Şimdi Ara

QUARESMA BORSAYA BİLDİRİLDİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
1
Favori
2.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MajestiC

Futbolculuğuna laf yok ama bizdeki Jo gibi bişey bu adam... Teknik ekip suyuna giderse çok iş yapar ama Lincoln vakası gibide olabilir. Quaresma gibi bi futbolcu alıyorsan bazı hareketlerine göz yumacaksın. Burası Türkiye, biz BJK yiz GS yiz falan filan a giderse olay herzamanki gibi elde avuçta bişey kalmaz...

Jo'nun CSKA zamanındaki performansını bilen adam anlar bunu zaten. Güzel transfer ama çokta büyütülmesi gerektiğini düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

Futbolculuğuna laf yok ama bizdeki Jo gibi bişey bu adam... Teknik ekip suyuna giderse çok iş yapar ama Lincoln vakası gibide olabilir. Quaresma gibi bi futbolcu alıyorsan bazı hareketlerine göz yumacaksın. Burası Türkiye, biz BJK yiz GS yiz falan filan a giderse olay herzamanki gibi elde avuçta bişey kalmaz...

Jo'nun CSKA zamanındaki performansını bilen adam anlar bunu zaten. Güzel transfer ama çokta büyütülmesi gerektiğini düşünmüyorum.

Ben, Ouaresma'nın gelirse yetenek olarak gelecek sezon için Türkiye'de ki birinci futbolcu olacağını düşünüyorum. O yüzden abartılmasını da normal karşılarım yani hak eder. Ama bu futbolcunun bir eksik yönü var, o da bizim futbolcularımızda da rastlanan vatan özlemi. Beşiktaş, bunu gidermek için transferde Portekiz'i gözlem altında tutup, buna oradan birkaç arkadaş getirmeli ki ortama daha rahat uyum sağlayabilsin. Birde biz Arda'yı,Lincoln'ü, Elano'yu dış etkilerden koruyamadık, resmen medyaya yem ettik. Beşiktaş aynı tuzağa düşmemeli, futbolcusunu her türlü dış etkilerden korumalı.
  • Hayırlı olsun iyi futbolcu umarım gelirde ligimiz kaliteli oyuncuların oynadığı bir lig haline dönüşür..

Kötü yanı ise eğer q7 cidden gelirse Demirören bir 10 sene daha beşiktaşın başında demektir
  • böyle transferler yapsınlar yeterki 30 yılda kalsınlar.
    quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Hayırlı olsun iyi futbolcu umarım gelirde ligimiz kaliteli oyuncuların oynadığı bir lig haline dönüşür..

Kötü yanı ise eğer q7 cidden gelirse Demirören bir 10 sene daha beşiktaşın başında demektir
  • Transfer olması takdirinde öncelikle Türk futbolu ardından Beşiktaş adına hayırlı olmasını dilerim.

Beşiktaş tarihi için de en büyük yabancı transfer olabilir. Tebrik ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manero

quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

İnşallah gelir de şöyle güzel bir golünü izleriz Beşiktaşta...

O golü burda atsın Tribünler sahaya iner..

oha efsane bi golmüş cidden.O nasıl bir dışla vuruştur?
  • iyi transfer olur
    gelirse bjknin maçlarınıda izlemeye başlarım
    çok teknik adam
  • gelirse ismi var iyide gelmezsede üzülmem, sorunlu bir topçu sonuçta.. cr7, nani filan sollayıp geçtiler bunu.. ama quaresmada iyi form tutabilir tekrardan sürekli oynaya oynaya..
    hayırlısı olsun, gelirse iyi, gelmezsede kötü olmaz
  • "Borsa´ya mecburiyetten bildiriyoruz"

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı‚ borsaya Quaresma´yla ilgili olarak yaptıkları bildirimin "yanlış anlaşılmaması" gerektiğini vurgulayarak‚ "Biz halka açık bir şirket olduğumuz için İstanbul Menkul Kıymetler Borsası´na yaptığımız faaliyetler ile ilgili duyurular yapmak zorundayız. Ancak bu bildirim transferin bittiği anlamına gelmesin. Inter ve Quaresma ile görüşmelerimiz sürüyor. Bugün için transferin gerçekleşme olasılığını yüzde 50 olarak verebilirim" diye konuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bittesitzensiesich

