Şimdi Ara

QP EVO'da Büyük İndirim 4999 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
244
Cevap
4
Favori
55.547
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> QP EVO'da Büyük İndirim 4999 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10 Mesaj

Yapılan her eleştiriye cevap veriyoruz herhangi bir sildirme gibi bir durum olmuyor bu mecrada ancak yapılan asılsız karalamaları bildiriyoruz gereği incelenip eğer haklı isek yöneticiler gerekli işlemleri yapıyor :)
    |
    |
    fuducuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sistemimizi beğenmenize çok sevindik ancak oyun testi videosu da gelecek :) :)
    |
    |
    Chris Brown kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: QP Bilişim

Bildiğiniz üzere 50 USD önce 5.7 ile çarpılıyor sonrasında vergiler ve kar marjı eklenince fiyat bahsettiğiniz tutarlara çıkıyor :)

Alıntıları Göster
    50 dolar zaten perakende fiyatı. Siz perakende mi alıp satıyorsunuz insanlara?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Biz distribütör tarafından alıp minimal kar marjı ile ürünün satışını gerçekleştirmekteyiz
    |
    |
    Coca-Cola kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yapılan her eleştiriye cevap veriyoruz herhangi bir sildirme gibi bir durum olmuyor bu mecrada ancak yapılan asılsız karalamaları bildiriyoruz gereği incelenip eğer haklı isek yöneticiler gerekli işlemleri yapıyor :)
    Karalama farklı, ben başımdan geçen olayı birebir anlatmama rağmen konuyu sildirdiniz. İnsanların hakkına girdiğiniz farkında mısınız?

Nereden bileceksin hak sandığın şeylerin koca bir yalan olduğunu? Ve nereden bileceksin yüz çevirdiğin şeylerin aslında hakkın ta kendisi olduğunu?!...
  • Yarbay
    11507 Mesaj
    Incehesap 3700x, 5700xt nitro gibi urunlerse guzel indirim yapti. Sizden de bekliyoruz hatta daha kalitelisini bekliyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba. Gayet güzel bir kasa toplanmış fakat bu ekran kartında VRAM lerdeki termal PAD lerin yarım bırakıldığı incelemeler var. Bu kullanilan ekran kartı revizyon görmüş modeller mi bu sorunlar sizin sattiklarinizdada var mı. Teşekkürler.

COOLER MASTER MASTERBOX MB511 / GSKILL 16GB (2x8GB) Ripjaws DDR4 3600MHz / AMD Ryzen™5 3600 / Crucial 240GB BX500 / MSI B450 TOMAHAWK MAX / MSI RADEON™ RX 5700 XT GAMING X 8GB / THERMALTAKE SMART BX1 80PLUS BRONZE 650W / Monitör: ASUS VX229H / Klavye: MSİ VİGOR GK 70 RGB / Fare: CORSAİR GAMİNG HARPOON RGB
  • Çavuş
    92 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: coolfighter

Merhaba. Gayet güzel bir kasa toplanmış fakat bu ekran kartında VRAM lerdeki termal PAD lerin yarım bırakıldığı incelemeler var. Bu kullanilan ekran kartı revizyon görmüş modeller mi bu sorunlar sizin sattiklarinizdada var mı. Teşekkürler.
    Dostum o Gaming X modelinde değil, Evoke ve Mech modelindeki sorun. Gaming X 5700XT'ler arasında en iyi soğutmaya sahip iki karttan biri. Diğeri ise bildiğiniz gibi Nitro+.
    Sistem | ASUS ROG Strix B450-F | Ryzen 7 2700X | ASUS ROG Strix RTX 2070 Super | G.Skill TridentZ RGB 2X8GB 3200MHz | Samsung 860 PRO 256GB SSD | James Donkey 240GB SSD | 1 TB Seagate Barracuda HDD | FSP Hydro G 750W 80+ | NZXT Noctis 450 Kasa |

Ekipman | Viewsonic XG2402 144Hz | Steelseries Arctis 5 | Steelseries Apex M750 | Steelseries Rival 310 | Steelseries QcK XXL |
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rambo145

Dostum o Gaming X modelinde değil, Evoke ve Mech modelindeki sorun. Gaming X 5700XT'ler arasında en iyi soğutmaya sahip iki karttan biri. Diğeri ise bildiğiniz gibi Nitro+.

