Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
214.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ellerine sağlık,teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Öncelikle emeğinize sağlık çok teşekkürler.

geri bildirimde bulunmak isterim kurulum ekranı ile ilgili 4k ekranda menü tam çıkmıyor. Yinede sorunsuz tamamladım. Kolay gelsin.

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil || Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil |
  • Neden ücretsiz ? 4,99 gibi sembolik bir fiyat yapsaydın en kötü. Hiçbirseyi beğenmez ölücü dh tayfasına ücretsiz böyle bir hizmet , ben yapmazdım şahsen.
  • metal_my666 kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:21:2 >
  • Helal olsun Qnoops kardeşime. Yeni oyunlarda Türkçe yamalarını bekliyoruz. The King of the Translate

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler.
  • Çalışmalarının devamını dilerim, yaptığın iş bazılarının zoruna gittiği için gelen bazı tepkiler normal. Piyasa serbest, çıkartıp satsınlar. Kimsenin eli kolu bağlanmış değil sonuçta.

• Sizinle reelde tanışıp kahve ve oyun sohbeti yapmak isterim ender bulunan insanlardansınız bilginizi ve tekniğinizi hiç bir karşılık beklemeden paylaşıyorsunuz...

• Metro serisini sevemedim, sırf oynamak için oynadım diyebilirim. South Park yamanızı kurmuştum çok iyiydi, Exodus'u sırf sizin için oynayacağım. Ellerinize sağlık hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Metro serisini sevemedim, sırf oynamak için oynadım diyebilirim. South Park yamanızı kurmuştum çok iyiydi, Exodus'u sırf sizin için oynayacağım. Ellerinize sağlık hocam.
    hocam sırf atmosferi yeter nasıl sevmedin ya

bide tabii serinin önceki oyunlarını da tam bitirmiş olmak gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 3 Haziran 2019; 12:52:22 >
  • çıktığı gün bitirmiştim ama dlcleri türkçe oynarız artık, teşekkürler.
  • 👏🏻👏🏻👏🏻
    Bu adam büyük bir alkışı hak etti dostummm

• Herşey için teşekkürler yüreğinize sağlık .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

İşe hak hukuk açısından baktığınızda kimse hiç bir şey yapmak zorunda değil. Ne duyuru ne çevirisi süreci vs. Ben işe vicdani yönüyle bakıyorum. Hepimiz diğer grubun shadow of tomb raider yamasıyla oynamadık mı? Şimdi çıkıp bu adamların emeklerini sırf işimize geliyor diye zayi edilmesine benim vicdanım rahat değil. Rekabet demişsin ama rekabet olması için ilk önce insanların birbirinden haberi olması gerekir. Haberin olmadığı biri ile rekabet edemezsin. Ben vicdani açıdan bakıyorum, alev alatlı nın dediği gibi her yasal hak helal değildir.

Alıntıları Göster
    Pardon, hangi vicdani hak? Olayı dramatikleştirmeye ne kadar da meraklısınız. Kimse haber vermek zorunda değil, profesyonel bir iş yapılmıyor sonuçta. Kendi kendinize kurallar, vicdanlar yaratmayın boşuna. Paramdan oldum demeniz daha mantıklı, en azından dürüst olur. Her yer çete, her yer sahipli ülkede. Sanal alemi bile kaplamış adamlar. Bir rahat verin insanlara ya, kafa ütülüyorsunuz artık.

Pc oyunları oynamıyorum ama yamayı çeviren arkadaşa teşekkür ediyorum, eline ve emeğine sağlık. Yardım istersen de her zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Bağış ya da aylık ücret de almam
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    İkisini de bitirdim hocam. Nedense alışamadım bilmiyorum benim tarzım değil. Artyom artyom diye diye oyun bitti vallahi. Güzel ismi var karakterin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnicornKnight

ağlamalara doyamadı fikri mülkiyet hırsızları, çoluk çocuğun 20-30TL'lerini tokatlayamayacak olmak nasıl da butthurt deryalarında kulaç attırıyor bunlara böyle ahahahahaha.
    Resmi olmayan şeyi para ile satmakta moda oldu.
  • Bir gece ansızın şakkadanak diye çıkan türkçe yamalarınızın hastasıyız qnoops reiss. Ortamlarda şok etkisi yaratıyorsunuz. Elleriniz dert görmesin. Sağlığınıza duacıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Yaa değil mi? Ne hikmetse çevrilmeyen o kadar oyun varken çevirisi yapılmakta! olan oyunları çeviren bir insan için söylediklerin pek inandırıcı değil. Zira bu saydığım 3 mü oldu 4 mü bilemedim. Hak hukuk demiştik dur hakkını yemeyim birisinde mesaj atıp haber vermiştin sanırsam. Kısaca hep aynı mevzu. Hobinin çeviri yapmak mı milletin projelerini mi baltalamak belli değil. Heh bu da özgürce dile getirdiğim bi yafta daha.
    Emeğin için çok teşekkür ederim.Sayende türkçe halinde oynayacağım.Genellikle oyun çok iyi değilse oyunları satın almıyorum.Türkçe değilse alasım gelmiyor sırf 80 milyonluk bir ülke olmamıza rağmen oyun firmalarının bir türkçe altyazı koymaması beni rahatsız ettiği için.İngilizcem de fena değil ama neden türkçe olmasın ki?Abuk subuk 1 milyonluk ülkenin bile dil desteği var yani.
    @Qnoops

Türkçe yamasını yapan ekibe gelirsek, ben şahsen paralı da olsa verip kullanırım ancak şöyle bir durum var bir ekip çalışıyor ve yamayı çıkaramıyor ayrıca para almak istiyor ama tek başına bir kişi daha öncesinde çıkartıyor.Yani birazcık para alacağın insanların beklentilerini de karşılamak gerekir diye düşünüyorum.Şimdiden bir uyarı veriyim işi ticari olarak yapmak isteyen çeviri takımlarına, eğer siz bu işi ticarete dökecekseniz gönüllü değilse bu iş ozaman hangi oyun olması önemli değil çıktıktan kısa bir süre sonra çevirisine başlayıp hızlıca bitirmelisiniz ki insanlar oyunu oynamadan bitirsin.Eğer sadece 1 kişi sizden daha hızlı bir şekilde bitirmişse söyleyeceğiniz hiç bir bahane gerçekçi olmaz.

Yani ülkede ingilizce bilen ve çeviri yapabilecek insan sayısı az değil.Programlama da zor değil.Rekabet varmış gibi hareket enmeniz sizin faydanıza olur.Çünkü eğer birden fazla kişi bu arkadaşın yarısı kadar hızlı yapsaydı muhtemelen 1-2 ay öncesinde çıkartmış olurdu bu ekip.Demekki pek önemsenmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steelo -- 3 Haziran 2019; 14:17:3 >
  • Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRoZeNBoDy -- 3 Haziran 2019; 14:34:44 >
  • bu yamaları hep üst üste kuracağız dimi bir sıkıntı çıkmaz ?
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.