Şimdi Ara

QR KOD İLE YAPILAN HIRSIZLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben bir bankanın CEP bankına girerek pek çok çok işlem yapıyordum taki 4 gün öncesine kadar bu ayın 20 sinde destek hesabımdan QR kod kullanılarak (karta ihtiyaç duyulmadan telefon ile yapılan para çekme)2000 lira para Çekilmiş ve bu işlem tamamen benim kontrolümün dışında. Anladığım kadarıyla biri benim telefonuma casus program yüklemiş ve bilgilerimi almış. Ben bankaya itirazımı yaptım ama ödemeyeceklerini belirttiler.şimdi savcılığa suç duyurusunda bulunacağım nasıl yapacağımı bilmiyorum. kimi yazacağım şuç duyurusunda akabinde ihbarname çekeceğim bankaya bunuda banka genel merkezine mi yoksa şubeyemi çekmeliyim ve bu noter tasdikli olmalı.Avukat bir arkadaş veya konu ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi.Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bulunduğun şehirdeki adliyeyi ara ve olayı anlatıp suç duyurusunda bulunmak istediğini söyle hocam yardım ederler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bankayla işin yok banka senin virüslu telefonun icin parayı niye ödesin

önce parayı ceken sahiş bulunacak zaten bulunmasu kolay qr ile nereden hangi şubeden saat kacta cektiği belli olur kamera kayıtları vs bulunur nitelikli dolandırıcılık git savciliğa suç duyrusunda bulun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.