Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama - | The Two Colonels & Sam's Story DLC'leri Dahil | (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
55
Favori
215.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
400 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Zaten resmi bi' yama değil arkadaşlar, isteyen istediği gibi çevirir ve kimseye haber vermek zorunda değil. 10 kişi bi' yamayı onca süredir para ile satacağını belirterek çeviremeyip (bir işi paraya döküyorsanız profesyonel olmak zorundasınız, hobi olmaktan çıkar) 1 kişi 1 aydan kısa bir sürede çevirebiliyorsa o kişiler kendilerinde arasın sorunu.

Kaldı ki arkadaş kimseye de engel olmuyor, çevirmeyin vs. diye. Zaten yapılan işlem gayriresmi bir işlem, burada illa bir yere bildirilmesi gerekiyorsa oyunun yapımcıları olmalı bu, diğer çeviri yapan grup değil.

Eline sağlık hocam, çalışmalarının devamını dilerim. Allah kolaylık versin. @Qnoops
  • Süpersin ; gerçekten tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim...
  • Emeginize saglik fakat ufak bir kazanc saglasaniz bence daha iyi olur boylece turkce yama indiren kisilere de faydasi olur eger kazanc saglanirsa diger yamalarin da onu acilir :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ellerinize sağlık.
    oyunu oynamadım, oynamayacağım da...
    oynamayacak oluşum, teşekkürümü engelleyemez.
  • Ellerine saglık bayram oyuna akma vakti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülker metro sandım bir an

• Elin ayağın dert görmesin hocam ellerine sağlık çok teşekkürler

• emeğe bak be... helal olsun hocam
  • hocam sana zahmet yamayı 1.0.0.2 sürümüne de uygun yükler misin çalışmadı o sürümde
  • Yav ne tartıştınız bu kadar bu devirde ingilizce bilmeyen de net cahildir

• Ya bu çok iyi oldu ellerinize sağlık diğer paralı gruplar aylarca bizi hatta yıllarca bekletenlerde var şimdi onların aklının bir köşesinde acaba biri mi yapıyor diye kalacak ve hızlı hareket etmiş olacaklar cok iyi oldu başarılar saygılar umarım bir çok oyunda imzanız olur tekrardan tebrikler...

• alpay1989 kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 8:21:19 >
  • Eline, koluna, gözüne sağlık dostum... "Teşekkür" etmekten başka bir şey yapamıyorum fakat düşüncelerin takdir edilesi gerçekten, keşke böylesi kişilikler daha fazla olsa şu ülkemizde.
    Ve sayende oyuna üçüncü kez başlamış bulunmaktayım
  • Yamayı deneyemeyeceğim ama yaptığınız iş taktire şayandır.
  • Hocam Ellerine sağlık gerçekten oyunu oynamak için yama bekliyodum
  • Harika yama olmuş kardeşim ellerine sağlık aynen böyle devam et.
    Bu arada ben update li versiyonda sorunsuz kullanıyorum.
  • teşekkürler
  • Qnoops üstada sonsuz teşekkürler. Bu kadar kapsamlı bir oyunu çok kısa bir sürede üstelik tek başına çevirmenin muazzam çaba ve emek gerektirdiği ortada. Kısa sürede tamamladığı diğer çevirileri de düşünürsek çeviri alanında ilk sıraları hak ederek almış durumdadır. Özellikle bu çeviriyi habersizce yaparak beklenmedik anda yayınlaman çok sarsıcı oldu. Diğer grup ile çakışmasaydı iyi olacaktı ama hayırlısı. Ben bir art niyet aramıyorum ve Qnoops arkadaşımızın söylediklerine itibar ediyorum. Biz oyunseverlerin ücretli ya da ücretsiz senin gibi bireysel çeviri yapanlara da grup olarak çeviri yapanlara da ihtiyacı var. Diğer grup hakkındaki çok uzattılar, para için bilerek yapıyorlar vs şeklindeki eleştirilere katılmıyorum. Neticede Shadow ile birlikte ikinci projeleriydi ve haftalık bilgilendirme yapmaları taahhüt ettikleri tarihi aşmayacaklarının göstergesiydi. Qnoops üstadın bir ayda tek başına çıkarmasına nazaran 4 aylık sürenin uzun olduğu söylenebilir ancak yıllardır bitmeyen yamalar, dağılan gruplar, bilgilendirme zahmetinde bile bulunulmayan çeviriler düşünüldüğünde (cod ww 2, wolfenstein 2 çevirisi) ücretli de olsa 4 aya razı idik. Umarım dağılmadan işlerine devam ederler. Qnoops a emeği için tekrar teşekkür ederken bu tür çeviri yapacak arkadaşların sayısının artmasının biz oyunseverler için sevindirici olduğunu hatırlatmak isterim. Bağış istemeyerek sokak hayvanları çağrısı yapması çok inceydi. Bağış da istese haketmiş sayılırdı.

• elinize sağlık. teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.