"Borsa´ya mecburiyetten bildiriyoruz"

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı‚ borsaya Quaresma´yla ilgili olarak yaptıkları bildirimin "yanlış anlaşılmaması" gerektiğini vurgulayarak‚ "Biz halka açık bir şirket olduğumuz için İstanbul Menkul Kıymetler Borsası´na yaptığımız faaliyetler ile ilgili duyurular yapmak zorundayız. Ancak bu bildirim transferin bittiği anlamına gelmesin. Inter ve Quaresma ile görüşmelerimiz sürüyor. Bugün için transferin gerçekleşme olasılığını yüzde 50 olarak verebilirim" diye konuştu.

Çokmu sevindin leaaaa

Önce anlaşılır sonra borsaya bildirilir.Borsaya bildirilmek zorunda olduğu için.2 gün sonra açıklanır transfer.Bu işler böyle yürür.Ama sen sevin olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colossus_

quote:

Orijinalden alıntı: Bittesitzensiesich

"Borsa´ya mecburiyetten bildiriyoruz"

Çokmu sevindin leaaaa

Önce anlaşılır sonra borsaya bildirilir.Borsaya bildirilmek zorunda olduğu için.2 gün sonra açıklanır transfer.Bu işler böyle yürür.Ama sen sevin olsun

Yahu hemen niye ortalığı germeye çalışıyorsun :)

Quaresma benim sevdiğim bir oyuncu gelirse Beşiktaş büyük iş başarmış olur ancak geleceğine pek ihtimal vermiyorum ben..

Bırakta bunu söyleyeyim yanlış anlamayacaksan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

quote:

Orijinalden alıntı: Manero

quote:

Orijinalden alıntı: Ayarsız Enerji

DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=ilF6hthxlkM

sadece bu hareketi yapsın yeter bana

Spiker Ya Allah çekmiş

Hareket süperde o kafayı nasıl atamamış adam
  • nerede o eski Quaresma
  • Genc takımda c. ronaldoyla beraber oynarken gelecegin yıldızı olarak quaresma gosteriliyormus. Barcelonada İnter'de nasıl kendini kanitlayamadi hala anlamam çok iyi futbolcu.
  • bir beşiktaşlı olarak gelmesini istemiyorum barça da inter de chelsea de isteksiz, disiplinsiz olan bir adamın beşiktaşda daha disiplinli daha istekli olmasını beklemeyin. inşallah gelmez diyorum onun yerine genç bir oyuncu alınabilir. serdar özkan gibi batuhan gibi burak gibi elimizde patlar...
  • quaresma yanlış takım tercihleriyle bu hale geldi, eğer gelirse ve portodaki kadar oynarsa efsane olur, c ronaldo dan daha sağlam bir duruşu top kontrolü var ama işte kendini bulması lazım, ama açıkçası gelmesine pek imkan vermiyorum, ispanyolca veya portekizce konuşulmayan bir ülkede yapamaz bu
  • gelsin kalite isim büyük transfer olur daha fazlası gelsin ligimizin kalitesi artsın dünyaya daha fazla tanıtım yapılsın türk ligi önemli bir olsun artık...
  • İnşallah gelir. Ligimizin böyle futbolculara ihtiyacı var. Adam topu öttürüyor resmen.
  • Ricardo topla resmen dans ediyor yani topa bir bayan partner edası ile davranıyor ve tabiki yeteneğini-hünerini konuşturuyor.
    Q7 c.ronaldonun bir bakıma teknik hocasıydı ve tabiki ronaldodan çok daha iyi bir tekniğe sahip bir oyuncu ama gelgelelim q7 olması gereken yerde şimdi ronaldo duruyor.

Walla geldiği vakit şayet portodaki performansının tamamını değil yarısını gösterse TR liginde bu adamı durdurabilecek oyuncu ve kaleci yok hatta rakip takımların sağ kanadının vay haline diyorum başkada bişey demiyorum.

Ama BJK-fb yada fb-BJK maçları oldukça güzel geçecek varmı fb de Q7 yi tutabilecek adam ? Ben söyleyim yok olamazda zaten...
  • gelse de türkiyede izlesek şöle adamları, her ne kadar son zamanlarda kötü olsada böyle futbolcuların ne zaman patlama yapacağı belli olmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.