Şimdi Ara

Quaresma: G.Saray'a bedava gelirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
2
Favori
3.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne Quaresmasi yahu. Zayif bir rakip bulunca show yapan, zorluk seviyesi yüksek bir mactada eli belinde gezen Katarlik oyunculara bayiliyorsunuz. Ne hedeflerimize nede vizyonumuza uygun bir isim degil.

Quaresma gibi oyuncularla zaten 4-2-3-1 oynayamazsiniz, oyun plani akiciliğini kaybeder, organizasyonda sorunlar yasarsiniz, rahat skor üretemezsiniz.

Herseyi gectim, bilerek gördüğü kirmizi kartlari, Turkiyede oynarken takim arkadaslarinin hic birisinin onu istemediğini ne cabuk unuttunuz?
  • Direkt beşiktaştan gelmeyeceği için bizimkiler istesin anında imza atar. Yeteneğine kimse laf edemez eden zaten futboldan anlamıyordur.

Ama bu adamın defansa yardım ettiğini , adam kovaladığını hiç görmedim. Fatih Terim böyle yatarak oynayan adamları pek sevmez.

Ne yalan söyliyim , her türlü Aydın yerine 7 numaralı formasıyla Querasma'nın kulübede oturmasını tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Drogba

bu tip oyuncular ve fernandes küçük takımlarda problem olurlar. beşiktaş gibi. yada fener gibi. ancak galatasarayda drogba varken kafalrını kaldıramazlar.

drogba var yaaaaaaa. adamı sever. sever.

Evet Chelsea, Barça ve İnter gibi küçük takımlarda iş yapamadı. Galatasaray gibi büyük bir klübe gitmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mabovski

sen gelme ulan ayı.

• quaresmanın oyuna etkisi çok olucaktır ofansif olarak bugun bile drogbaya tutmak ıcın 2 adam verıyorlar q7 gelirse gercekten güzel ft nin de katkısı çok olucaktır bu adamın ölüsü yeter dakikka 75 de al oyuna en kötü oyunu çevirir bu tarz oyuncular ihtiyacımız var zaten emre colakla aydını alıyoruz gerideyken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

quote:

bu tip oyuncular ve fernandes küçük takımlarda problem olurlar. beşiktaş gibi. yada fener gibi. ancak galatasarayda drogba varken kafalrını kaldıramazlar.

Evet Chelsea, Barça ve İnter gibi küçük takımlarda iş yapamadı. Galatasaray gibi büyük bir klübe gitmeli.

küçük takım derken elbette o manada demedim. kesinlikle o tip bir bakış açım yok. ama evet yanlış anlaşılabilecek şekilde yazmışım. aklımdaki bu değildi yinede özür dilerim.

kastım cl de oynamayan, tek yıldızın kendisi olduğundan aşırı ilgi yada yıldız bolluğundan yetersiz ilgi, mesela fernandes beşiktaş. takım arası oyuncu uuyumu yok. fernandes kendini takımdan buyuk görüyor.

fenerdede başarılı olamaz, orası da aykut var. ama galatasaray her açıdan dengeli q7 için. biz dengeli degiliz genel manada ama onun için ideal olabilir. bekleyip görecez. belki bu iş olmaz bile.

yinede beşiktaşa küçük demek istemedim. yanlış kelime kullandım. o tip fanatik değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

Kuyt: Querasma'nın bedavaya gelmesi Fenerbahçe'nin parasını gösterir

ozaman webo > drogba + quaresma diyebilirmiyiz ?
  • quote:

quote:

quote:

küçük takım derken elbette o manada demedim. kesinlikle o tip bir bakış açım yok. ama evet yanlış anlaşılabilecek şekilde yazmışım. aklımdaki bu değildi yinede özür dilerim.

kastım cl de oynamayan, tek yıldızın kendisi olduğundan aşırı ilgi yada yıldız bolluğundan yetersiz ilgi, mesela fernandes beşiktaş. takım arası oyuncu uuyumu yok. fernandes kendini takımdan buyuk görüyor.

fenerdede başarılı olamaz, orası da aykut var. ama galatasaray her açıdan dengeli q7 için. biz dengeli degiliz genel manada ama onun için ideal olabilir. bekleyip görecez. belki bu iş olmaz bile.

yinede beşiktaşa küçük demek istemedim. yanlış kelime kullandım. o tip fanatik değilim.

