Şimdi Ara

QP EVO'da Büyük İndirim 4999 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
242
Cevap
5
Favori
54.610
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> QP EVO'da Büyük İndirim 4999 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    249 Mesaj

Hocam şu teknolojiyi ballandıra ballandıra anlatmayın abartmayın makyajlı symbol gibi.
    |
    |
    OPM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Erkka

Konuyu açıkça burada yazar mısınız ? En azından silinene kadar gören olur. Belki yardımcı olursunuz birkaç kişiye.

Alıntıları Göster
    Böyle bir durum yaşanmadığı için ve sildirme gibi bir durum olmadığı için açık bir şekilde bilgilerin paylaşılması taraftarıyız ancak gördüğümüz üzere yapılan işlemi sorgulamak için fatura bilgileri istediğimizde sonuç görüldüğü gibi,böyle bir durum yaşanmadığı için

• Yarbay
    7979 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: QP Bilişim

Böyle bir durum yaşanmadığı için ve sildirme gibi bir durum olmadığı için açık bir şekilde bilgilerin paylaşılması taraftarıyız ancak gördüğümüz üzere yapılan işlemi sorgulamak için fatura bilgileri istediğimizde sonuç görüldüğü gibi,böyle bir durum yaşanmadığı için

Alıntıları Göster
    Adam niye uydursun durduk yere ? Garezi ne olabilir ki? Ben bekliyorum kendisinden mesajı. Ithamda bulunmak basit ama konuyu açıklaması gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Firma Yetkilisi
    10 Mesaj
    quote:

Adam niye uydursun durduk yere ? Garezi ne olabilir ki? Ben bekliyorum kendisinden mesajı. Ithamda bulunmak basit ama konuyu açıklaması gerekir.

Alıntıları Göster
    Bizde aynı şekilde açıklık bekliyoruz kişi tarafından,çünkü böyle bir durum yaşanmadı yaşanamaz
    |
    |

Orijinalden alıntı: GeçerkenUğradı

Hocam şu teknolojiyi ballandıra ballandıra anlatmayın abartmayın makyajlı symbol gibi.
    Kimisine göre makyaj, kimisine göre geleceğin güzel teknolojilerinden birisi. Ben bunu tartışmıyorum.

Metro Exodus RTX açıkken bakıyorum birde kapatıp bakıyorum iki farklı oyuna dönüşüyor resmen. Mesela Wolfenstein Youngblood'dada hiç fark yok olmasada olur diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPM -- 19 Şubat 2020; 15:29:30 >
    |
    |

AMD Ryzen 7 3700X 3.6/4.4GHz | MSI B450 GAMING PLUS MAX DDR4 4133MHz (O.C.) | EVGA NVIDIA RTX 2080Ti | Crucial 32GB Ballistix Sport CL15 | Kingston A2000 1TB NVMe M.2 SSD | Cooler Master Masterbox MB520 RGB | Thermaltake TR2 S 750W 80 PLUS PSU | AOC C27G1 Curved 27" 1ms 144Hz | Logitech G513 Carbon Klavye | SteelSeries Sensei Ten TrueMove Pro Mouse | SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition)
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 4 saat 51 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Alıntıları Göster
    ben olsam madem bir şey iddia ediyorsam burada bilgileri yazarım ki yetkili de fatura bilgisi istemiş zaten. küsmeyle bu işler çözülmüyor
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
  • Yarbay
    7979 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

ben olsam madem bir şey iddia ediyorsam burada bilgileri yazarım ki yetkili de fatura bilgisi istemiş zaten. küsmeyle bu işler çözülmüyor

Alıntıları Göster
    Yazılsın. Eğer firma sildiriyorsa zaten anlaşılır. Ben bir sorun göremiyorum. 1 deli taş atmış 40 akıllı çıkaramamış hesabı. Ancak merak ettiğim konu , adam bunu uyduruyor mu ? Niye firmayı lekelemeye çalışsın ki ?

