Şimdi Ara

QUATRO M1453 ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
702
Cevap
21
Favori
35.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Quatro M1453 özellikleri
    CPU: MTK6582 quad core, 1.3GHz
    GPU: Mali-450 MP4
    RAM: 2GB
    ROM: 16GB
    2G: GSM 850/900/1800/1900MHz
    3G: WCDMA 900/2100MHz
    Sim Card: Dual SIM Card Dual Standby
    Ekran: LTPS 5" ekran
    Çözünürlük: 1280*720 pixels
    Materyal: Plastic
    Kamera: Ön Kamera 2.0MP, Arka Kamera 13.0MP Sony F2.0
    Bluetooth: Bluetooth 4.0 and Bluetooth HID
    WIFI: 2.4GHz/5.0GHz dual band wifi
    WIFI Display: Support
    WIFI Direct: Support
    GPS: Built in, also support A-GPS
    FM: Support
    HALL switch: Support
    Sensors: basınç ölçer, pusula, akselometre, ışık sensörü, mesafe sensörü, kızılötesi
    Video: MP4/M4V/MKV/VIDX/XVID/ASF/WMV/RM/RMVB
    Audio: MP3/AAC/WMA/AMR/FLAC/APE
    Battery: 2100mAh
    Bekleme Süresi: 2~3 gün

QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU QUATRO M1453 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.T.U. -- 13 Nisan 2015; 22:01:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Satışta gold edition şu an 599tlden

• Arkadaşlar Ankara'da olup almak isteyen olursa n11 fen 2 tane sipariş geçeceğim kişi başı 520 ye gelir. Ilgilenenler pm lütfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hb de 649 lira. telefon güzel ve şık ama pil çok düşük. 5 inç için 2100 pil çok düşük olmuş.
  • Çok parlak kullanmiyorsaniz yeterli diyorlar günü çıkarmak için...

• N11 den indirimlerle beraber 544 TL ye aldım. Merakla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: asameti

N11 den indirimlerle beraber 544 TL ye aldım. Merakla bekliyorum.

Daimateknoloji den mı satın aldın. Hediye power bank veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.T.U. -- 8 Nisan 2015; 23:54:24 >
  • bir inceleme yapabilirmisiniz arkadaşlar?
  • Şimdi aldımtelefonu elime. İlk izlenimim çok çok iyi. Kutu full zaten herşey düşünülmüş. Çok beğendim.

Menüler akıcı, Kamera güzel , Bellek 2 GB belli ediyor. Çok şık bir kasası var. ince zarif. Henüz sim kartı takmadım. Çift sim ve hafıza kartı takma yeri var.

hem flip cover hem plastik kılıf konulmuş. Hem Buff klasik(kaliteli cam filmidir, Ama kırılmaz-tempered tarzı değil) hem standart film koymuşlar. Hangisini istersen tak diye.

İçindeki zil seslerine bakarsak hoparlör çok yüksek değilse de idare eder.

Parasına vurursak olayı mükemmel bir cihaz. Yurtdışı 179$'dı en son. 2,6$ döviz kuruyle 442 tl'ye geliyor. 100 tl farkla n11 kampanyası ile alınıyor. Inew v3plus orjinali. Erkayasan garanti firması zaten çok çok iyi şimdilik.

Kısacası 700 TL bile olsaydı alın derdim. Detaylı sonra yazarız. Kullandıkça belli olur...

