Şimdi Ara

Quaresma: G.Saray'a bedava gelirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
118
Cevap
2
Favori
3.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Al Ahli takımından ayrılmayı kafasına koyan Ricardo Quaresma, “Bonservis konusunu ben halledeceğim. Galatasaray’a gelmek istiyorum” dedi. Tecrübeli futbolcunun transferi için son sözü Fatih Terim söyleyecek.

Quaresma gemileri yaktı, rotayı Galatasaray’a çevirdi. Portekizli yıldız, sarı kırmızılılara bedava gelmek için haber yolladı... Beşiktaş macerasının ardından Birleşik Arap Emirlikleri’nin yolunu tutan Portekizli star, Al Ahli takımından ayrılmayı kafasına koydu ve sarı kırmızılılara çağrıda bulundu “Bonservisimi ben halledeceğim. Galatasaray’a gelmek istiyorum.”

Sezon başında G.Saray Başkanı Ünal Aysal ve teknik direktör Fatih Terim’in transfer etmek istediği ancak Beşiktaş Başkanı Fikret Orman engeline takılan Quaresma’nın transferinin bu kez gerçekleşme ihtimali bir hayli fazla. Ocak ayında Al Ahli’ye transfer olan Ricardo Quaresma, yeni takımından ayrılmakta kararlı. Katar’da parasını zamanında tahsil edemediği ve istediği havayı bulamadığı için mutsuz olan Portekizli oyuncu, menajeri vasıtasıyla Galatasaray forması giymek için nabız yoklamaya başladı.

Kaynak:Hürriyet

• Quaresma: Galatasaray'a bedava gelirim. Bonservis konusunda sıkıntı olmasın. DHA da son dakika geçti.

Demekki biz istememişiz , quaresmanın menejer bize önermiş olabilir. Yıllık 2 milyona gelebilir pekala. Gökhan zanla aynı paraya..
  • Hayırlısı olsun
  • Helal Adanalı Celal.
  • Yedekte Aydın,Emre gibi adamlar olacağına Quaresma,Kazım olsun her türlü gider.Kazım birde türk statüsünde.Kazımı kadroda tutmamak saçmalık olur.
  • Başınıza belayı alacaksınız
  • Adam Beşiktaştan parsayı kaldırdı 2 sene bizde parasız oynasa yine maç başı parasıyla idare eder

Ayrıca kaynak zürriyet..
  • Kuyt: Querasma'nın bedavaya gelmesi Fenerbahçe'nin parasını gösterir
  • Amrabat'a dünya para verdik adamı oynatmıyorlar.
  • q7 amrabattan iyidir gelsin.
  • Gelirse Beşiktaş maçı performansını merakla bekliyorum.
  • buraya yaziyorum gelirse kendimi sinirsiz ciziyorum
  • hadi inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Quaresma gemileri yaktı,

Quaresma: G.Saray'a bedava gelirim
  • Herkes amrabattan iyidir diyor ama amrabatın yaptığı defansa katkıyı gösterebilecek mi ? Hiç sanmıyorum
  • 1 milyona gelsin ben beğeniyorum q7yi
  • Ben bu saatten sonra katkı vereceğini düşünmüyorum, gelmesini de istemiyorum.
  • bence gelsin adamın adı bi kere karizma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • terim bu adamı alırsa bende kendimi banlıycam ha başkan alır belli olmaz 3-5 forma daha satarım hesabı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.