Şimdi Ara

Quaresma'yı Sosyal Medya Operasyonlarıyla Göndertmeliyiz !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
2.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Birader holosko da gol 10 küsür gol attı sağ açıkta ama kimin umrunda?
    Olcay'ı devre arası bedava denecek paraya şutladıysak seviyesini sen anla.

Senin mantığınla Tolga Zengin'in gol yeme istatistikleri de iyi çıkabilir, şampiyon takımın kalecisi dersin "en verimli" yaparsın birden.

Yabancılar "eye test" falan der. Göz testi de ortada zaten, kendimizi kandırmaya istatistik kasmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: o3

Birader holosko da gol 10 küsür gol attı sağ açıkta ama kimin umrunda?
    Olcay'ı devre arası bedava denecek paraya şutladıysak seviyesini sen anla.

Senin mantığınla Tolga Zengin'in gol yeme istatistikleri de iyi çıkabilir, şampiyon takımın kalecisi dersin "en verimli" yaparsın birden.

Yabancılar "eye test" falan der. Göz testi de ortada zaten, kendimizi kandırmaya istatistik kasmayın.

futbolda topu kaleye sokmaya çalışıyorsun, topu ne kadar kaleye yollarsan/yollatırsan o kadar iyisin. futbolu bıraksın gitsin free-skill showlar yapsın o zaman.

• Psman kullanıcısına yanıt
    Birader oyuna katkısı olmayan adam 3.lük sezonlarında gol atmışsa atmış.
    Kerim Frei topukla önüne bırakır vuran olcay olunca oraya +1 yazar.
    oğuzhan-sosa-q7 çalımlar paslarla gelir olcay'a bırakır olcay'a +1 yazar.

Holosko da 10 gol attı ama yollandı.
    Olcay da aynı şekil şutlandı. Sen Olcay üzerine bir bardak soğuk su iç 28inde bu takımla işi bitti adamın. Daha 31-32 yaşlanması bile beklenmedi.
  • quote:

Birader oyuna katkısı olmayan adam 3.lük sezonlarında gol atmışsa atmış.
    Kerim Frei topukla önüne bırakır vuran olcay olunca oraya +1 yazar.
    oğuzhan-sosa-q7 çalımlar paslarla gelir olcay'a bırakır olcay'a +1 yazar.

Holosko da 10 gol attı ama yollandı.
    Olcay da aynı şekil şutlandı. Sen Olcay üzerine bir bardak soğuk su iç 28inde bu takımla işi bitti adamın. Daha 31-32 yaşlanması bile beklenmedi.

Ben olcay kalsaydı mı dedim? Kendi kendine laf üretme. Son sezonlarda bizi sırtlayan kanat olcaydı dedim, gereken değer verilmedi/miyor, bu kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    tamam senin için en iyi olcaydı biliçti tolga zengin'di.
    ama gerçekte olcay falan değildi. bunu tartışmak bile gereksiz. olcay dediğin oyuncu olsa bu yaşında sepetlenmezdi.
  • Quaresma'yı istemeyenlere Olcay müstehak. Özellikle twitter'da necip'i veliyi öven bir tayfa var. Onlara kalsa hep 3. oluruz
  • quote:

tamam senin için en iyi olcaydı biliçti tolga zengin'di.
    ama gerçekte olcay falan değildi. bunu tartışmak bile gereksiz. olcay dediğin oyuncu olsa bu yaşında sepetlenmezdi.

Okuduğunu anlama problemin var. Ben Tolga'yı ya da Biliç'i felan övmedim. Şenol hoca ve Fabri'ye daha sıcak bakıyorum. Ben seninle tartışmam zaten, istatistik koydum o kadar.

senin okuduğunu anlama problemin var.
    kullandığın istatistiğin ne kadar anlamsız olduğunu örneklerle açıkladım.
    hala sığ sığ futbolda gol atmak değil mi amaç diyebiliyorsun.
    herkesin gözü önündeki gerçek olcay'ın yetersiz topçu olduğuydu. son 1.5 senesinde kazanan takımda iyice kötü gözüktü.

sizin gibi duygusal bağını öne koyanlar, biliç-tolga vb konularda da zorla at gözlüğü taktırtmak istiyor etrafa.
    odaklanacak bişi veriyorsun zorla sadece ona bakmamı istiyorsun. birader olcay'ın oyununu gördük işte kaç tane 90dk iç sahada çıplak gözle, kaç tane 90dk tvde deplasman maçı izledim. bana gelip istatistik satıyorsun.
    fransa liginden topçu var bak şu kadar gol atmış desen anlayacam. olcay'ı fenerliye anlatsan eyvallah. kaç kere izledik adamı bana anlatıyorsun.
    verimliymiş. oyun içinde verimli miydi? girdiği pozisyon başına verimli miydi? bence değildi. önüne hazırlanan kolay topların bir kısmını gol yaptı işte o kadar. oyuna katkısı hep soru işareti kaldı.

