Şimdi Ara

Quaresma : Beşiktaş benim için çok özel,Altınsay : Quaresma'ya hayranım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Quaresma bizim taraftarı çok değiştirdi, bunun meyveleri bunlar..
  • Quaresma , GS'ye gelirse 1 ay banlatıyorum kendimi SS alın.
  • quaresma iyiydi hoştu ve geçti hala diğer takım taraftarı gibi davrananların taraftar kimliğini demirören çökertmiş apaçık belli
  • Kusura bakmayında sırf taraftara yönelik oynuyor diye çok tutuldu Q7 . Ayrıca kime gelirse gelsin sevmiyorum bu adamı Fener maçından sonra yaptıklarından sonra Beşiktaş adı geçen bir yere gelmesinde isterse cehenneme gitsin.
  • böyle eskilerden konu açılmışken; mallorca'nın dğşmesinden faydalanıp bizde giovani dos santos'u mu alsak ne yapsak... istikrarı da yakaladı bu sene 30 maça çıktı ama takımı düştü bu sefer garibimin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

böyle eskilerden konu açılmışken; mallorca'nın dğşmesinden faydalanıp bizde giovani dos santos'u mu alsak ne yapsak... istikrarı da yakaladı bu sene 30 maça çıktı ama takımı düştü bu sefer garibimin.

Ben o vitaminsizi istemiyorum.. Yabancı sınırı değerli bir olay geriye kullanılması daha mantıklı..
  • Q7 kadar taş düşsün başınıza. inşallah GS'ye gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

böyle eskilerden konu açılmışken; mallorca'nın dğşmesinden faydalanıp bizde giovani dos santos'u mu alsak ne yapsak... istikrarı da yakaladı bu sene 30 maça çıktı ama takımı düştü bu sefer garibimin.

Ben o vitaminsizi istemiyorum.. Yabancı sınırı değerli bir olay geriye kullanılması daha mantıklı..

hocam bu sene iyi oynadı ama ya, mallorca'nın sahadaki lideriydi... bakmayın tottenham'ın adamı ordan oraya gönderdiği zamanlara; o arada milli takımında 65 maça çıktı herif. herifte istikrar -eğer güven verilirse- var ama tottenham bi türlü güvenmedi.

• Böyle demişse bi kaç haftaya malum takıma imzayı atar..
  • Allah rızası için alın şunu yoksa bize falan gelecek Allah korusun.
  • Serdar Adalı başkan olursa geri getirecekmiş ohh
  • Bize Oğuzhan Özyakup gibi değerler lazım ...
  • Bizim taraftar yemin ediyorum olmaz ya.O-l-m-a-z.Hala Q7 diyor Adalı diyor yerin dibine batsın bu 2 side.Adam gibi başkan gelmiş para saçmıyor.Mali yönden uğraşıp didiniyor.Sportif başarıda gelecektir.Seba 14 sene bekledi 3 senelik başarı serisi için siz 2. senede satıyonuz hemen adalı ühü ühü diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala_

Q7 kadar taş düşsün başınıza. inşallah GS'ye gider.

Aynen öyle hocam.

Şu adam için Serdal Adalı'nın başkan olma ihtimalini göz önünde bulundurmak bile kocaman bir hatadır bana kalırsa.

Beşiktaş'ın Başkanı Fikret ORMAN olmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

Bizim taraftar yemin ediyorum olmaz ya.O-l-m-a-z.Hala Q7 diyor Adalı diyor yerin dibine batsın bu 2 side.Adam gibi başkan gelmiş para saçmıyor.Mali yönden uğraşıp didiniyor.Sportif başarıda gelecektir.Seba 14 sene bekledi 3 senelik başarı serisi için siz 2. senede satıyonuz hemen adalı ühü ühü diye

Ahmet Dursun, Seba gitsin diyen bir taraftara sahibiz biz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soprano

quote:

Orijinalden alıntı: Freddy03

Bizim taraftar yemin ediyorum olmaz ya.O-l-m-a-z.Hala Q7 diyor Adalı diyor yerin dibine batsın bu 2 side.Adam gibi başkan gelmiş para saçmıyor.Mali yönden uğraşıp didiniyor.Sportif başarıda gelecektir.Seba 14 sene bekledi 3 senelik başarı serisi için siz 2. senede satıyonuz hemen adalı ühü ühü diye

Ahmet Dursun, Seba gitsin diyen bir taraftara sahibiz biz.

her ikinizinde klavyesine sağlık.
  • ünal aysal dün öyle demiyordu , Quaresma galatasaray'a gitmek istiyormuş , geçen sene düşündük olmadı ama bu sene olabilir dedi.
  • Görün Q7 nizi adalınızı. Yav bu ülkedeki futbocuya, başkanlara olan sevgiye inanamıyorum. Kulupten kaçıp giden jokey kulubune baskan olan, adımızı şikeye bulaştıran adamı hala destekliyorsunuz. Böyle adamların Beşiktaş'ta işi yok. Quaresmayıda gördünüz. Bizden 4 milyon alıp 1 kuruş inmeyen adam seneye Gs'de 1 milyona oynar ben sizi o zaman görürüm. Fikret Orman gibi adamlar kendi menfaatini düşünmüyor ben o yüzden destekliyorum. Adam sadece Beşiktaş için çabalıyor. Gördüğünüz gibi serveti olan demirören denen şahıs yıllarca stadı yapmadı. Böyle adamların/futbolcuların Beşiktaş'ta yeri yok.
  • cocuk musunuz ne quaresmasi daha ?
  • Geçen sene Bjk forması öpüp bu sene Gs'ye beni alın diye haber yollayan bir adamı isteyen Beşiktaşlı bana göre haindir.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.