Alıntıları Göster
    Evet onlardada var. Ayrıca kart gerçekten soğutma sağlamlık olarak yüksek puan alır. Ama bu modelde videoda padlerin yarım olduğunu görebilirsiniz.https://www.youtube.com/watch?v=95rBw053qNw

COOLER MASTER MASTERBOX MB511 / GSKILL 16GB (2x8GB) Ripjaws DDR4 3600MHz / AMD Ryzen™5 3600 / Crucial 240GB BX500 / MSI B450 TOMAHAWK MAX / MSI RADEON™ RX 5700 XT GAMING X 8GB / THERMALTAKE SMART BX1 80PLUS BRONZE 650W / Monitör: ASUS VX229H / Klavye: MSİ VİGOR GK 70 RGB / Fare: CORSAİR GAMİNG HARPOON RGB

• Çavuş
    92 Mesaj
    quote:

Evet onlardada var. Ayrıca kart gerçekten soğutma sağlamlık olarak yüksek puan alır. Ama bu modelde videoda padlerin yarım olduğunu görebilirsiniz.https://www.youtube.com/watch?v=95rBw053qNw

Alıntıları Göster
    Gördüğünüz gibi VRM, GDDR6 ve GPU soğutması gayet yeterli seviyede. Nitro+'dan farkı yok bu durumda bir sorun teşkil etmiyor.
    Sistem | ASUS ROG Strix B450-F | Ryzen 7 2700X | ASUS ROG Strix RTX 2070 Super | G.Skill TridentZ RGB 2X8GB 3200MHz | Samsung 860 PRO 256GB SSD | James Donkey 240GB SSD | 1 TB Seagate Barracuda HDD | FSP Hydro G 750W 80+ | NZXT Noctis 450 Kasa |

Ekipman | Viewsonic XG2402 144Hz | Steelseries Arctis 5 | Steelseries Apex M750 | Steelseries Rival 310 | Steelseries QcK XXL |

• Yüzbaşı
    367 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rambo145

Gördüğünüz gibi VRM, GDDR6 ve GPU soğutması gayet yeterli seviyede. Nitro+'dan farkı yok bu durumda bir sorun teşkil etmiyor.

Alıntıları Göster
    Kısa orta ve uzun vadede ne gibi bir sorun çıkaracağını bilemeyiz. Kartın genel performansı zaten benimde ilgimi çekti. Hatta bu sistemi almayı düşünüyorum.

• Çavuş
    92 Mesaj
    quote:

Kısa orta ve uzun vadede ne gibi bir sorun çıkaracağını bilemeyiz. Kartın genel performansı zaten benimde ilgimi çekti. Hatta bu sistemi almayı düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Hiç bir sorun çıkmaz. Bu videoya da bakabilirsin. Yorumlarda SlavjanA diye arkadaş bir özet geçmiş onu okuyabilirsin. QP'nin sistemde kullandığı parçalar da diğer sitelere nazaran cidden kaliteli. Ucuzluk uğruna kötü VRM'li ve VRM soğutmasız dandik anakartları kullanmıyor en azından. Kart olarak da TUF gibi 5700XT'nin en kötüsünü kullanmamış. Kasa da hava akışı vs. olarak süper. Rampage, Gamepower gibi markaları kullanmadığı için QP'yi tebrik ediyorum.
    https://www.youtube.com/watch?v=5McVc0SQMHU
    |
    |

