Şimdi Ara

Quantum Break'in PC Sürümü Resmi Olarak Duyuruldu! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
2.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • grafikler merak konusu 980 ti istediğine göre efsane olur heralde...
  • Xbox 360 da da ms çoğu oyunu pc ye çıkardı,şimdide aynı şeyi(dangalaklığı) yapıyor.Halo,Gears gibi oyunların multisi için xone aldım açıkcası.Gears Ue pc ye gelecek,multisini oynayan olmaz pc de.Onun dışında QB vb oyunlar için xone alınmaz,pc ye çıkması iyi olmuş aslında.200 tl -250 tl yeye oyunu alıp oynamaktan kurtulduk.
  • önerilen 980 Ti normal herşeyin fullde olduğu grafiklerden bahsediyoruz yine gtx 970 ile 60 fps yi çok rahat yakalarız ufak bir ayar sonucu sıkıntı yapmayın hadi bu eleştiri normal ama minimum 8GB RAM'e kızan adamı anlamadım ne bekliyorsunuz ki şu an 8 gb ramden düşük pc kullanılmaz artık
  • Division beta da mesut çevik full hd 980 ti ile grafikler max 50-60 fps arası oynuyordu bu da sanırım oyle olucak. Artık yeni nesil kartlarla oynarız. Notlara ekleyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Street fighter 5 de pc ve ps4 de çıkıyor sadece aynı yaygara niye kopmuyor. Birde ne çok zengin varmış aramızda 6 7 bin tl ye pc toplayıp oynaya bilecek birde sorsan fakir.
  • Amd üzerine mi ağırlık verilmiş bana mı öyle geldi? Gtx760 ile r7 260x i eşit tutmuşlar 760ı görüp sayfayı kapatacaktım 260x i gördüm mutlu oldum
  • nvidia ve amd milyonlarca dolar harcayip grafikkart i üretiyorlar ve bunu windows kullananlara satiyorlar genelde ,hepimizin bildigi gibi, eee böyle bir oyunu pc ye cikarmak hem ms nin hemde grafikkart i üreticilerin isine geliyor neden olmasin ayrica ms da para aliyor .

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • win8.1 de olurmu sizce
  • oyun tam istediğim türden ama bu kadar fazla sistem gereksimim yok maleseff fakiriz sonuşta :(
  • Of diyorum! Bir oyun bu kadar lezzetli olamaz. Kurguyu çok merak ediyorum şu an oyunun başındayım ama inanılmaz derecede zevk aldım. Türkçe yaması olmasıda ayrı bir güzel! Kesinlikle herkesin oynaması gereken bir oyun. Kaçırmayın arkadaşlar!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.