Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
388
Cevap
32
Favori
42.159
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    297 Mesaj

Resident Evil 2 Biohazard %100 Türkçe Yama

Versiyon 1.6
    Steam sürümüne güncelleme geldiği için yamayı da güncelledim.
    Crackli versiyonda herhangi bir sorun yok. v1.6'yı her iki sürüm için de kullanabilirsiniz.

Çeviri : Qnoops

Notlar:
    -Bu yama kişisel bir projedir. Başka grup veya gruplarla hiçbir alakam bulunmamaktadır.

-Yama Steam ve ilaçlı versiyonlarda çalışıyor.

-Kurulum yaparken; "Klasör Seç"e basın ve oyunun kurulu olduğu klasörü seçin. Bu sırada oyunun arka planda çalışmadığından emin olun.

-Yama kurulunca program kendiliğinden kapanacaktır.

-Oyun dosyalarını çıkartmak ve gömmek için gerekli toolları (araçları) yapan programcılara, hiçbir karşılık beklemeden, yaptıkları araçları tüm internet alemiyle paylaştıkları için sonsuz teşekkürler.

-Yamayı beğenirseniz ve bana bağış yapmak isterseniz; buraya tıklayarak bağışınızı HAYTAP'a yaparsanız benim için daha makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

______________________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 29 Temmuz 2019; 10:21:31 >

|
    |

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz

• Teğmen
    245 Mesaj

Beter olsunlar;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extrmesports -- 17 Şubat 2019; 20:8:21 >
    |
    |
    freeman1930 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

oyunun incelemesi için
    https://subuza.com/resident-evil-2-remake-incelemesi
    |
    |

celixeins'in de yardımıyla kayıt ekranında görünen çince karakter sorununu çözdüm ve yamayı güncelledim. Tek yapmanız gerekenwww.qnoops.xyz adresinden güncellenmiş yamayı (Versiyon 1.2) indirip tekrar kurmak.

Yama linkini sitemden bulabilirsiniz. Güncellenmiş yamayı indirmek için tıklayın. (Sitemde herhangi bir reklam bulunmamaktadır.)

Oyunu yeniden yüklemenize gerek yok. @skull35

Diğer yamayı kurduktan sonra benim yamamı kurarsanız, çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum denemedim ancak çalışacağından eminim.
    Neden denemediğimi söylememe gerek yok heralde... diablero-de tarafından "özenle hazırlanmış" ve bana yetiştirme telaşından dolayı yarım yamalak yayınladığı o yamayı bilgisayarıma kurarak, bilgisayarımı reklam üssüne çevirmeye hiç niyetim yok açıkçası... =)

Kayıt yükleme ekranında görünen Çince karakter sorunu çözüldü.

Herhangi bir sorusu olan varsa gün içinde cevaplayabilirim:)

İyi oyunlar!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 20 Şubat 2019; 3:39:56 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    297 Mesaj

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=55170

Bunu indirip kurun bir de öyle deneyin. (Net Framework 4.7)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 20 Şubat 2019; 19:54:41 >
    |
    |
    shanks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    297 Mesaj
    @Herkese güzel mesajları için teşekkürler!

Oyunun Steam versiyonuna sahip olan biri bana mesaj atabilir mi lütfen?

Oyunun orijinal versiyonuna gelen güncelleme sebebiyle yama versiyonu 1.3 olarak güncellenmiştir. Siteden yamanın en güncel halini indirip, kurabilirsiniz!
    www.qnoops.xyz

• Yüzbaşı
    297 Mesaj

Ayarlarda şöyle bir seçenek bulunuyor, denediniz mi? Bir de 1nci sorun nedir acaba? Yamanın 1.4 sürümünü kurdunuz mu?

@evohan Size özelden mesaj attım onu denerseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 24 Şubat 2019; 14:54:45 >
    |
    |
    Bahsedilenler: evohan , Bugra4129 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
    7 Mesaj

kardes 1.4 yama kendi kendini kapatiyor her halle denedim ne yazik ki yama kurulmuyor benimle iletisime gecermisin fbhttps://www.facebook.com/XAKKER.YUSIFLI
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

kardes benimle iletisime gecermisin lutfenhttps://www.facebook.com/XAKKER.YUSIFLI
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam hesabının şifresini benimle paylaştığı için @Team NINJA'ya teşekkür ederim.

Yamayı yeni çıkan patche uygun olarak güncelledim, v1.6'yı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Yamanın önceki sürümünü kaldırmadan direkt kurun, hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

Oyunun ilerleyen bölümlerinde karşınıza İngilizce bir yer çıkarsa bana bildirin lütfen, güncellemeyle falan değişim yapmışlar mı diye detaylı bakamadım çünkü. Büyük ihtimalle bir şey değişmemiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 24 Nisan 2019; 16:58:57 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Team NINJA

• Yüzbaşı
    297 Mesaj

@evohan Evet hepsi > https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137283634

@emrecan12bjk Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 10 Temmuz 2019; 19:44:29 >
    |
    |
    Bahsedilenler: evohan , emrecan12bjk

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Blogio
üniversite
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.