Şimdi Ara

Quaresma : Beşiktaş benim için çok özel,Altınsay : Quaresma'ya hayranım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
51
Cevap
0
Favori
1.013
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> Quaresma : Beşiktaş benim için çok özel,Altınsay : Quaresma'ya hayranım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1280 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ThunderGamer

Olası bi başkan değişikliğinde ilk rota Q7 olur büyük ihtimal,hem Serdal Adalı hem de İbrahim Altınsay ; ikisi de bu adamı beğeniyolar.Zaten Serdal reyizin manevi oğlu bence

Hatta ne olsun biliyo musunuz ? Fikret Orman,Altınsay,Adalı,Önder Özen,Zico,Quaresma combosu yapsınlar UEFA'da final oynamassak bişe bilmiyorum Olmuşken bir de kaleye Onur geçsin,sağlam bir defansif orta saha alalım bir de sağ bek,sonra görün Beşiktaş'ı tutabilen var mı

Hayali bile güzel lan

:D
    |
    |

• Yüzbaşı
    858 Mesaj
    kurenezmo'yu seviyorum ama fikret orman'i daha cok
    |
    |

bu hesap 2 kisi tarafindan kullanilmaktadir/psn id:kewl_dude1
  • DH Yönetici
    7506 Mesaj
    Altınsay niyetini belli ediyor...
    |
    |

ASUS Z97 PRO Gamer | i7 4790K 4.6 Ghz | G-Skill Ripjaws 4x4 16 GB 1866 MHz DDR3 Quad Kit | Zotac GTX 970 AMP! Extreme Edition 4 GB - LG M2762D 27" FHD | Corsair Force GT SSD | Sandisk Extreme SSD | WD Caviar Black 1 TB | Cooler Master CM 693 MidT ATX | Seidon 120V CPU Liquid Cooler | High Power Astro Lite 750W | Logitech Z5500 THX - Creative X-FI Surround 5.1 Pro

Lenovo ThinkPad T430 ~ Intel 180 GB SSD

Cevizin kabuğunu kıramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...
  • Yüzbaşı
    540 Mesaj
    https://twitter.com/evrenmanchester

Beyler bu adam kim ? Serdal Adalı başkan olursa Quaresma dönüyor falan diyor da.Abi hepsi gelsin lan Fikret reyizi de,Adalı'yı da,Q7'yi de hepsini seviyorum abi

Forza'dakiler Faki Yeşil vol2 falan diyorlar da bilmiyorum
    |
    |

• Yüzbaşı
    454 Mesaj

Bence sadece temenni, Adalı'nın Q7 giderken uçağını vermişti yanlış hatırlamıyorsam, onun yarattığı bir beklenti..
    |
    |
    Bahsedilenler: ThunderGamer
    * 87 Modifiye Kartal * Alçak Amortisör * 5+1 Subwoofer * İmitasyon Altın Zincir * Düşük Bel Diesel 501 * 162 Adet Turkish Undergraund Rap Mp3 * Freebag * Köpek Öldüren Redboys Parfum * Egos Jöle *
  • Yarbay
    6766 Mesaj
    burada Q7 parayı seçti diyenlere 5000 tl versem, canlı yayında BJK forması yakıp, başkan ana avrat sövdürebilirim

kime ne hikaye anlatıyorsunuz siz. Q7 yi buray getirirken 10 verecem demişsin, ondan sonra getirmiş hacı 10 yok 5 al demişsin , takımı seviyorsan yaparsın demisşin..

Adamın profesyonel olduğunu, para için bunu yaptığını bir türlü çözemedi insanlar sanki atom fiziği. bazen yorumları ne hissiyatla yazdığınızı anlayamıyorum. bu kadar mı sığ olunur.

Bu tarz adamı oynatacaksan parasını vereceksin, seni uçurur... rahatsız edersen gider. bu kadar basit..

Fikonun yaptıkları mali açıdan iyi olsa da, Egemen ve Q7 konusunda %90 değil %100 haksız olduğuna inanıyorum..
    |
    |
    540 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Bence sadece temenni, Adalı'nın Q7 giderken uçağını vermişti yanlış hatırlamıyorsam, onun yarattığı bir beklenti..

Bilemeyecem de cidden Adalı gelirse Q7'de gelir bence de tabii Fikret Orman'ı bu saatten sonra zor yıkarlar biraz.2.Seba olma yolunda ilerliyor bence.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ThunderGamer

quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Bilemeyecem de cidden Adalı gelirse Q7'de gelir bence de tabii Fikret Orman'ı bu saatten sonra zor yıkarlar biraz.2.Seba olma yolunda ilerliyor bence.

Ben zaten Fiko'dan yanayım ama Q7 de gelse fena olmaz.2.Seba olacak bence de.
    |
    |
Reklamlar
SEO
Bey Azura
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.