Şimdi Ara

QP EVO'da Büyük İndirim 4999 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
244
Cevap
4
Favori
55.547
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> QP EVO'da Büyük İndirim 4999 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    357 Mesaj
    Elimde satılık gtx 1660 süper zotac marka ekran kartı var düşünen olursa PM atabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu sistemi almayı düşünüyorum ama kasa olarak sitenizde hali hazırda satılan Cooler Master MasterBox MB511 RGB 650W 80+ Temperli Cam MidTower ATX Bilgisayar Kasasını kullanmak istiyorum. Bu kasayı kasa seçeneklerine ekleme imkanınız var mı?
    |
    |
    Bahsedilenler: QP Bilişim

Orijinalden alıntı: swerty111

Bu sistemi almayı düşünüyorum ama kasa olarak sitenizde hali hazırda satılan Cooler Master MasterBox MB511 RGB 650W 80+ Temperli Cam MidTower ATX Bilgisayar Kasasını kullanmak istiyorum. Bu kasayı kasa seçeneklerine ekleme imkanınız var mı?
    Merhabalar sistemimizi satın alacağınız zaman sitemiz üzerinde canlı destekten istediğiniz kasa modelini yazın arkadaşlarımız yardımcı olacaklardır
    |
    |
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OPM -- 5 Şubat 2020; 18:34:36 >
    AMD Ryzen 7 3700X 3.6/4.4GHz | MSI B450 GAMING PLUS MAX DDR4 4133MHz (O.C.) | EVGA NVIDIA RTX 2080Ti | Crucial 32GB Ballistix Sport CL15 | Kingston A2000 1TB NVMe M.2 SSD | Cooler Master H500 | Thermaltake TR2 S 750W 80 PLUS PSU | AOC C27G1 Curved 27" 1ms 144Hz | Logitech G513 Carbon Klavye | SteelSeries Sensei Ten TrueMove Pro Mouse | SteelSeries Arctis 7 (2019 Edition)
  • Yüzbaşı
    994 Mesaj
    |
    |
    |
    |
    Z97-PRO(Wi-Fi ac) // Intel i7 4790k // (4x4) 16gb RIPJAWS DDR3 1600 // MSI Geforce GTX1080 //WESTERN DİGİTAL ELEMENTS 2TB HDD// SEAGATE BARRACUDA 1 TB HDD // Seasonic 850W // XSPC RAYSTORM 750 AX240 SIVI SOĞUTMA // COOLER MASTER HAF X942 // Creative Sound Blaster ZX // CERATİVE THX 550 - Logitech Z-5500 // RAZER MAMBA TOURNAMENT EDİTİON // RAZER BLACKWİDOW CHROMA KEYBOARD // RAZER FİREFLY // LOGİTECH DRİVİNG FORCE GT // Dell S2716DG 27" 1ms 144Hz QHD G-Sync // LG 60PB690V 60" PLASMA // PIONEER VSX 921 AVR // JAMO S426HCS5B // Pure Acoustics RB 1200 // DUNE HD BASE 3D // DIGITURK // SAMSUNG GALAXY NOTE 8 // R56 N18 Mini Cooper S //
  • Kurmay Yarbay
    16403 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Devian

soldaki sarılı elemanı görünce direkt kapattım videoyu. Onun dahil olduğu hiçbir olayda yokum.
    Kendisini Dirk Nowitzki'ye benzetiyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Dirk Nowitzki
    Ne, Recep Baltaş mı, ben kaçar.

|
    |
    |
    |
    |
    |

Hala yasal iade haklarını kullanmak isteyen müşterileri mahkemeye vermek ile tehdit edip kanunları çiğnemeye devam ediyor musunuz?

|
    |
    Bahsedilenler: qpbilisim.com.tr

Nereden bileceksin hak sandığın şeylerin koca bir yalan olduğunu? Ve nereden bileceksin yüz çevirdiğin şeylerin aslında hakkın ta kendisi olduğunu?!...
  • Firma Yetkilisi
    10 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

Hala yasal iade haklarını kullanmak isteyen müşterileri mahkemeye vermek ile tehdit edip kanunları çiğnemeye devam ediyor musunuz?
    Bahsettiğiniz durum hiçbir zaman yaşanmadığı için devam eden bir konuda bulunmamaktadır referans olarak şikayetvar.com,donanımhaber forum,technopat forum,ekşi sözlük ve envai facebook donanım gruplarında bulunan kullanıcı yorumları ve puanlarında da bu gayet açık bir şekilde bellidir garanti hizmetleri konusunda Türkiye'de en problemsiz firmalardan biri olduğumuz aşikar.Dayanaksız olarak yaptığınız bu yorumu ciddiye almıyoruz

