Şimdi Ara

Qualcomm vs Mediatek Oppo Reno 3 ve Reno 3 Pro ön inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Oppo'nın orta ve orta üst sınıf cep telefonları Oppo Reno 3 ve Oppo Reno 3 Pro isim ve arka kamera özellikleri dışında teknik özellik ve tasarım olarak ciddi farklar taşıyor. Telefonlardan birinde Mediatek P90 diğerinde Snapdragon 765G yer alıyor. Bu iki platform nasıl bir deneyim sunuyor hızlıca gözattık. 

• Polonya fiyatı euro hesabıyla 4400tl'ye geliyor. Burada SD 865'li S20 fiyatına neredeyse orta sınıf işlemcili telefon satmaya çalışıyorlar. Dh ahalisi bu fiyatları kim belirliyor diyor? Bütün bu firmalarda bir kısım eski editör, bolca pr ajansı eskisi biraz da perakendeden gelenler çalışıyor. Bunlar teknoloji siteleriyle de fazlasıyla içli-dışlı, bir nevi komün hayatı var, içlerine almazlar. Sonra ürün satmıyor ama bu k...r maaşına bakıyorlar
  • Reno 3 pro 256 gb fiyatının 6599 tl olduğu söyleniyor.

Bu fiyata alınabilecek o kadar telefon var bundan daha iyi donanımlı.

Oppo neyin kafasını yaşıyor ülkemizde?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Polonya fiyatı euro hesabıyla 4400tl'ye geliyor. Burada SD 865'li S20 fiyatına neredeyse orta sınıf işlemcili telefon satmaya çalışıyorlar. Dh ahalisi bu fiyatları kim belirliyor diyor? Bütün bu firmalarda bir kısım eski editör, bolca pr ajansı eskisi biraz da perakendeden gelenler çalışıyor. Bunlar teknoloji siteleriyle de fazlasıyla içli-dışlı, bir nevi komün hayatı var, içlerine almazlar. Sonra ürün satmıyor ama bu k...r maaşına bakıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shaq t -- 6 Mayıs 2020; 0:55:4 >
  • eğer bir telefona 6500 tl verecek kadar param olsaydı 7000 tl verir iphone 11 alırdım sakın bu paraları veripte bunu almayın benden söylemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: kargamel

eğer bir telefona 6500 tl verecek kadar param olsaydı 7000 tl verir iphone 11 alırdım sakın bu paraları veripte bunu almayın benden söylemesi
    Iphone 11 128gb modeli alınır. Bu telefon alınmaz yazık günah
  • Oppo kendini ne zannediyor acaba?
    Şu fiyata bak
    Reklama PR'a para dökeceğine F/P'ye oynasın.

GSMArena'da Oppo Reno3 Pro'nun Global modeli olan CPH2009'da 5G olmadığı vurgulanmış.

Qualcomm vs Mediatek Oppo Reno 3 ve Reno 3 Pro ön inceleme

Türkiye'de satışa çıkan modelde 5G var mı yok mu?
    Birçok kanal 5G'li diye video attı ama 5G yoksa büyük hata yaptılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Belief -- 6 Mayıs 2020; 10:59:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paralara alınmaz. 4000 seviyesini geçmemesi lazım

• " Oppo'nın orta ve orta üst sınıf cep telefonları Oppo Reno 3 ve Oppo Reno 3 Pro "

Herkes gibi ben de fiyata çemkireceğim. Şu anda vergiler, lojistik, bayii karı vs. eklenmiş Hindistan fiyatının Türk parası karşılığı 2568 lira. Fabrika çıkışını bilemiyorum.

Bizde vergiler çok yüksek ama bu rakamlara bakınca bayii karının da az olmadığı aşikar.

Iphone'nun bu paraları istemesini artık mazur görmeye başladım...
    https://www.gsmarena.com/oppo_reno3_pro-price-10053.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volga tuygun -- 8 Mayıs 2020; 0:53:24 >
  • Mediatekli bir telefona bu kadar para vermek bilemedim Altan

• quote:

Orijinalden alıntı: volga tuygun

" Oppo'nın orta ve orta üst sınıf cep telefonları Oppo Reno 3 ve Oppo Reno 3 Pro "

Herkes gibi ben de fiyata çemkireceğim. Şu anda vergiler, lojistik, bayii karı vs. eklenmiş Hindistan fiyatının Türk parası karşılığı 2568 lira. Fabrika çıkışını bilemiyorum.

Bizde vergiler çok yüksek ama bu rakamlara bakınca bayii karının da az olmadığı aşikar.

Iphone'nun bu paraları istemesini artık mazur görmeye başladım...
    https://www.gsmarena.com/oppo_reno3_pro-price-10053.php
    Aynen öyle üstat. Sırf inanın hani bir değişiklik olsun, belki 5 veya hadi maksimum 5.5 K'ya çıkar dedim, dün geceyi bekledim Pro için. 6.6 K fiyatı görünce Amazon'dan S10 Lite siparişimi geçtim. Cuma geliyor elime. Sonra pazar kapmaya çalışsınlar.

Fıstık gibi şarj, SD855, 6.7 başarılı ekran ve Note10+ ile bile foto kalitesinde yarışan telefona 4.7 K verdim mis gibi.

Neden 2K daha vereyim ki???
  • Oppo cin olmadan adam çarpar olmuş şu markaların şu fiyatını görünce iphone 11 fiyat performansın kralı diyor insan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de S10 lite düşünüyorum. Umarım güzeldir ve ikimiz de keyfini çıkartırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: volga tuygun

Aynen ben de S10 lite düşünüyorum. Umarım güzeldir ve ikimiz de keyfini çıkartırız.
    Şu anki en mantıklı hareket olur ama ilgili stok bitmeden alın hocam, malum dolar tırmanışta...
    Samsung TR'ye özel fiyatlandırma yapıyor kesinlikle.

Cihaz yurt dışında 600$... Genelde biz TR fiyatını bulmak için 10 ile çarparız vergiler içinde 6 bin olması gerekirken güçlü firma özel fiyatlandırma yapabiliyor.

Yarın öğleden önce elime geçmiş olacak bakalım.
  • volga tuygun V kullanıcısına yanıt
    Çok doğru bir karar olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube da bi kanalda reno 3 ön arka kamera çekimlerini gördüm. İphone 11 i felan donunda sallıyor.. Bence kamera olarak olmuş bu cihaz

• PRO da Ön kamera 48 değil 32 MP olmuşş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.