Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Melankoli4

Senin için hobi olan bir şeyi yapmak için kimseden icazet almak zorunda değilsin ama en azından ben bu yamayı yapıyorum deseydin, diğer gruplar farklı bir proje yürütürlerdi, sonuçta aynı metni Türkçe'ye çevirmek için emek harcadı farklı insanlar. Bu egoyu anlayamadım dostum, sadece bildirseydin.
    Diğer grup çevirmeye daha önce başlamış, başkası çeviriyor diye bırakacaklarını hiç sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallahi ne diyeceğimi şaşırdım büyük bir sabır dirayet örneği göstermiş olmalısın. Tebrik ederim her oyuncu bu büyük emeği bilgisayarlarında saklayacaktır oyunu şimdi tekrar kurup oynama heyecanını bize verdiğin için teşekkür ederim.
  • abi crackli versiyonda 1.0.0.2 güncellemesi yapınca üstünede türkçe yama yapınca bozuluyor. değişirilen dosyalar aynı diye gördüm galiba orda bi uyuşmazlık var
  • Yama için teşekkürler güzel iş.

Yalnız websayfanız berbat hocam isterseniz yardımcı olabilirim.

Çalışmalarınız devamı dileğiyle ...
  • İmanPowerTR İ kullanıcısına yanıt
    Konuyla alakasız ama güncellemeyi nasıl yapıyorsunuz

• Helal olsun kardeşim teşekkür ederim
  • Elinize sağlık.
  • Arkadaş Türkçe yamayı yaparken başka biri yada birileri de aynı yamayı yapıyormuş ve bu arkadaşa, diğerlerine ayıp ettin diye yüklenilmiş. Kafalar pırıl pırıl Anladığım kadarıyla diğer kişi / kişiler bağış topluyor. Bu da neden yamanın uzadığını gösteriyor zaten Yine meyve veren ağaç taşlanmış ki taşlayanlar da muhtemelen çeviriyi yapan diğer kesim yada onların arkadaşları. Yoksa mantıklı bir sebep yok arkadaşa yüklenmek için.
  • Teşekkürler dostum, emeğine sağlık.
  • İmanPowerTR İ kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:20:54 >
  • Merhaba

Eline sağlık, süper bir iş çıkarmışsın. Call of Cthulhu oyunu türkçe nasıl yapılır diye bir eğitim videom vardı, ozaman kendimce bir hesap yapıp 4-5 ay içinde türkçe yamayı bitirmeyi düşünüyordum. daha arayüz türkçeleştirmesini bitirmeden sen yamayı bitirmiştin, o yama da çok kaliteliydi, tek başına bir ekibin yapamadığını yapmışsın, en ufak bir etik durum yok, kimseye haber verme zorunluluğun yok, senden eğitim videoları bekliyorum, tool nasıl kullanılır, setup nasıl yapılır, çok kişinin merak ettiği konular bunlar, başarıların devamını dilerim,

• Dostum harikasın. Allah razı olsun.

• Ağzım açık her yaptıgın çalışmada bir kez daha şaşırıyorum. Bu adam millet gibi tırıvıdan da cevirmiyor. Tam bir halk kahramanı tam bir performans sanatçısı. Ellerine kollarına sağlık be brocum. Senin gibi 3 tane olsa parti kurar ülkeyi kurtarırdık.

Edit: Şimdiden isminin bence bir marka niteliği var artık. Çıtayı yükselttin. Teşekkür ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punk4Life -- 4 Haziran 2019; 1:4:51 >
  • Hocam Diğer metro konusunda boş yapan insanlara siz aldırış etmeyin çekemeyen anten taksın siz emeğinizi gerçekten çok güzel gösterdiniz bize sizi örnek alsınlar bence.
  • Büyük emek var eline sağlık, oyunu edinir edinmez deneyeceğim. Bundan sonra yamalarını takipteyim.
  • Bir de memlekette böyle ADAMlar var işte.
  • Şu adamı gömüp diğer guruba sahip çıkmalarının tek nedeni öbür gurubun küsüp yaptığı çevirileri bırakırlar korkusu.
    Özellikle Watch Dogs 2 iptal olur korkusuyla haksız yere bu adama saldıran onlarca kişi var forumda.
  • yalnız metro exodus muhteşem bir oyun olmuş çeviri kalitesi'de çok iyi 1 ayda muhteşem bir iş çıkarmışsınız gerçekten bravo
  • şuan yine gizli gizli bir oyuna ucundan başlamışsındır umarım, merakla bekliyorum yeni bombaları
  • animus projesinin bitmemiş olan odyssey çevirine karşıda bir şeyler var , canları sıkılacak . . .
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.