Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama + DLC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
912
Cevap
65
Favori
112.900
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Metro Exodus %100 Türkçe Yama + DLC
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    470 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tolga_yakup

şimdi baktım 9'muş... Ha bilginiz olsun onlarca kişi derken yani sizden sayı olarak çok demek istemiştim gerçekte onlarca kişi demek değildi

Alıntıları Göster
    Ben zaten sen "Olumsuz yorumlara bakma bunlar kendini tekel mi sanıyor ki başkasının yamasını eleştiriyor?" dedikten sonra seni ciddiye almayı bırakmıştım. Üstteki yorumu da ciddi olarak yapmadığımı anlayabilirsin zaten.
    |
    |
    Başarılarınızın devamını diliyorum. Bu işin para için değilde gönül işi olarak yapılmasını her zaman desteklerim. İşin içine para girdiğinde insanlar ketumlaşıyor ben merkezli oluyorlar. Diğer çeviri yapan arkadaşlara bir şey demiyorum ama para 1. planda olmamalı.
    |
    |
    emeğinize sağlık, oyunu oynamıştım ilk çıktığında şimdi sayenizde bir de Türkçe olarak oynayacağım.
    |
    |
    7700K - msi z270 sli plus - corsair 16 gb 3000 mhz kırmızı ram - msi armor gtx 1080 ti - seasonic x750 750w gold - samsung 960 evo 250 gb nvme - corsair h150i pro(6 adet be quiet! bl070) - pionerr blu ray yazıcı - akasa fc.six fan kontrol - sandisk 960 gb ssd - wd 4 tb red - sandisk 480 gb ssd - thermaltake x71 - corsair k95 platinum mx brown - logitech g502 - logitech g533 - edifier c2xd - viewsonic vg2436wm - 2 adet thermaltake riing 140 mavi - 3 adet corsair ml 120 - 4 adet corsair sp 120 beyaz led
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    Maddi durumun nasıl bilemem ama karakterin paradan kıymetli dostum. Diğerlerinin belki paraya ihtiyacı var ve bunu iş olarak görüyorlar. Yapacak bişi yok. Sana söz söyleyen varsa aldırma. Aynen devam. Eğer ücretsiz yaparım diyorsan oyun firmalarına mail at resmi yamaları yapabileceğine dair.Bu şekilde türkçe yama işini kökten çözersin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3006 Mesaj
    Süpriz oldu. Tek başınıza binlerce satırı çevirmek büyük başarı. Teşekkürler.
    |
    |
    AMD Ryzen 5 3600 4.2GHz || ASUS TUF GAMING X570-PLUS || Crucial Ballistix Sport DDR4 3000MHz (2x8) 16GB || MSI GTX 1070 8GB AERO ITX OC || Hikvision C100 240GB 3D TLC || Hikvision C100 480GB 3D TLC || HP EX900 M.2 250GB NVMe 3D TLC || Seagate BarraCuda SATA III 1TB 7200 RPM || WD 500GB BLUE SATA III 7200 RPM || Everest Rampage MAJESTY || Xigmatek Tauro 700W 80 || SAMSUNG CJG50 27" QHD 144Hz 2K Curved (4ms) || Logitech Z333 2.1 Subwoofer || Corsair K55 RGB Gaming || Logitech G27 Racing
  • Binbaşı
    1261 Mesaj
    Emeğine yüreğine sağlık. Tek başına böylesi bir oyunu çevirmek ve bunu karşılık beklemeden yapmak her babayiğidin harcı değil.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Binbaşı
    1566 Mesaj
    Sen nasıl bir ADAMSIN! Kral kral!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    ellerıne kollarına saglık oyunu kurdum yama beklıyordum aylardır sagol varol.
    |
    |
    Ücretli yama sektörünün gelişeceğini düşünen varmı cidden düzgün iyi bı şekilde gelir elde edilmeye başlasın oyun firmaları size o paraları kazandırır mi telif hakkı diye birşey var şuan herkes korsan çeviri yapıyor yasal olarak ve zorunlu bağış yazarken bile saçma bişey o kadar dürüst olup ticaretini yapacak varsa bağış değil satış adı altında yapar ver vergisini al teklifini yap ticaretini o zaman senden başka kimse ceviremez yasal hakkın olur yayinlatmamak için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Keşke konsollarda da çalışabilseydi...
    |
    |
    Ps4 oyun alışverişlerim: iskender 86 Driveclub pri alındı; redow AC Unity sec alındı; ANIL007 the order sec alındı; classlord23 wolfenstein the old blood sec alındı; Toni-1903 wd sec alındı; Oliver-Queen nba 2k15 sec alındı; YusufKk469 gta5 plus sec hesap satıldı; hallos metro redux sec alındı; lucifer50 the order sec satıldı; bilalakman ac unity sec satıldı; LawlietRyuzaki the order sec ; lithium watch dogs sec satıldı ve daha fazlası takip edemedim artık :D
  • Binbaşı
    1756 Mesaj
    '' Bağış yapmak isteyen olursa; teşekkür ediyorum ancak istemiyorum, düşünmeniz yeter. Bana atmayı düşündüğünüz parayla birkaç sokak hayvanını doyurun, hem benim hem sizin hem de onlar için daha mutluluk verici olacaktır eminim. ''

Bu cümleyi okuyupda gözleri dolan bir tek benmiyim. Allah razı olsun. Eline, koluna, emeğine ve yüreğine sağlık.
    |

Oyunu daha il günden pre-order yapmıştım fakat başka oyunlara bağımlı olunca oyun çıktığından yani pre-order yaptığımı bile unutmuştum. Şimdide de türkçe yama çıkmış. Oynamak gerekiyor artık.

Emeğinize ve zamanınıza sağlık.
    |
    |
    Bahsedilenler: Qnoops
    |
    |
    |
    |

Translate yama diye ağlayanlarla karıştırdın sanırım bizi. Burada haberden kastın forumda duyurması değil diğer ekiple en azından bir konuşması olduğunu anlamadıysan sana diyecek bir şey yok. Ücretsiz yamaya da kimse karşı değil karşı olunan şey yapılış şekli. Yoksa yine yapsın yine çevirsin ama bu şekilde değil.

Bu konu özelinde eleştiriyorum ama hakkını verecem Qnoops en azından omurgalı, sözünün arkasında duruyor. Çevirecem diyorsa çeviriyor yaparım diyorsa yapıyor. Bazılarının ne derece omurgasız olduğunu bu konu vasıtasıyle görmüşte oldum. Buraya geliyor Qnoops'u yalıyor diğer konuya gidiyor onları sıvıyor yetmiyor üstüne animusun ac odyseysteki rezilliğini savunuyor. Tam bir hem ayranım dökülmesim hem totom öpülmesin durumu. Kastım sen değilsin bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midorima -- 2 Haziran 2019; 23:22:40 >
    |
    |
    dirty_y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
google reklamları
SEO
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.