Şimdi Ara

Quantum Break (2016) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
1
Favori
9.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alan Wake'ten sonra, bu oyun yakismadi. Her yonuyle fiyasko olmus gibi gorunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oyunu beğendim. Senaryo yer yer tıkansada genel anlamda çok başarılı buldum.Dil bilmek şart çünkü oyun tamamen hikaye, senaryo modunda.

Benim için son dönem optimizasyonu en iyi olan oyun diyebilirim. Bunda olay amd işlemci ve ekran kartı kullanmam olabilir. 45-60 fps arası stabil oynadım.

Beklediğim kadar iyi değildi belki oyun ama kesinlikle kötü de diyemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu bende 3-4 saat civarı oynadım, anlatım güzel hatta adamlar resmen film çekmiş oyun için fakat gel görelim ki kendini çok tekrar eden bir yapısı var. aslında çok sevdiğim bir konu ama bakalım belki ilerde açılır deyip devam edeceğim oyuna. ana karakterin hareketleri çok hantal, şimdilik 5 özellik var ileride ne olur bilemem ama hep bu özelliklerle oynamak sıkacak, bir anda tüm özellikleri birden vermelerini garip karşıladım. oyunun renk paleti bir garip, gren var. eski havası mı vermeye çalışmışlar onu da anlamadım. keşke alan wake gibi akıcı bir oyun yapsalarmış. optimizasyon da sıkıntılı. ama kötü de değil, iyi de değil. ortada kaldım açıkcası oyun için. oynayın belki siz seversiniz:)
  • Gamepad hassasiyeti çok kötü geldi arkadaşlar Logitec var bende sizde nasıl.
  • Oyun güzel, çatışma sahnelerinin verdigi zevk çok iyi ama aşırı kasıyor yoksa tadından yenmeyecek bir oyun... fx6300 nvidia 650 ti booast var medium low da oynuyorum... sürüm 2.2.0
  • Forza horizon 3 258 lira olarak ön siparise acildi

daha uygun fiyata alma yolu varmi diye baktim

ama yok galiba degilmi dostlar

• Quantum Break Eylül'de Steam'e Geliyor.

Xbox'ın resmi sitesinden yapılan açıklamayla birlikte Steam'in yanı sıra duyurulan kutulu sürüm (Timeless Edition) ise 39.99 dolar fiyatıyla oyunculara sunulacak. İçeriğine aşağıdaki görselden göz atabilirsiniz

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Quantum_Break_Eylulde_Steame_Geliyor-84460.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 10 Ağustos 2016; 19:24:35 >
  • Windows 7'de çalışacak olmasına sevindim
  • Quantum Break coming to Steam & PC retail September 29th 2016
  • Hala steam fiyatı belli değil inşallah microsoft mağarasındaki 60 lira fiyatı ile gelir de biz de ilk günden oynarız yüksek çıkarsa steam yorumlarını incelerim çünkü baya sorunlu idi yanlış hatırlamıyorsam

• Başlık değişebilir

PC ye özel optimize ve gerçek 1080 p desteği geliyor. Optimize düzeltiliyor ve Windows 7 desteği geliyor.

Windows marketteki 900 p upscale maalesef.

Asıl oyun şimdi geliyor diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 25 Eylül 2016; 17:56:05 >
  • Çıkmasına az kaldı fakat Steam fiyatı hala belli değil ona göre Steam'den mı alacağız başka sitelere mi bakıcaz belli olsaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Çıkmasına az kaldı fakat Steam fiyatı hala belli değil ona göre Steam'den mı alacağız başka sitelere mi bakıcaz belli olsaydı.

Windows storedan sonra Steam sürümünü denemek istiyorum. Son dakika golü atmazlarsa steam sürümünüde oynamayı düşünüyorum

• Oyna, oynamasına da, fiyatlar açıklansın bir, makul fiyatlardan oynamaya bak. Genel olarak en başarısız Remedy oyunu diyebiliriz...
  • Windows Store fiyatı 60 TL'ye düşmüş şu an ama Steam sürümü daha yüksek olsa bile zaten Steamden alın hocam, Horizon 3'ü indirmek için 3 kere takla attım Storedan. Birde sanırım Windows Store sürümü için güncellemeyi kesecekler. Başka siteler derken Kinguin, G2A gibi siteleri kast ettim bende Steam bekliyorum.
  • Gözünüzün yağını yiyeyim kullanmayın şu Windows Store u, unutulsun gitsin bunu da kapatmak zorunda kalsınlar önceki gibi.
    Microsfot ne zaman "PC oyunculuğuna önem vereceğiz bundan sonra!" dese korkuyor artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Gözünüzün yağını yiyeyim kullanmayın şu Windows Store u, unutulsun gitsin bunu da kapatmak zorunda kalsınlar önceki gibi.
    Microsfot ne zaman "PC oyunculuğuna önem vereceğiz bundan sonra!" dese korkuyor artık...

Windows sürümü ölmüş ağlayanı yok. Horizon 3 indiricem korkumdan başlatamıyorım. Çıkış yapsın şu oyun millet bi yüklensin bende saldırıcam.

• Forza Horizon 3 beklediğim ve oynamak istediğim tek araba yarışı oyunu ama sırf Win Store yüzünden yaklaşmayı bile düşünmüyorum yanına...
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Forza Horizon 3 beklediğim ve oynamak istediğim tek araba yarışı oyunu ama sırf Win Store yüzünden yaklaşmayı bile düşünmüyorum yanına...

Katılıyorum Steam'e gelmeden oynamayacağım.

• Kinguin de 97 liraya ön sipariş olarak bir satıcıda var.Oyun 2 gün sonra çıkacak fiyatı hala belli değil Steam de.
    https://www.kinguin.net/category/28954/quantum-break-steam-cd-key/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 27 Eylül 2016; 9:34:14 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.