Bu arada firmadan 1 liralık alışverişim bile yok. Bilginize. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 19 Şubat 2020; 16:5:16 >

valla uyduruyorsa kendi saçmalığı derim dediğim gibi sıkıntım varsa ve yetkili de açıkça buradan yazın diyorsa yazarım sildireceğini sanmam
    |
    |
    Erkka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cooler Master Case PRO5/Ryzen7 1800X 3.6 GHZ/NOCTUA NHU12SE/ASUS ROG CROSSHAIR VI HERO//Sapphire Nitron Radeon RX 580 4G/GSKILL FlareX DDR4-3200Mhz C14 32GB (4x8GB)/Samsung 970 PRO 512 M.2 SSD/Samsung 850 PRO 512GB Sata3 SSD/Samsung 320GB 7200RPM 16MB SATA2 HDD)SamsungHD154UI 1.5TB HDD/Seasonic Focus Plus 750W 80 Gold/Viewsonic XG2401 24"1ms 144HZ
  • Yarbay
    7979 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

valla uyduruyorsa kendi saçmalığı derim dediğim gibi sıkıntım varsa ve yetkili de açıkça buradan yazın diyorsa yazarım sildireceğini sanmam
    Ilgili arkadaş bana mesaj attı. Eğer gerçekse oldukça üzücü bir durum. Umarım kendisinin mağduriyeti giderilir. Ürünü açtın iade olmaz gibi bir şey olamaz. Yasalar dahilinde ürün açılsa bile cayma hakkı kullanilarak iade edilebilir. Amazon, Hepsiburada gibi şirketleri n11 veya qp den ayıran fark da bu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erkka -- 21 Şubat 2020; 13:29:51 >

|
    |

evet bana da msj attı ve müşteriye yapılmaması gereken bir tavır sergilenmiş hb ye yıllar önce ram bile iade ettim kutusu açık ve takıp denemiştim yinede sorgusuz iade aldı az para da değildi ki bu tavrıyla beni kazandılar az ürün almadım 9 yıldır iade koşullarında ürün iade edilemez yazmıyorsa ve üründe hasar yoksa iade almaya mecburlar neyse mesaj silinebilir yine ayrıntı yazmayayım boşuna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 21 Şubat 2020; 20:15:0 >
    |
    |
    Erkka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    391 Mesaj
    Sizi çok gözüm tutmuştu ama 1,5 ay içinde fiyatlara 3 kez zam gelince hayaller suya düştü.

Evet, dolar artıyor, anlıyoruz ancak 1,5 ayda 3 kere fiyat artar mı? Birkaç ay sabitleyip dolar hala yüksek ise o zaman artırın bari...

Lütfen en yakın zamanda genel bir indirim kampanyası yapın artık adına bahar indirimi mi dersiniz paskalya indirimi mi ramazan indirimi mi orası size kalmış

EDİT: Hahaha şaka gibi ya bunu yazdığım günün ertesi bir 300 tl daha bindirip dördüncü zammı yapmışsınız toplam 800 tl zam, bravo ayakta alkışlıyorum nasıl paragöz olunurun kitabını yazdınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cosmic Love -- 28 Şubat 2020; 13:10:44 >
    |
    |

1798 Mesaj
    Almayın kardeşim o zaman zor bir şey değil müşteri kaybettikleri zaman görürüz bunları
    |
    |
    2018 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V - AMD Ryzen7 1700x [email protected] - MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 - Xigmatek Aurora 120 ARGB Water Cooler - G.Skill Trident Neo 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED - MSI GeForce RTX2070 Super Gaming X Trio 8G - Corsair Spec Alpha Red Case - Corsair LE200 240GB SSD - WD Blue 1TB M.2 SSD - WD 3TB Blue HDD - Viewsonic VX3211/2K WQHD Monitor - Alienware AW768 Pro RGB Brown Mekanik TR Keyboard - Alienware Elite AW958 RGB Gaming 12K DPI Mouse - Gamepower RGB Mousepad
  • Yarbay
    6317 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: NexusElite

Türkiye' de en uyuz olduğum iki kişi var ikisinin de adı Recep
    lafı bile var yapma recep din kardeşiyiz
    |
    |
    donanımcı55

Recep Baltaş ve forumu ile çalıştığınız için sizi tercih etmeyecek onlarca adam var hata etmişsiniz Misal ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sleepless3423 -- 7 Mart 2020; 15:37:50 >
    |
    |

RPG J-RPG Since 90s
    "There is nothing either good or bad, but thinking makes it so." - William Shakespeare
    quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Bu Recep'i neden sevmiyorsunuz? Çok mülayim bir tipe benziyor
    İnsanla ters konuşup her şeyi ben bilirim edası var canı istedimi döver gibi bilgi verip kibirden çatlayacak biri ve mübarek sanki TDK başkanı nokta ve virgülden veya büyük küçük harften ban atacak kadar anlayış ve saygıdan yoksun biri
    |
    |
  • Binbaşı
    1777 Mesaj
    2000 liraya kadar oyun bilgisayarı varmı arkadaşlar ? pubg call of açsın yeterli
Mobilya Takımları
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.