Orijinalden alıntı: QP Bilişim

Bahsettiğiniz durum hiçbir zaman yaşanmadığı için devam eden bir konuda bulunmamaktadır referans olarak şikayetvar.com,donanımhaber forum,technopat forum,ekşi sözlük ve envai facebook donanım gruplarında bulunan kullanıcı yorumları ve puanlarında da bu gayet açık bir şekilde bellidir garanti hizmetleri konusunda Türkiye'de en problemsiz firmalardan biri olduğumuz aşikar.Dayanaksız olarak yaptığınız bu yorumu ciddiye almıyoruz

Alıntıları Göster
    Bahsettiğiniz durumu direkt olarak ben yaşadım ve buraya açtırdığım konuyu sildirdiniz. Telefonda müdürünüzün yaptığı kabalıktan tüm detaylara kadar buradaki birçok insan firmanızın iade durumunda nasıl tepki verdiği bilgilendirildi. Özür dilemek yerine yalan söylemeyi ve konuyu hiç yaşanmamış gibi göstermeyi seçmeniz firmanızın vizyonunu ortaya koymaktadır.

Buradaki bilinçli kullanıcılar şunun farkındadırlar ki orda burdaki olumlu yorumların çok da bir önemi yoktur. Çünkü olumsuz yorumlar silinir, olumlu yorumlar bırakılır. Asıl olan gerçek kullanıcı deneyimleridir. Size iadede işi düşenlerin nasıl haklarını yeniyor biliyoruz. Dürüst, adil ve kullanıcıların haklarını riayet etmeyen firmalar ayakta duramazlar.

Olumsuz tecrübeler unutulmaz, benden ve iade haklarını kullandırmadığınız tüm kullanıcılardan özür dileyin ve bundan sonra iade politikası konusunda üzerinize düşeni yapın.

Nereden bileceksin hak sandığın şeylerin koca bir yalan olduğunu? Ve nereden bileceksin yüz çevirdiğin şeylerin aslında hakkın ta kendisi olduğunu?!...

• Firma Yetkilisi
    10 Mesaj
    quote:

Bahsettiğiniz durumu direkt olarak ben yaşadım ve buraya açtırdığım konuyu sildirdiniz. Telefonda müdürünüzün yaptığı kabalıktan tüm detaylara kadar buradaki birçok insan firmanızın iade durumunda nasıl tepki verdiği bilgilendirildi. Özür dilemek yerine yalan söylemeyi ve konuyu hiç yaşanmamış gibi göstermeyi seçmeniz firmanızın vizyonunu ortaya koymaktadır.

Buradaki bilinçli kullanıcılar şunun farkındadırlar ki orda burdaki olumlu yorumların çok da bir önemi yoktur. Çünkü olumsuz yorumlar silinir, olumlu yorumlar bırakılır. Asıl olan gerçek kullanıcı deneyimleridir. Size iadede işi düşenlerin nasıl haklarını yeniyor biliyoruz. Dürüst, adil ve kullanıcıların haklarını riayet etmeyen firmalar ayakta duramazlar.

Olumsuz tecrübeler unutulmaz, benden ve iade haklarını kullandırmadığınız tüm kullanıcılardan özür dileyin ve bundan sonra iade politikası konusunda üzerinize düşeni yapın.

Alıntıları Göster
    Tüm mecralarda ki konular ve şikayetler açıkça ortadadır ve hiçbir firmanın bunlara etki etme yada sildirme gibi bir yetkisi yoktur bildiğiniz üzere Bu bakımdan yanlış bir virus marketing denemesi yapmaktasınız.
    |
    |

• Firma Yetkilisi
    10 Mesaj
    quote:

Alıntıları Göster
    Dilerseniz eğer ki bir problem yaşadıysanız fatura isminizi belirtin kontrollerini sağlayalım nasıl bir işlem yapılmış tarafınıza paylaşalım
    |
    |

• Yarbay
    7981 Mesaj
    quote:

Konuyu açıkça burada yazar mısınız ? En azından silinene kadar gören olur. Belki yardımcı olursunuz birkaç kişiye.

SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
kolayoto.com
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.