• sar değeri ne kadar acaba.kullanan arkadaşlar kullanma kılavuzuna bakarsa muhtemelen yazıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gewa

sar değeri ne kadar acaba.kullanan arkadaşlar kullanma kılavuzuna bakarsa muhtemelen yazıyordur.

klavuzda bulamadım. 0.37 lerdi sanırm diye hatırlıyorum ama yanıltmak istemem.
  • - Bu arada telefonun kamerası çok iyi değil, sınıfına göre iyi. ön kameranın f1453 te daha iyi olduğu söyleniyor.
    - Pil konusuna gelince 4-5 gün geçmesi lazım harcayıp görecez. ama muhtemelen 4 saat ortalama ekran alırız gibi.
    - Ekranı canlı güzel.
    - Normal jelatin ve kırılmaz jelatin çıkıyor kutudan şayet ikisinden biri fabrikasyon olsaydı daha iyi olurdu.
    - Bildirim çubuğu indirmede ve tekrar yukarı çekmede sıkıntılı olduğunu düşünüyorum.
    - Depolama alanı olarak 13,5 gb boş yer kullanıcıya bırakıyor bu güzel.
    - Depolama yeri Telefon seçili ( sd kart takmadığım için sd kart kısmı belki aktif olmamış olaiblir.)
    - Bildirim Led'i maalesef yok.
    - Ana sayfada konumlanmış google arama çubuğu var kalkmıyor. basılı tutunca :D launcher değiştirtcek bana :D // Uygulamadan devre dışı bırakmaya izin veriyor.
    - Flip Cover kullanıldığında Tuş kombinasyonu ters kalıyor. Sol tarafta power tuşu olduğundan ekranı açmak zorlaşıyor.
    - Antutu 18500+
    - Ram kullanımı güzel ortalama 1 gb boş ram oluyor normal zamanda arka plan facebook, whatsapp, mail vs açıkken.
    - üzerinde gelen icon ve tema ve duvar kağıdı biraz göz seçimini zorlaştırıyor.
    - Bildirim ekranında Hatların yanında eşek kadar büyüklükteki 3G / G yazıları sıkıcı :D
    - wifi uzak mesafede az tırnak çekiyor.
    şimdilik bukadar ilk izlenimler.

• gewa G kullanıcısına yanıt
    Inew 'ın sitesinde v7 için sar değeri sorulduğunda; ' iNew V7 Phone SAR Value is 0.037w/kg' diye yanıt vermişler...
  • kullanıcılara hayırlı olsun.. bu telefonda görüntülü görüşme var mı? şebeke üzerinden görüntülü görüşmeyi kastediyorum.. bir de örnek fotolar eklerseniz çok sevinirim.. saygılar
  • -GPS yer bulmasi baya iyi geldi bana. Klasik MTK sorunsali yok.
    -Arka ve on kamerada renk tonu reel ile ayni değil siyah pantalon kimi yerde patlican koruma mavi daha koyu bir mavi olabiliyor. Ama çokta kotu vur dedik öldür denecek kötülükten degil

• quote:

Orijinalden alıntı: millercoholic

Inew 'ın sitesinde v7 için sar değeri sorulduğunda; ' iNew V7 Phone SAR Value is 0.037w/kg' diye yanıt vermişler...

pek inandırıcı gelmedi.o kadar radyasyon yan odadaki modemin sinyallerinden bile gelir heralde.hani 0.37 deseler bi nebze.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

quote:

Orijinalden alıntı: gewa

sar değeri ne kadar acaba.kullanan arkadaşlar kullanma kılavuzuna bakarsa muhtemelen yazıyordur.

klavuzda bulamadım. 0.37 lerdi sanırm diye hatırlıyorum ama yanıltmak istemem.

hayret genelde üreticiler kılavuzlarına yazıyorlar.acaba gerçekte çok olduğu için mi yazmamışlar diye düşünüyor insan.umarım sağlam bir yerden öğrenebiliriz.
  • Telefon bildiğim kadarıyla Inew v3+ modeli. V7 modeli değil. Karıştırılıyor galiba.

• mcake± kullanıcısına yanıt
    Bizde ki M1453 , V3 PLUS değil hocam, INEW'ın sitesine bakabilirseniz v7 ile örtüşüyor özellikleri...
    http://www.inewmobile.com/
  • -kesinlikle kilif olmadan kullanilmayacak bi telefon. leke ve toz yapisio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 10 Nisan 2015; 0:46:33 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.