Şimdi Ara

| Qnoops | - South Park The Fractured But Whole %100 Türkçe Yama (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
13
Favori
38.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam gold edition kırıldı çevirecek misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    Artık geldi hocam.
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:13:20 >
    dlc leri bekliyordun bak gold edition kırılmış :) artık dlc lerede bekliyoruz çeviri merakla . Bir an önce çevir de içimiz rahatlasın :) Teşekkürler
  • Hocam dlc çeviri devam ediyor mu?
    Merakla beklemedeyiz
  • Eline sağlık dostum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çizgi diziyi izlemedim sizce karakterleri bilmeden oynanır mı? Ya da şöyle sorayım, bir rpg oyunu olarak mekanikleri nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Çizgi diziyi izlemedim sizce karakterleri bilmeden oynanır mı? Ya da şöyle sorayım, bir rpg oyunu olarak mekanikleri nasıl?
    Ben ilk oyununu oynadıktan sonra diziye başladım ikiside eğlenceli hangisiyle başladığın farketmez karakterleri ayrı bir olay zaten south parkın :D Karakterlerin huylarına aşina olmak için diziyi izlemeni tavsiye ederim ama .
  • Dlclerden bi gelişme varmı hocam
  • machinegunneddie M kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:13:26 >
  • Sarkis.Kısaohanyan kullanıcısına yanıt
    kardeş mad max adlı oyuna türkçe yama yapmayı düşünnüyormusunuz
  • dreamboi kullanıcısına yanıt
    kardeş mad max oyununa türkçe yama yapmayı düşünüyormusunuz.
  • kolik1978 kullanıcısına yanıt
    evet ya ne kadar güzel olur
  • Şu yamayı kuramayan tek ben mi varım ya? Klasörü doğru seçiyorum ama yanlış kuruldu diye 2 tane resim geliyor ve kurduktan sonra da oyun siyah ekran da kalıyor.
  • Shawarpers kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:13:32 >
  • Ben teşekkür etmeyi unuttum. Yama için elinize kolunuza sağlık. Çok teşekkür ederim. Gerçekten sağ olun. 🌹
  • varya steamde yaz indirimine girdiydi :D bakıyordum yaması varmı diye görünce şok oldum teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golddareth -- 26 Haziran 2019; 14:6:30 >
  • hocam dlc leri, ne zaman çevireceksin yaz indirimi girdi oyun %90 indirimde satın aldık sabırsızlıkla bekliyoruz
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:13:49 >
    teşekkür ederim hocam sabırsızlıkla bekliyoruz o zaman ana oyunu bitireyim :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.