gelmiş komik komik futbol gol atmak için oynanmıyordu yazıyorsun.
    öyle başa böyle cevap diye yazdım sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o3 -- 23 Mart 2017; 2:34:24 >

• quote:

senin okuduğunu anlama problemin var.
    kullandığın istatistiğin ne kadar anlamsız olduğunu örneklerle açıkladım.
    hala sığ sığ futbolda gol atmak değil mi amaç diyebiliyorsun.
    herkesin gözü önündeki gerçek olcay'ın yetersiz topçu olduğuydu. son 1.5 senesinde kazanan takımda iyice kötü gözüktü.

sizin gibi duygusal bağını öne koyanlar, biliç-tolga vb konularda da zorla at gözlüğü taktırtmak istiyor etrafa.
    odaklanacak bişi veriyorsun zorla sadece ona bakmamı istiyorsun. birader olcay'ın oyununu gördük işte kaç tane 90dk iç sahada çıplak gözle, kaç tane 90dk tvde deplasman maçı izledim. bana gelip istatistik satıyorsun.
    fransa liginden topçu var bak şu kadar gol atmış desen anlayacam. olcay'ı fenerliye anlatsan eyvallah. kaç kere izledik adamı bana anlatıyorsun.
    verimliymiş. oyun içinde verimli miydi? girdiği pozisyon başına verimli miydi? bence değildi. önüne hazırlanan kolay topların bir kısmını gol yaptı işte o kadar. oyuna katkısı hep soru işareti kaldı.

gelmiş komik komik futbol gol atmak için oynanmıyordu yazıyorsun.
    öyle başa böyle cevap diye yazdım sana.

Sıkıntılı mısın? Fabri bizi Tolga'dan kurtardı diyorum sen hala Tolga'yı seversiniz diyorsun. Olcay'ın istatistiklerinden Tolga'ya nasıl gidebiliyorsun hayret doğrusu. Genelleme yapıp durma. Ben de, "Sizin gibi Quaresma'yı övenler de maçı satsa bile iki trivela, rabona vurduğu için göklere çıkaran, at gözlüklü, futbolu olabildiğine sığ yorumlayan, çakma beşiktaşlı ergenler" oluyor desem hoş mu bu? Böyle yapanlar var diye bu seni mi yansıtmış oluyor? Sırf Olcay'ı ya da Quaresma'yı beğenmekle nasıl karakter analizi yapıp böyle sonuçlara ulaşıyorsun anlamıyorum. Neyse blok sana, sen önce uslüp öğren ondan sonra bana cevap yetiştir.

• Takımların Olcay ve Necip gibi adamlara da ihtiyacı var, Quaresma gibi yetenekli isimlere de. Eğer iş sadece yıldız futbolcuya baksaydı her sene FB saçtığı paralarla şampiyon olurdu. Önemli olan ilk önce kulübünü benimsemiş olan karakterli insanlarla bir takım ruhu oluşturmak, daha sonra da takım düzenini bozmayan yetenekli isimlerle kadroyu güçlendirmek. Her şeyde olduğu gibi burada da kilit nokta "denge" bence.

Doğarken ne kadar yetenekli olabileceğimizi biz seçmiyoruz ama daha sonrasında disiplinli, çalışkan, saygılı vs. olmak bizim elimizde. Quaresma gibi isimler top tekniği yüksek olduğu için sevilirken bazı isimler de Quaresma'nın sahip olmadığı erdemlere sahip olduğu için övülmekte. Bundan rahatsızlık duyan insanları anlamak çok güç maalesef.
    Okuduğunu anlamaktan bahsedip üstteki yazıyla alakasız saçmalamışsın gene. İstatistik konusunda yazdım sana Tolga için seçersin yarım devre gol sayısı sonra gider başka kaleci için yarım devre seçersin. Birisi diğerinden fazla gol yemiş olabilir. Olay hangi kalecinin fazla gol yemesi değildir. Göz var nizam var Fabri iyi diyorsak o yüzden diyoruz.
    Fabri'nin önde çıkıp topları toplaması, ayağıyla topu oyuna sokuşunu o gol istatistikleri yazmıyor. Fabri hücum devamlılığına çok katkısı olan bir kaleci ama bu sene daha az gol attık. Sorun onda mı değil. Herşeyi istatistikle anlayamazsın.

