Şimdi Ara

Quantum Break (2016) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
1
Favori
9.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox konsolunu seviyor ve marka ile ilgili konu açmak hoşuna gidiyor olabilir, actigi konular hosunuza gitmiyorsa cevap yazmazsiniz olur biter, hakaret ediyorsa forumda şikayet butonunu kullanabilirsiniz, kimseyi savunduğum yok yanlis anlasilmasin ama yaptığınız doğru değil, kimsede kusursuz değil, sizde dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Source -- 13 Şubat 2016; 14:24:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PC'ye gelmesi iyi oldu, en çok merak ettiğim oyunlardan biri Cyberpunk 2077 ve buydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 14 Şubat 2016; 9:00:23 >
  • Steam'e gelmeyecek sadece Windows Store da olacakmış yani SLI, Crossfire kullananlar tam performans alamayacaklar, VSYNC hep açık olacak, Afterburner gibi programlar ile frame-rate göremeyeceğiz ve bazı kişilerde olduğu gibi full screen değil border'lar ile oynama gibi buglar olacak. Çok sevinmiştim oyun PC'ye geleceği için Remedy'i ayrı severim ama bu haber üzücü oldu.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Bunlarla ilgili kaynak var mı hocam? Ben Steam'e her şekilde geleceğini düşünüyorum, resmi bir açıklama gibi bir şeyler varsa bilemem tabii. Yalnız Steam ile Windows Store ortaklığından bahseden dedikodular da var, açıkçası bana hiç mantıklı gelmiyor.
  • Windows Mağaza çok kötü yalnız. Büyük oyunları oynamak için çok kullanışsız. Oyunları istediğiniz konuma bile yükleyemiyorsunuz.

Örneğin D:\ sürücüsüne kurmak istiyorsanız bütün uygulamalar aynı yere yükleniyor. Seçim yapamıyorsunuz.

Daha bir sürü eksi yönü var. Eğer Steam'e getirmezlerse insanlar sinir olur. Kendinden soğutur iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 14 Şubat 2016; 19:10:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

Pc ye çıkması güzel ama Steam a gelmiyecekse kalsın.

steam gelince ne olacakki? sanki steam oyunları optimize edip önüne koyuyor.. mağazada olacak işte her format sonrası key derdi olmadan rahat kurabileceksin.... bu oyun hayatınız olmayacak sonuçta 3-5 ay oynayıp bir daha bakmayacaksınız.. derdiniz indirimse bir sene sonra bunada indirim gelir aynı steamda olduğu gibi...

Tüm oyunların tek bir platformda olması daha iyi ve kullanışlı oluyor. Fc3 için Uplay açmıştım. Şu an şifreyi hatırlamıyorum ve bulamıyorum da. :) İki tane mailim var ve ikisi de sistemde kayıtlı değilmiş güya.

Neyse, demek istediğim bu işin tercih meselesi olduğudur. Ben de Steam'e gelmesini istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Windows Mağaza çok kötü yalnız. Büyük oyunları oynamak için çok kullanışsız. Oyunları istediğiniz konuma bile yükleyemiyorsunuz.

Örneğin D:\ sürücüsüne kurmak istiyorsanız bütün uygulamalar aynı yere yükleniyor. Seçim yapamıyorsunuz.

Daha bir sürü eksi yönü var. Eğer Steam'e getirmezlerse insanlar sinir olur. Kendinden soğutur iyice.

Nasıl da biliyorum malımı

-----

Microsoft: "Quantum Break, Steam'de Satılmayacak"
    http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Microsoft_Quantum_Break_Steamde_Satilmayacak-82904.htm

-----

Kutulu oyunun içi boş mu olacak? İçinden kod mu çıkacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 14 Şubat 2016; 19:10:35 >

• Buyrun hocam;

KAYNAK

Açıkçası ben çıkar çıkmaz almam ki Ubisoft ve EA oyunu değilse fiyatı yarı fiyatına bile olsa Steam dışıysa almıyorum. Bir süre beklerim Steam Edition gelir mi diye gelmezse en son çare alırım. Game for Windows gibi rezalet yapanlar başka benzer işe girmesinler.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Zaten haber doğrulandı hocam, ben de sizin gibi düşünüyorum. MS un o rezil store hizmetine beş kuruş benden çalışmaz. Geçen Ukrayna store da 27 lira olan oyunu Steam den 80 liraya aldım. Üç misli olsun, yeter ki MS store dan olmasın, belki denuvo gibi bir sistemle gelmezse korsan da oynayabilirim.

• Yeni oynanış videosu;

Ben elbet Steam Edition gelir diye düşünüyorum bir çok olgun olmayan demek istiyorum Xbox One kullancısı sanki Xbox versiyonu iptal edilmiş gibi büyük tepki gösterdiler hal böyleyken PC oyuncularının da tepkisini almak istemezler diye düşünüyor, umut ediyorum.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Modelleme ve animasyonlar kaliteli olmuş, ayrıca ilk DX 12 desteğine sahip oyun olma özelliğine sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 15 Şubat 2016; 9:57:47 >
  • Daha yeni 960m li laptop aldım oyunu düşükte kasarak oynayacağız herelde. Çok beklediğim oyundu sistem gereksinimleri üzdü biraz.
  • Ne yani windows 8.1 de oynayamıcaz mı?
  • Merhaba arkadaşlar oyun windows store'da ne zaman ön siparişe sunulur ?
  • Oyun denuvo korumalı olacak mı ?

Fiyat hakkında bilgisi olan ?

• neczer kullanıcısına yanıt
    Xbox mağazada 185 TL fiyatı
  • Win Store'da satmalarına zerre itirazım yok, adamların hakkı bu fakat madem orada satacaksanız en azından Store'a bir düzenleme getirin. Hiç kullanışlı değil şu anki hali. AAA oyunlarla dandik mobil oyunların yan yana durması hoş olmuyor.
  • arkadaşlar pc için ayrı kutu satılacakmı yoksa xbox one oyun içinden pc için key cıkıomu
  • İ5 4210M
    GT 940M
    6gb rram ile kaç fps alır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.