Şimdi Ara

Quantum Break | Xbox One (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
721
Cevap
6
Favori
24.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ooo Game of Thrones'daki pezemenkle Fringe'deki kara abi de var. Biraz infamous SS, biraz Alan Wake, biraz çatışma ve Fringe tadında bir senaryo. Oyunda güzel görünüyor. Sizin gibi düşmanlarda zamana hükmedebiliyor. Nays. Kuantum kırılması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikaye anlatımının monolog şeklinde geçmesi bana Max Payne'i anımsattı. Oyun genel olarak güzel duruyor; ama aynı dinamikler bir süre sonra sıkar gibi geliyor.
  • Ana karakterin tipini değiştirmişler.

En sağlam xbox one exc bu oyundur bana göre. Artık microsoft tomb raider gibi sonradan ps4e çıkacak oyun değil de böyle gerçek xbox exc oyunlara yatırım yapmalı.

• Yapıyorda. Phil vizyon değişikliğinden bahsedip Gamescom'da temellerini atacaz dedi. Bol exclusive'li bir liste gördük bugün hem 2015 hem 2016. Cod gibi 3.partilerede yol verdiler güzel oldu. Bundan sonra 3.partilerle saçma sapan anlaşmalar yerine bütçe 1.partilere ayrılacak.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Vay sizi tekrar bu oyun topiclerinde görmek çok güzel oldu hocam uzun zamandır mesaj atmıyordumuz ps/xbox bölümüne diye biliyorum ya da rastlamıyordum uzun zamandır

• quote:

Orijinalden alıntı: RadioheadTR

Vay sizi tekrar bu oyun topiclerinde görmek çok güzel oldu hocam uzun zamandır mesaj atmıyordumuz ps/xbox bölümüne diye biliyorum ya da rastlamıyordum uzun zamandır

Evet doğrudur çok fazla mesaj atmiyorum son zamanlarda selamlar herkese, teşekkürler

• 3. partiye yatırım yapmak bence de saçmalık. Sen o yatırımı yapsan da örneğin piyasada 10 oyun var, yapmasan da 10 tane var. Sadece bu 10 oyundan birinin çıkış sürelerini değiştiriyorsun. Bunu yapacağına 11. oyuna yatırımı yapmak tabii ki bizim işimize gelir.
    Ayrıyetten MS bu anlaşmalardan kazandığından fazlasını kendi oyununu yaparak kazanabilir. Sadece parayı yeni bir seriye yatırmak riskken zaten bilinen bir seriye yatırmak sonuçta potansiyel olarak daha az getirse de garanti para gibi bir şey olur. MS'in de dişlek adamın ilk günde yaptığı rezalet sunumdan sonra risk alması gerekiyor.
  • Selamlar;

Tartışma içerikli mesajlar ve bu mesajlara alıntı şekilde cevap verilen mesajlar silinmiştir.

İyi forumlar.
  • Bu oyun resmen grafikleriyle Uncharted 4 den daha iyi grafiklere sahip olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 5 Ağustos 2015; 1:25:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

Bu oyun resmen grafikleriyle Uncharted 4 den daha iyi grafiklere sahip olacaktır.

Şu yazdığın müthiş cümleyi Naughty'e mail olarak gönder iptal etsinler oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 5 Ağustos 2015; 1:37:06 >
  • Bu oyun uncharted 4 den daha iyi grafiklere sahiptir. Naughty dog başarılı bir firma ama bu remedy resmen konsolun gerçek gücünü çok iyi kullanmış. Zaten cpu güçlü ve esram çok iyi kullanmıştır. Ve full dx12 ile gelecek oyunları düşünemiyorum.

• ND bile oyunun grafiklerine imrendigini Beyan etti.

• Gelmis gecmis en iyi grafikli oyun. O isiklandirmalar,kaplamalar detay sevitesi ND'u bile mest etmeye yetti. The Last of Us'in yönetmeni oyunun inanilmaz durdugunu ve oynamak icin can attigini acikladi.

• Bu oyun fena değil gibi PC'ye gelirse oynarım.Gelmezse de mühim değil.
    Ayrıca powersmachine54'ün de dediği gibi esram+dx12'nin gücünü küçümsemeyin.İleride XO, Ps4'den en az 8 kat daha güçlü olacak.1080p de sürünmek yerine 4K grafikli oyunlara akıcak XO sahipleri.
  • Bu oyun 2016 en iyi grafikli oyunu olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 5 Ağustos 2015; 16:46:42 >
  • Remedy artık aşmış.Adamlar cgi baya yaklaşmışlar.Grafikler efektler aşırı derecede çok gerçekçi.

• Çıkıncaya kadar DX12 ve esram'in bütün nimetlerini kullanarak geliştiriliyor. Gelecek nesilde bile geçilmesi zor bir oyun geliyor hattı zatında
  • Aiden Gillen cok sevdigim bir aktor. Kotu karakter icin yaratilmis biri. Oyuna dahil edilmesi harika oldu benim icin.

• Böyle grafik hangi oyunda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 5 Ağustos 2015; 20:38:14 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.