Çirkin yazını bitirirken argüman bulamayıp üslup diye ağlaman da pek mantıklı olmamış. Şu yazıları yazıp sonra başkasının üslubuna laf etmen...
    Kaç yaşındakilerle uğraşıyoruz vakit öldürmeye. "Blok sana."
  • Bi' bitmediniz. Takımda Q7 kadar takım oyunu, motivasyonunu sabote eden 1 tane daha adam yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kysis -- 24 Mart 2017; 9:38:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Şu Ada'm kadar abartılan oyuncu yok klüpte.

Dün oyundan cikiyor bizim taraftar Quaresma diye bagırıyor. Yası olmus 34 gönderin gitsin.

hele kuaressssmaaa diye bağırmaları yok mu ? hey ya . Şaka gibi valla .

Sonra eleştirince de troll diyorlar .

Gerçeklerle yüzleşin arkadaşlar . Q7 artık takıma katkısı fazla değil .

q7 yi gönderip lens'i almalıyız

babayı almayın sonra dikkat edin

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheCapedCrusader

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Şu Ada'm kadar abartılan oyuncu yok klüpte.

Dün oyundan cikiyor bizim taraftar Quaresma diye bagırıyor. Yası olmus 34 gönderin gitsin.

hele kuaressssmaaa diye bağırmaları yok mu ? hey ya . Şaka gibi valla .

Sonra eleştirince de troll diyorlar .

Gerçeklerle yüzleşin arkadaşlar . Q7 artık takıma katkısı fazla değil .

q7 yi gönderip lens'i almalıyız

babayı almayın sonra dikkat edin

Şikâyetiniz başarıyla iletildi

kahroluyorum şuan

• Up

• Quaresma o beğenmediğiniz Olcay 'in b.ku bile olamaz. Bu kadar net.

• quote:

Okuduğunu anlamaktan bahsedip üstteki yazıyla alakasız saçmalamışsın gene. İstatistik konusunda yazdım sana Tolga için seçersin yarım devre gol sayısı sonra gider başka kaleci için yarım devre seçersin. Birisi diğerinden fazla gol yemiş olabilir. Olay hangi kalecinin fazla gol yemesi değildir. Göz var nizam var Fabri iyi diyorsak o yüzden diyoruz.
    Fabri'nin önde çıkıp topları toplaması, ayağıyla topu oyuna sokuşunu o gol istatistikleri yazmıyor. Fabri hücum devamlılığına çok katkısı olan bir kaleci ama bu sene daha az gol attık. Sorun onda mı değil. Herşeyi istatistikle anlayamazsın.

Çirkin yazını bitirirken argüman bulamayıp üslup diye ağlaman da pek mantıklı olmamış. Şu yazıları yazıp sonra başkasının üslubuna laf etmen...
    Kaç yaşındakilerle uğraşıyoruz vakit öldürmeye. "Blok sana."

Alin queresmanizi gidin, utanmadan savunuyorsunuz bir de. Gözümde en koyu fbli' gsliden farkiniz yok. İçimizdeki irlandalı sizsiniz.

• Takimi taraftarin keyfine gore kuracaksak isimiz var. Biri quaresmayi begenmez biri olcayi begenmez biri cenki begenmez biti oguzhani begenmez. Sorarlar adama sen kimsin? Sen kimsin futbolcu alip satiyorsun. Yetkin var mi ? Teknik adam misin? Yonetici misin? Kendinizi ne saniyorsunuz? Quaresma yi gondertecekmis? 3 yil sozlesme uzatilmis demekki takimda 3 yil kalmasinin faydali olacağına karar verilmiş. Kim vermis bu karari senden daha donanimli daha bilgili teknik adam vermis. Kulubu yoneten yonetim vermis. Adam quaresmaya takmis ya ilk.maglubiyette konu uplamis. Sanki takimda herkes harika oynamisda quaresma batirmis. Dunku macta biraz hirs ortaya koyan tek oyuncu da quaresma bu arada.

• froce1903 kullanıcısına yanıt
    Aras , Mitrovic , Gokhan Inler hızlıca aklıma gelen yanlışlar.Demekki kulüp yanlışlar yapabiliyor.Ben zaten diğer oyuncuları eleştirmiyorum.Bu takımın ahengini bozan adam belli Quaresma'dır.3 yıl sözleşme uzatarak hata yapılmıştır ve sezon sonu bu hatadan dönülebilir.Dünkü maçta Quaresma hırslıydı diyorsan futbola bakış açımız farklı demekki.Bir tane ortası yerini bulmadı.Her duran topa koşarak geldi vs vs.Neyse uzun lafın kısası bu sirk topcusundan kurtulmamız lazım.Gitsin Çin'de çizgiye bassın eğlensin dursun.

• çıkarken artistik hareketler yapacağını bildiği için çıkarmadı ŞG.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.