullanıcısına yanıt
    Bluetooth ile bağladığınızda bluetooth sesini açtınız mı ? sona kadar. Ayrıca belki enginer mode da bluetooth yada mikrofon ile ilgili ses yukseltmekte gerekiyor olabilir.
  • arkadaşlar öncelikle ilginiz için teşekkür ederim , sıkıntım araca bağlanmaya çalıştığında eşleştirme yapılırken şifre sormadan direk passkey yada şifre hatası yazıyor , hem aractan hem telefondan denedim defalarca buluyor eşleştir dediğim anda direk olaraj şifre sormadan passkey yada şifre hatası diyor
    Hocam daha önce başka bir cihazla aracınıza bağlanmışmıydınız ? Birde aracınızın marka modeli nedir ?
  • evet kardeşim önceki telefonumla bağlanıyordum hatta bu olaydan sonra beraber çalıştığımız arkadaşın telefonunu denedik o bağlandı arac "Nissan Qashqai 1.5 dCi
    hocam bluetoota girdiğinizde aracın bluetooth ismi çıkıyordur. oradaki ayarlar kısmından eşleştirmeyi kaldırıp tekrar eşleştirebilir misiniz ? Birde araçta bluetooth ayarlarında eşleştirilen cihazların listesi mevcutsa oradanda yeni eşleşme yapmadan önce telefonu kaldırmayı deneyin. burada nissana bağlantı ile ilgili bir video var ama siz zaten başka telefonla bağlanıyorsunuz. Bu arada telefonun bluetooth cihazları tarafından görünüyor olması gerekmektedir ki siz bunu zaten aktif etmişsinizdir ilk eşleştirmede

https://www.youtube.com/watch?v=RpMTcvvM7d4

https://www.youtube.com/watch?v=KkhwieNYUVQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 29 Mayıs 2015; 11:36:56 >

• Hocam ayrıca burada Qashqai kullanma klavuzu var.

https://yadi.sk/d/5N8SDdHsBVHbR

burada da bluetooth ile ilgili bir kaç resim atim pdften aldım belki işine yarar

QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU

• tamam kardeşim eşleştirmeleri silip yeniden yaptığımda oldu çok teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedadbatu

tamam kardeşim eşleştirmeleri silip yeniden yaptığımda oldu çok teşekkür ediyorum

Geçmiş olsun güle güle kazasız belası dikkatiniz dağılmadan hem arabanızı hemde telefonunuzu kullanın. Yine bir sorununuz olduğunda bizler Quatro kullanıcıları olarak buralarda olacağız ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

Arkadaşlar radyo olayını güncelleme gelmeden halletmek isterseniz aşağıdaki GMD 1 için olan radyo apksını kurarak bu sorunu halledebilirsiniz.

RADYO APK

hocam ön kamera ile çektiğiniz resimler varmı ?

birde bazı kaynaklarda 2.0 bazılarında 5.0 mp olarak geçiyor
  • Donanım olarak 2.0mp yazılım olarak 5.0mp

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xabi Alonso kullanıcısına yanıt
    M modelinde ön kamera ile resim çektim ama pek yükleme taraftarı olmadım :D . Çok kötü resimler çekmiyor. Tatmin edici. Tabi ki bir S5 yada LG G2,3 performansı beklememek lazım. Şuan telefon yurt dışında olduğu için ön kamera ile çekim yapıp resim koyamıyorum. Kusura bakma.

Ürünün üzerindeki Ön kamera 2 Mp ancak yazılımla 4.9mp yani 5'e çıkartılmış.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.