Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Qnoops

‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎
    Hocam bir Linux Live Cd işi çözer gibi sanki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Qnoops hocam telefon onayım yok, aynen PM'de dediğiniz gibi Linux'ta dosyaları değiştirip Windows'ta Türkçe olmasını bekleyeceğiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultratopkek U kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:25:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: k3kin

https://www.youtube.com/watch?v=7b7HdiUZuCw
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/138634544

adam ben girdim kurdum oynuyorum diyor hacı emmi?
    muhtemelen windows sürümü değildir

• beyler game pass sürümüne nasıl kuracaz.
  • Arkadaşlar kolay gelsin,

Yamayı kurdum, ilk kurduğumda sorunsuz olarak oyunu çalıştırdım, oyundan çıkıp tekrar girdiğimde pc'in sesinde kesilmeler-kopmalar olmaya başladı(sadece oyun içi değil) ses çıkışını ekran kartımdan aldığım için sürücüyü güncelledim, düzeldi ama bir kaç kez girip çıkınca tekrar aynı sorun oluştu. Kökten çözüm için format attım tüm driverlar için tmeiz kurulum yaptım ama yama olmadan sorunsuz çalışan oyun yamayı kurunca tekrar pc'in sesini bozdu. Ek olarak sorunun başlamasıyla beraber oyunun açılışında qnoops logosu vs. gözükürken ekranın tamamı yeşil olup tekrar düzeliyor, bu 1 sn'den kısa bir sürede tek framelik bi olay sanırım yırtılma olarak tabir edilebilir.

Benzer sorunlar yaşayan, çözüm önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi? sistem bilgilerimi aşağıda görebilirsiniz.

Teşekkürler, iyi forumlar.

Ryzen5 2600
    MSI b450m gaming plus
    corsair 8gb 3000mhz cl16
    zotax gtx 970 amp ext. core
    gigabyte ODIN GT 800W 80+
    Oyun ssd'de yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Logitaek -- 11 Haziran 2019; 17:28:28 >

• Logitaek kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:25:54 >
  • Arkadaşlar yardımcı olacak biri varmı oyun kaydetmiyor normalde kaydediyodu da bugün ne oto kayıt nede manual kayıt ediyor 50 dk oynadım, ana görevleri yaptım ama ölünce 50dk önceki kayıtan başliyor nasıl çözebileceğimi bilen varmı?
  • mehmet-d kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:25:49 >
  • Vay arkadaş yaa, korsan oynamayalım diye gamepass aldık şimdi de yama kuramıyoruz. Onların yapması gereken dil desteğini kendimiz yapıyoruz ona bile müdahale ediyorlar. Türk oyuncularının çektiği şu sıkıntıları gavurlar çekseydi yer yerinden oynardı vallahi. Bari gidip korsanı indireyimde ona kurup oynayayım. Neyse ki yasal olarak oyuna erişim sağladık, korsanına da hakkımız vardır diye düşünüyorum.

@Qnoops hocam bu arada yama için size ne kadar teşekkür etsek az, elinize emeğinize sağlık gerçekten takdir edilesi bir iş çıkarmışsınız. Adamın dibisiniz
  • cihankurtulusov C kullanıcısına yanıt
    hocam gamepass sürümde türkçe olmuyor değil mi başka yolu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TcCoskun44

hocam gamepass sürümde türkçe olmuyor değil mi başka yolu yok.
    şimdilik yok hocam. Ya korsan ya da steam-epic'ten edinmeye çalışın oyunu
  • Qnoops kullanıcısına yanıt
    Yanıt için teşekkürler hocam, bana da mantıksız geliyo durum ama epey sinirimi bozdu:) böyle idare edicem, emeğinize sağlık.
  • Merhaba arkadaşlar,
    Hazır gamepass de varken Metro serisine baştan oynayayım diyorum, o zamana kadar Microsoft Store sürümünün belki Türkçe yama yüklenme problemi de aşılır. Elimde önceki oyunların Redux versiyonları var. 2033 Redux ve Last Light Redux, hangi sırayla oynamak gerekir Exodus oynamadan önce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Merhaba arkadaşlar,
    Hazır gamepass de varken Metro serisine baştan oynayayım diyorum, o zamana kadar Microsoft Store sürümünün belki Türkçe yama yüklenme problemi de aşılır. Elimde önceki oyunların Redux versiyonları var. 2033 Redux ve Last Light Redux, hangi sırayla oynamak gerekir Exodus oynamadan önce?
    2033 - last light - exodus

sırası bu

yalnız microsoft işi biraz yaş. Türkçe gelmesini çok beklemeyin derim windows sürümüne. Kendi işletim sistemleri de olduğundan dolayı dehşet şifreliyorlar, önlem alıyorlar. microsoft oyunları hala kırılamaz halde mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Haziran 2019; 17:23:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

2033 - last light - exodus

sırası bu

yalnız microsoft işi biraz yaş. Türkçe gelmesini çok beklemeyin derim windows sürümüne. Kendi işletim sistemleri de olduğundan dolayı dehşet şifreliyorlar, önlem alıyorlar. microsoft oyunları hala kırılamaz halde mesela.

Alıntıları Göster
    İlk oyunları da oynamadım, önce onları bitireyim belki alternatif yol bulunur. Olmazsa yapacak bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

İlk oyunları da oynamadım, önce onları bitireyim belki alternatif yol bulunur. Olmazsa yapacak bir şey yok.

Alıntıları Göster
    onların türkçe yaması mevcut, redux sürümüne entegre etmişti oyun çeviri onları. Haberiniz olsun. :)
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft un ne olduğunu bildiğimden bu gamepass e hiç bulaşmamıştım, iyi ki de bulaşmamışım repack sürüm akıyor yamayla beraber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 12 Haziran 2019; 17:35:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.