• Yüzbaşı
    744 Mesaj
    Muhtemelen technopat ile birlikte çalışıyorlar, QP SUPER gibi sistemleri vardı sırf taksit yapmadıkları için o sistemi almamıştım. Ancak toplama oluşturduğum sistemde buradan kasa ve soğutucu almıştım, çalışanları çok ilgili bir üründe sıkıntı çıkmıştı yollamamışlardı hemen yolladılar. Güvenilir bir firma kısacası ancak bir de taksit yapsalar eminim çok satış yaparlar ama muhtemelen buna engel olan bir durumları var ki taksit yapamıyorlar. Sisteme gelince ya kardeşim ne güzel sistem topluyorsunuz da şu SSD'yi neden Samsung Evo takmıyorsunuz anlamıyorum doğrusu

O nasıl bir recep deyiştir hahahahha.
    |
    |
    jitemci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Biz distribütör tarafından alıp minimal kar marjı ile ürünün satışını gerçekleştirmekteyiz
    O zaman perakende fiyat üzerinden hesaplama yapmayın bir şeyi açıklarken.

Merhaba haklısınız eski seri evoke ve mech modellerinde bu durum vardı ancak gaming x modelinin şuan ki serilerinde bu tip bir durum yok
    |
    |
    coolfighter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Coca-Cola

O zaman perakende fiyat üzerinden hesaplama yapmayın bir şeyi açıklarken.

Alıntıları Göster
    İthalat ve Türkiye'de ki satış fiyatları üzerinden açıklama yapıyoruz üründe belli bir kar marjı bulunmaktadır absürt bir fiyat bulunmamaktadır :) :)

Orijinalden alıntı: Coimbra

Muhtemelen technopat ile birlikte çalışıyorlar, QP SUPER gibi sistemleri vardı sırf taksit yapmadıkları için o sistemi almamıştım. Ancak toplama oluşturduğum sistemde buradan kasa ve soğutucu almıştım, çalışanları çok ilgili bir üründe sıkıntı çıkmıştı yollamamışlardı hemen yolladılar. Güvenilir bir firma kısacası ancak bir de taksit yapsalar eminim çok satış yaparlar ama muhtemelen buna engel olan bir durumları var ki taksit yapamıyorlar. Sisteme gelince ya kardeşim ne güzel sistem topluyorsunuz da şu SSD'yi neden Samsung Evo takmıyorsunuz anlamıyorum doğrusu
    Merhaba taksit seçeneğimiz sitemizde mevcut ve bu güzel yorumunuz için teşekkür ederiz sistemlerin içerisine de evo modelleri eklenecektir
    |
    |

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Incehesap 3700x, 5700xt nitro gibi urunlerse guzel indirim yapti. Sizden de bekliyoruz hatta daha kalitelisini bekliyoruz.
    En yakın zamanda büyük kampanyalarımız olacak bizi takipte kalın :)
    |
    |

İthalat ve Türkiye'de ki satış fiyatları üzerinden açıklama yapıyoruz üründe belli bir kar marjı bulunmaktadır absürt bir fiyat bulunmamaktadır :) :)

Alıntıları Göster
    Türkiyedeki satış fiyatları üzerinden açıklama yapmıyorsunuz. Türkiyedeki satış fiyatları üzerine açıklama yapıyorsunuz önce bunu öğrenelim ;)

İkincisi yurtdışı perakende satış fiyatı üzerinden hesaplama yapıp açıklama yapıyorsunuz bunu da netleştirelim ;)

quote:

Bildiğiniz üzere 50 USD önce 5.7 ile çarpılıyor sonrasında vergiler ve kar marjı eklenince fiyat bahsettiğiniz tutarlara çıkıyor :)

Yani ne demişsiniz, yurtdışı perakende fiyatları üzerine kar marjı ekliyoruz.

İkisini birleştirelim:

Yurtdışı perakende satış fiyatları üzerinden Türkiyedeki satış fiyatları üzerine açıklama yapıyorsunuz. Fiyatlar absürt demedim, kar yapmanıza da demedim, yaptığınız hesaplama yanlış dedim ama siz öyle algılayıp savunmaya geçtiğinize göre fiyatların absürt olduğunu düşünüyorsunuz öğrendik bunu da ;)

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.