Şimdi Ara

Quantum Break | Xbox One (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
6
Favori
24.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: M.A.N.G.A.K.A

quote:

Orijinalden alıntı: protokolist

Dx12 ne zaman geliyor?

DX12 oyun geliştiricilerinde mevcut; fakat bunu tam anlamıyla bir oyunda kullanmaları için oyunun DirectX program çağrılarının en baştan DX12 destekli kodları ile yazılmış olması gerekiyor. Bu da ancak DX12 çıktığında yapımına henüz başlanmamış olan, gelecekte çıkacak oyunları veya geliştirmesinin tamamlanmasına çok zaman olan oyunları etkileyecektir. (Çıkış tarihi en erken 2017 başı gibi olan oyunlar )

Quantum Break'ten grafik motoru optimizasyonu ile ilgili bir mesaj yayınlanmıştı. Söylediklerine göre motor daha fazla poligon ve nesne kaldırabilecek kadar optimize edilmiş / ediliyormuş. Aynı akıcılıkta daha iyi grafikler geliyor.
    http://wccftech.com/quantum-break-undergoing-engine-optimization-polygons-objects/

DX12 bi gelsin o zaman görelim grafik neymiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pc için de derecelendirilmiş bir sitede

• Bolum sonu canavarida haberini yapmis . Kendine has ex oyunu olmayacak .Bu konsolun halo forza geow disinda anlasilan .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten bu saatten sonra xbox one alınmaz,ve büyük ihtimalle quantum break pc platformuna da gelecektir.Alan wake 360 dan sonra pc'ye gelmişti.Artık ben bile xbox one konsolundan soğudum çünkü excleri pc gelmeye devam edecek,o zaman xbox one almanın bir albenisi yok.Hatta xbox one verilen para bence çöpe atmayla aynıdır.Alırım ps4 mükemmel exculesive ile keyfime bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

Zaten bu saatten sonra xbox one alınmaz,ve büyük ihtimalle quantum break pc platformuna da gelecektir.Alan wake 360 dan sonra pc'ye gelmişti.Artık ben bile xbox one konsolundan soğudum çünkü excleri pc gelmeye devam edecek,o zaman xbox one almanın bir albenisi yok.Hatta xbox one verilen para bence çöpe atmayla aynıdır.Alırım ps4 mükemmel exculesive ile keyfime bakarım.

Troll bi öylesin bi böyle valla tokadı basacam suratına

/>

Eveeet QB de pc'ye geliyormuş, saygıdeğer xbox one kullanan ve hayalinde hala one kullanmayı düşünen üyeleri bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 26 Ocak 2016; 15:42:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Zaten bu saatten sonra xbox one alınmaz,ve büyük ihtimalle quantum break pc platformuna da gelecektir.Alan wake 360 dan sonra pc'ye gelmişti.Artık ben bile xbox one konsolundan soğudum çünkü excleri pc gelmeye devam edecek,o zaman xbox one almanın bir albenisi yok.Hatta xbox one verilen para bence çöpe atmayla aynıdır.Alırım ps4 mükemmel exculesive ile keyfime bakarım.

/>

Eveeet QB de pc'ye geliyormuş, saygıdeğer xbox one kullanan ve hayalinde hala one kullanmayı düşünen üyeleri bekliyoruz

Ben xbox one almaktan 20 gün önce vazgeçtim çünkü xbox one excleri pc ye gelmeye devam edecekmiş.Ayrıca bana troll deme kararsız insan olmam benim troll olduğum manasına gelmez.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

/>

Ben xbox one almaktan 20 gün önce vazgeçtim çünkü xbox one excleri pc ye gelmeye devam edecekmiş.Ayrıca bana troll deme kararsız insan olmam benim troll olduğum manasına gelmez.

Peki.
  • Ne güzel işte Pc kullanıcılarıda oynar.
  • Microsoft'un konsol politikalari koca bir COPten ibaret olursa boyle olur. Sevdigimiz konsoldan nefret etmemiz icin ellerinden geleni ardina koymuyorlar.

Edit: Su "ikisi de onlarin platformu tabii getirecekler" veya "bir suru imkan var cross platform falan" kafasina ayrica guluyorum arkadaslar kusura bakmayin. Bana ne arkadas cross platformdan? PC oyuncusu umrumda degil benim, kendi konsolumda bu konsolun kullanicilariyla oynamak cok daha mantikli geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 26 Ocak 2016; 22:28:49 >
  • Konsolda Horizon ve Geow çöpünden başka exc kalmadı. Yakınımdakilere diyeceğim bir daha pc toplamak yerine şu iki firmanın çöp konsoluna bulaşırsam vursunlar beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

Konsolda Horizon ve Geow çöpünden başka exc kalmadı. Yakınımdakilere diyeceğim bir daha pc toplamak yerine şu iki firmanın çöp konsoluna bulaşırsam vursunlar beni.

Horizon efsane oyun neden beğenmedinki? Koca Xbox da en elle tutulur oyun. geow Judgement a çöp demek bence günah. Lağv edilmeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 26 Ocak 2016; 23:14:47 >
  • Xbox one da Horizon geow halo excleri güzeldir ama pc çıkma ihtimalleri olan oyunlar bu saatten sonra xb1 alınmaz.

