Şimdi Ara

Quaresma : Beşiktaş benim için çok özel,Altınsay : Quaresma'ya hayranım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Eğer Altınsay başkan olursa

• beşiktaş seneye uefa da maç edecek tek ligde değil.seneye yine fb-gs kapışır boşa heyecan yapmayın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olası bi başkan değişikliğinde ilk rota Q7 olur büyük ihtimal,hem Serdal Adalı hem de İbrahim Altınsay ; ikisi de bu adamı beğeniyolar.Zaten Serdal reyizin manevi oğlu bence

Hatta ne olsun biliyo musunuz ? Fikret Orman,Altınsay,Adalı,Önder Özen,Zico,Quaresma combosu yapsınlar UEFA'da final oynamassak bişe bilmiyorum Olmuşken bir de kaleye Onur geçsin,sağlam bir defansif orta saha alalım bir de sağ bek,sonra görün Beşiktaş'ı tutabilen var mı

Hayali bile güzel lan

• Fikret Orman başkan olmalı.Bunu hak etti.Diğerleri geçen sene neredeydi?Ayrıca Quaresma'nın dönmesini istemiyorum.Geldi 30 yaşına.Sadece para için gelir.
  • Hala Quaresma'dan medet umanlar var
  • Adam futbol oynamak istese basta oyle bir takima gitmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: zmax

beşiktaş seneye uefa da maç edecek tek ligde değil.seneye yine fb-gs kapışır boşa heyecan yapmayın derim.

2013 yılında yazılan en alakasız mesajlardan biri bu olsa gerek bravo mama miya
  • Skor taraftarları görüyorum, ellerinde klavyeler olan..
  • Fikret Orman o kadar emek sarfetti Q7 için satacakmısınız şimdi
  • Fikret Orman'ın 2 icraatı hoşuma gitmedi bu yıl. Biri Rüştü'yü apar topar göndertmesi diğeride Quaresma konusunda tutumu. Bana göre Quaresma bir dönem daha oynarsa estirir. Kanat oyuncusu lazım diyorduk alalım işte Quaresma'yı taraftar ona o Beşiktaş taraftarına hayran.
    Hem Fikret başkan kalsa hem de Quaresma gelse keşke

• fikoya laf yok quaresma da gelmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrar006

Fikret Orman o kadar emek sarfetti Q7 için satacakmısınız şimdi

Fikret Orman'ı satan kim? Eğer olursa ben zaten Fikret'ten yanayım.
  • Sen çok yanlış anlamışsın bizi kardeş öyle değil böyle olmalıydı.

Hırslı taraftarlar görüyorum, Beşiktaş aşkı ile yanıp tutuşanlar, Fanatizm'in dibine vuranlar...
  • Yazık yemin ediyorum taraftara bak, ne Serdar Adalı'sı ya? Klubu batırıp kaçtılar şimdi klup nefes aldı hemen geri geldiler, kusura bakmasında uzun yıllar hakkediyo Fikret Orman başkanlığı.
  • daha demin tv'de dolanırken telegole rastladım.Kaya çilingiroğlunu ne kadar sevmesem de dediği mantıklı geldi.Gs başkanı quaresma ile görüştüktüklerini söyledi ve kaya çilingiroğluda geçen sene anlaştıklarını ama beşiktaş yönetiminin taraftarı karşısına almak istemediği için takımdan yolladığını ve bu sene quaresmanın gs'e gelebileceğini söyledi.
  • Futbolu FM zannedenler var ya baya gülüyorum düşüncelere

Belli başkanlar belli yöneticiler gelince sanki yüzde yüz doğru hamleleri yapacakmış gibi, kaldı ki yapsa bile direk şampiyon olacakmışız gibi.
  • arkadaşlar Quaresma için geçmiş olsun Pazartesi günü Ünal Aysal görüşecekmiş Quaresma ile seneye muhtemelen Galatasarayda ben çok istiyorum çok karizmatik oyuncu katarda 15 maçta 14 gol atmış bana menejeri aracılığıyla haber geldi Fatih Terime söyledim Fatih hocada tamam dedi ve Pazartesi görüşeecğiz Quaresma için ded. Şuanda içim kötü oldu sanırım tekel bayiine gidicem...
  • Siz Beşiktaş taraftarı mısınız Quaresma mı?

Sonuna kadar Fikret Orman.
  • Görün ulan Q7 yi hani aşıktı taraftara ? Doların tadı bir başka tabi
  • Sonuna kadar Fikret Orman...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.