Ben de gereksiz yere iğneleyici mesaj atmışım sen de kusura bakma

Konuya gelirsek Drogba ve Sneijderden sonra çıtayı yükselten ve Avrupa'da hedefi olan bir takımda en fazla yedek oynar. İlk 11 için düşünülüyorsa hata bence. Bu seneki gelirlerle Galatasaray ilk 11e çok daha iyi transfer yapabilir.

• Adamlar doları görünce heryere gidiyor

Bizde burda birbirimizi yiyelim.
  • Quaresmanın beşiktaşta başarısız olmasının bir çok nedeni var ;

- Beşiktaşın şampiyonluk şansının Fener ve galatasaray a göre cok dusuk kalması
    - Max uefa da oynaması
    - Takımda ona denk futbolcunun olmamasından kibirli davranması
    - Başında ki Teknik Direktörün ağırlığının olmaması
    - İstanbulun gece hayatı ve quaresmaya gösterilen tahammül.
    - Beşiktaşın buldumcuk zamanına denk gelmesi. (ooo yıldız aldık aslanım benim yapsın tabi, yıldız o ! tavrı.)
    - Galatasaray ve Fenerin ligi çekip çevirmesinden dolayı quaresmanın maçları pek sallamaması

diye gider.

• Serhan'ın gözü yaşlı, Quaresma galatasaraylı :(

eğer alırsa Q7 her türlü iş yapar.... BJK da da iş yapmadı değil zaten. sadece biraz sorumsuz... daha önce de dedim, FATİH TERİM adam der Q7 yi.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben de gereksiz yere iğneleyici mesaj atmışım sen de kusura bakma

Konuya gelirsek Drogba ve Sneijderden sonra çıtayı yükselten ve Avrupa'da hedefi olan bir takımda en fazla yedek oynar. İlk 11 için düşünülüyorsa hata bence. Bu seneki gelirlerle Galatasaray ilk 11e çok daha iyi transfer yapabilir.

yok hocam o şekilde anlamana rağmen gayet güzel mesaj atmışın. kusura bakam diyecek bir mesajın yok. sonradan okuyunca bende anladım alenen yanlış yazmışım.

beşiktaş takımı küçültüyoruz dedi ve hata etti. bilkiyosun. demek istediğim oyunucu uyumsuzluğu. hiç yıldız olmayan ve hep yıldız olan takımlar zordur. bir denge olması lazım anlatmakj istediğimi anlatamamışım.

beşiktaşa küçük diyenin aklı yoktur. ama maalesef bunu sizin yöneticileriniz bir ara her gün söyledi. fernandes te olayı patlattı. sen adama senin oynadığın takım küçük dersen yönetici olarak. adam da seni takmaz hocam. demek istediklerim bunlardı.

• Bi gözünüzün önüne getirsenize q7 nin sol acıgı otoban yaptıgını..islemeyen kanat oyunumuzun bel kemigi olur bu adam..sag acıga hamitle idare edilebilir hem bu durumda..

• quote:

Orijinalden alıntı: Napoleon_Bonaparte

quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

quote:

Orijinalden alıntı: Napoleon_Bonaparte

quote:

Orijinalden alıntı: kaiser şoze

terim bu adamı alırsa bende kendimi banlıycam ha başkan alır belli olmaz 3-5 forma daha satarım hesabı.

Terim'in istemediği transferi yaparlar mı? forma satmak için transfer yapıldığı nerde görülmüş?

şınaydırı terimin istediğinimi düşünüyorsun.adama yer bulacam diye kırk takla attı.bence yönetim transfer etti .cl öncesi bu denli hazır olmayan bir futbolcuyu alırmı terim lig sonu olsa neyse.

bence bunlar yönetimin taktikleri .terimin istediği adamları kendi açıklıyor zaten iyi takip eden bilir.

