Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - South Park The Fractured But Whole %100 Türkçe Yama - | DLC'ler Yakında! |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
137
Cevap
12
Favori
20.380
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - South Park The Fractured But Whole %100 Türkçe Yama - | DLC'ler Yakında! |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    297 Mesaj

South Park The Fractured But Whole %100 Türkçe Yama

38970 Satır - 419000 Kelime

Çeviri : Qnoops

---------------------------

Geçtiğimiz günlerde oyunun DLC'leri de cracklendi. Oyunun ve yamanın hitap ettiği kitle az olduğu için, DLC çevirileri için acele etmiyorum ancak aklımda, muhakkak çevireceğim.

---------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 29 Temmuz 2019; 10:25:58 >

|
    |

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz

• Yarbay
    2406 Mesaj

Yama PS4 için de hazır. Kurmak için Ps4'ünüzün kırık olması lazım.
    https://www.reddit.com/r/PS4TurkceYama/comments/aq6hmo/south_park_the_fractured_but_whole/
    |
    |
    Bahsedilenler: Enver788

EDIT: Oyunun Gold sürümünü indiren varsa ve yamayla oynamak istiyorsa buraya tıklayarak yamayı indirebilir.

Oyuna yeni eklenen bazı özellikler, ipuçları, menü yazıları vb. gibi ufak tefek yerler İngilizce görünecektir, çünkü ben çeviriyi yapıp yamayı yayınladığımda oralar oyunda yoktu sonradan eklendi.

Gold sürümle birlikte oyuna eklenen yeni yazıların ve cracklenen DLC'lerin çevirisini tamamlayınca, yamanın yeni versiyonunu buradan paylaşırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 17 Haziran 2019; 20:28:56 >

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.