• quote:

Xbox one da Horizon geow halo excleri güzeldir ama pc çıkma ihtimalleri olan oyunlar bu saatten sonra xb1 alınmaz.

Bu sefer kararlı gördüm sizi
  • Oyunun PC ye çıktığı filan yok PC ergenleri nasılda sevinmiş hemen.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Konsolda Horizon ve Geow çöpünden başka exc kalmadı. Yakınımdakilere diyeceğim bir daha pc toplamak yerine şu iki firmanın çöp konsoluna bulaşırsam vursunlar beni.

Horizon efsane oyun neden beğenmedinki? Koca Xbox da en elle tutulur oyun. geow Judgement a çöp demek bence günah. Lağv edilmeli.

Yok Horizon efsane zaten Geow çöp sadece. Şu Geow remasteredı aldım da zor bitirdim singleını. Hikaye namına bir şey yok, Tek yaptığın locust öldürüp kapı tekmelemek, çok sıkıldım. Onlineını bilmem oynamadığım için.
  • xbox one tas gibi makina her ay 4 oyun bedava saglam ve ucuz online hizmeti ,kendine has oyunlari güzelim elite controlleri dx 12 destegi vsvsvs adam eline alip makinayi denemeden oynamadan camur atiyo makinaya hayretttt oysa ben günden güne x1 i daha da seviyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsoldede

xbox one tas gibi makina her ay 4 oyun bedava saglam ve ucuz online hizmeti ,kendine has oyunlari güzelim elite controlleri dx 12 destegi vsvsvs adam eline alip makinayi denemeden oynamadan camur atiyo makinaya hayretttt oysa ben günden güne x1 i daha da seviyorum

Xbox one hizmet olarak iyi bir konsol ama exclusive oyunların pc platformuna getirmeleri kendi xb1 kullanıcılarını Microsoft'un önemsemediğini gösterir. Ve bence bu nesil en doğru konsol ps4 hem özellikleriyle,hem de exclusive kaliteli oyunlar sadece ps4 çıkıyor. Ve cikmayada devam edecek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Yok Horizon efsane zaten Geow çöp sadece. Şu Geow remasteredı aldım da zor bitirdim singleını. Hikaye namına bir şey yok, Tek yaptığın locust öldürüp kapı tekmelemek, çok sıkıldım. Onlineını bilmem oynamadığım için.

Overrated oyun zaten. Hikaye adına bir şey yok oyunda. Tamamen şişirme. Yine aksiyon olarak 1-2-3 güzel. Judgement tam bir facia.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Normaldir beğenmemiş olabilirsin ve oyun konuyu parça parça işliyor, demek ki sen anlayamamışsın. Kaldı ki GEOW' u tek oyunla değil tüm serisini oynayarak konusunu daha rahat çözersin, zor değil basit, yerden cıkan varlıklar var ve biz onları kesiyoruz tamamen bu ve oynadığından zevk alırsın cunku full aksiyon isteyenler için o oyun. Herkes sevecek diye birşey yok tabii kişisel secim ne de olsa ama kamu oyuna kendini yerden göğe kadar ispatlamış o yeter.

Ayrıca PC'ciler de bu arada türemeye başladılar, oynamakta özgürsünüz PC'de MICROSOFT exclusivelerini , tabii benim 4000 TL PC ye verecek butcem yok. Ama 2000 TL'ye babalar gibi PS4 ve XBOX ONE alırım iki platformda kafam rahat istediğimi oynarım hem de online hile olmadan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi napolyon07 -- 27 Ocak 2016; 7:51:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

Normaldir beğenmemiş olabilirsin ve oyun konuyu parça parça işliyor, demek ki sen anlayamamışsın. Kaldı ki GEOW' u tek oyunla değil tüm serisini oynayarak konusunu daha rahat çözersin, zor değil basit, yerden cıkan varlıklar var ve biz onları kesiyoruz tamamen bu ve oynadığından zevk alırsın cunku full aksiyon isteyenler için o oyun. Herkes sevecek diye birşey yok tabii kişisel secim ne de olsa ama kamu oyuna kendini yerden göğe kadar ispatlamış o yeter.

Ayrıca PC'ciler de bu arada türemeye başladılar, oynamakta özgürsünüz PC'de MICROSOFT exclusivelerini , tabii benim 4000 TL PC ye verecek butcem yok. Ama 2000 TL'ye babalar gibi PS4 ve XBOX ONE alırım iki platformda kafam rahat istediğimi oynarım hem de online hile olmadan.

Sadece su son cumleniz konsollarin en buyuk artisi zaten. Binlerce lira para dokmek istemeyen, uber yuksek performanslar beklemeyen ve en onemlisi her oyunda yok wallhack mi var yok script mi var diye ugrasmak istemeyen oyuncular konsol alir kurtulur. Gozunu seveyim konsollarin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MinusHuman -- 28 Ocak 2016; 3:34:49 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.