kanaltürk'te terim'in katıldığı programı izledin mi? orada terim önceliğinin KAKA'da olduğunu soylemişti bazen şartlar uymuyor dedi oyuncu gelmek istemiyorsa getiremessiniz dedi terim de kaka dan sonraki en makul fırsatı değerlendirmek istediğini soyledi ayrıca terim 4 ay oynamamış adamı almanın risk olduğunu soyledi ve şimdi alınırsa ben nerde oynatcam endişesi çektim dedi ama sezon sonu alsa 8 ay oynamamıs adam alacaksın daha buyuk riskti. Ve dedi ki ilk geldiğinde sistem değiştirmek istemedim o yuzden 4-4-2 nin solunda denedim ama olmayınca mecburen sistem değiştirdik dedi bunun asıl sebebi oynatmazsan adamı milllet hemen çemkirmeye başlar o yuzden.. Terimin burda soyledikleri çoğunlukla kanalturkteki programdan ayrıca izlediğim diğer programlarından da ekleme yaptım..

Yani Terime has bir durum değil sen Teknik direktorun istemediği bi oyuncuyu alamazsın ya TD gonderirsin ya almassın. Fenerbahçe'de tam boyle olmuyor ama..

şimdi terimin istediği kakaydı bende bunu diyorum evet oyuncu gelmek istemeyebilir tabi .ama şınaydırı yönetim önermiştir terim iyi napalim modunda evet demiştir. şınaydır terimin önceliği değildi.alternatifti .

terim ofansif os dan ziyade sol bek istiyordu öncelikle onu almadılar 2. istediği kaliteli stoper .bunlar dışındaki oyuncuları yönetim bulup terime öneriyordur.q7 yi terimin istediğini hiç duymadım.hiç bir yerdede bu tür oyuncu bile istediğini söylemedi .

terimin istediği en önemli oyuncu draxler mesela şuan.alabilirmiyiz alamayız.

• gelmesin gereksiz su kadroda
  • q7 konsuundan ben de emin değilim eğer terim anlaşabileceğini düşünüyorsa ve alınırsa müthiş olur çunku q7 gerçekten yırtıcı bir kanat bizde bir keita etkisi yaratabilir en azındanoyle umuyorum.. Sneijder konusunda da aslında ikimizde aynı şeyi soyluyoruz Kaka'yı yeni bir Hagi olması için istedi ama olmayınca Kakadan sonra ki en mantıklı alternatif Sneijderdi ve Terim de onu tercih etti..

@kaiser şoze
  • Beşiktaştaki gibi sorumsuz, şımarık davransın tribünden iner döveriz bu herifi.
  • Yahu şu yabancı sınırını bir Allah'ın kulu dile getirmiyor mu?

Muslera, Eboue, Drogba, Sneijder, kalırsa Riera yoksa yerine yabancı, kalırsa Melo yoksa yerine büyük ihtimal Yabancı.

Kimin yerine nereye koyacağız alıpta ? Muslera, Eboue, Drogba, Sneijder, Riera kalsada kalmasada yabancı alınacak oraya. 5 tane yabancı banko oynayacak. Kalırsa Melo'da banko. Yerine yerli alıp, defansa yabancı alıp, Quaresma kanatta oynayabilir. Çok karman çorman işler. Yanabcı sınırı olmasaydı gönül rahatlığıyla gelsin oynasınderdim şahsen. Bu sıkışıklıkta alınacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

Kuyt: Querasma'nın bedavaya gelmesi Fenerbahçe'nin parasını gösterir

• quote:

Orijinalden alıntı: Borderliné

Quaresmanın beşiktaşta başarısız olmasının bir çok nedeni var ;

- Beşiktaşın şampiyonluk şansının Fener ve galatasaray a göre cok dusuk kalması
    - Max uefa da oynaması
    - Takımda ona denk futbolcunun olmamasından kibirli davranması
    - Başında ki Teknik Direktörün ağırlığının olmaması
    - İstanbulun gece hayatı ve quaresmaya gösterilen tahammül.
    - Beşiktaşın buldumcuk zamanına denk gelmesi. (ooo yıldız aldık aslanım benim yapsın tabi, yıldız o ! tavrı.)
    - Galatasaray ve Fenerin ligi çekip çevirmesinden dolayı quaresmanın maçları pek sallamaması

diye gider.

+1905

Kaldıki ucuza alırsak ilk 11 bile oynmasa yedekte aydın falan görmektense q7 olması daha iyi bana göre...Ve F.T çok iyi adam eder diye düşünüyorum olmazsada kendi bilir yapacak birşey yok...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.