Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
132
Cevap
8
Favori
16.061
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    297 Mesaj

Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama

Çeviri : Qnoops

--- Selam, benim için rekor sürede tamamlanan bir çeviri oldu. 11 gün önce yayınlanan oyunun Türkçe çevirisini 11nci gününde tamamladım. Hedefim 1 haftadan önce yayınlamaktı ama olmadı, bir dahaki sefere artık. =D

--- Yamayı kurarken oyunun kurulu olduğu dizini dikkatli seçmeyi unutmayın.

--- Yama Steam ve crackli sürümlerde çalışıyor.

Yeniden - Eskiye Güncellemeler:
    --V1.3
    Crackli, Update'li, Steam = Tüm sürümler tek bir setup haline getirildi.
    Ayrı ayrı setup indirmenize gerek kalmayacak.

--V1.1

1-Yama boyutu 500 MB'dan 1.5 MB'a düştü ve birkaç hata düzeltildi.
    2-Steam sürümüne ayrı kurulum dosyası oluşturuldu.
    3-'İlaçlı' sürüme gelen güncelleme nedeniyle 2 farklı 'İlaçlı' sürüm kurulum dosyası oluşturuldu. Eğer oyununuzun giriş ekranında videolar oynuyorsa güncellenmiş versiyonudur.

--V1.0

1-Yama yayınlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 23 Haziran 2019; 11:10:45 >

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz

• Yarbay
    5274 Mesaj
    Elinize sağlık, oyuna sahip değilim/oynamayacağını muhtemelen de lakin böyle çalışmaların olması güzel. Yapımcı ile görüşün bir kaç yüz dolara komple satın bence Türkçe yama hakkını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

SADECE fatihburak95 diye aratın.
  • Teğmen
    110 Mesaj
    3. bölümü oynuyorum oyunun oynanış dinamikleri hikayesi diyaloglar çevre dizaynı ve atmosferi inanılmaz hoşuma gitti. Türkçe çeviri kalitesi bir okadar güzel. Oldum olası bir oyun almadan önce merlinin kazanında inceleme ve yorumları okurdum bi fikrim olması açısından ama şu oyuna 60 puan verip okadar kötülediklerini görünce şüpheye düşmüştüm. Yinede detektiflik konusunu sevdiğim ve türkçe olduğu için şans vermek istedim. Sonuç olarak bu oyunun incelemesi merlinin kazanını kullandığım son inceleme oldu kör oynasa okadar alakasız inceleme yapamaz şu oyuna. Ayrıca yama için tekrar teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Bu kadar kısa sürede böylesi kalite helal olsun.
    Zat-ı muhterem beyefendileri ingilizce çeviri ve hızında gerçekten "Master Degree"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obasar84 -- 17 Kasım 2018; 21:16:34 >
    |
    |
    Oyunu türkçe yama ile bitirdim.Gerçekten harika bir çeviri olmuş. Ne bir devrik cümle ne bir anlamsız cümle var. Bütün anlamlar yerli yerinde. Hiçbir anlam bozulması yok saçma sapan cümleler yok. Muazzam olmuş. Tam bir çevirmen işi, öyle ergen çevirisi gibi değil. Teşekkürler.
    |
    |
    |
    |

Öyleyse yamayı güncellemem gerekecek ancak oyunun orijinal sürümüne ihtiyacım var. Bulup, güncelleyeyim.

Edit: Yamayı güncellenen Steam versiyonuna uyumlu hale getirdim. Ayrıca oyunun crackli versiyonu için de Update 2 çıkmış. Steam versiyonu için yaptığım yamayı bu versiyon için de kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 2 Mart 2019; 22:39:23 >
    |
    |
    UberkS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    8183 Mesaj
    Türkçe yamayı yapan arkadaşın eline koluna sağlık. 2 saat oynadım oyun mükemmel gidiyor. Kesinlikle oynanması gereken oyunlardan birisi Türkçe yama ile zevk kat kat artıyor.
    |
    |

Amazon Prime Video | Netflix | Apple TV+ | Disney+

Sony 55XF9005 55" 4K UHD Smart TV | Samsung 43NU7400 43'' 4K UHD Smart TV | Playstation 4 PRO | Logitech Z-506 Surround 5+1 Speaker | Apple TV 4K 64 GB | Apple iPad 6.Nesil 32GB 9.7" Gold
  • Yarbay
    7624 Mesaj
    Bu yama ile 2 günde bitirdim oyunu. Ellerinize sağlık. Oyun bence kendi sınıfında bir başyapıt ve bunu keyifle Türkçe oynamak ayrı bir keyif idi.
    Oyun bitmesin diye elimden geleni yaptım. Ne kadar gezilecek mekan varsa hepsi dolaştım.
    Dan brown' ın "da vinci'nin şifresi" kitabını okurken aldığım keyfin bire bir aynısıydı. Herkese tavsiye ederim.
    Bu oyun kesinlikle oynanmalı.
    |
    |

@sinnerclown onu başka biri çeviriyordu diye duymuştum ama yine de bir ara indirip dosyalarına göz atacağım

@aslanakbay dil dosyasını inceleyeyim, eksik yer varsa yamayı günceller, tekrar mesaj atarım
    |
    |
    Bahsedilenler: aslanakbay , sinnerclown

• Çavuş
    87 Mesaj
    Korku oyunlarını pek sevmeme rağmen bu emeğinizde sizi alkışlıyorum. Harika bir iş çevirmişsiniz. Sizi büyük yapımlarda da görmek isteriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OyunPLAY HD -- 24 Kasım 2018; 0:56:39 >
    Tomb Raider 2013, Tomb Raider Underworld ve Daha Fazlası.

Youtube Kanalımız Açılmıştır. || Youtube Kanalıma Gitmek için tıklayınız.
  • Yarbay
    2243 Mesaj
    AA standartlarında bir oyun olmasına rağmen yine Focus Home Interactive'in yayıncısı olduğu bir oyun ve yine yüksek fiyat. Sayelerinde böyle güzel oyunları oynayamıyoruz. Yama için çok teşekkürler, umarım güzel indirim oranları alır da oynarız.
    |
    |

@All, yamanın boyutunu 2.1 mb'a indirdim ve oyun içinde gözüme çarpan birkaç hatayı güncelledim. yeni versiyonu kurmayı unutmayın:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 15 Kasım 2018; 14:2:38 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Yamanın boyutunu 1.5 mb'a indirdim ve gözüme çarpan birkaç hatayı düzelttim.

yamanın şu an güncel versiyonu 1.1. Güncellemeyi unutmayın:)
    Acaba son çıkan update den sonra türkçe yamada sıkıntı çıkarıyor mu ? Yani güncellemeyi yükleyelim mi ? Teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

@TearsForFears @dysquest teşekkür ederim:)

@ord_esteban keşke oyunu silmeseydiniz. böyle bir durumla karşılaşan olursa, yamayı kaldırsın ve steam'den oyunun dosyalarını doğrulasın. bu sayede steam orijinal dosyayı (500 mb) geri indirecek ve oyunu yeniden kurmanıza gerek kalmayacak.
    Ayrıntılar için size ayrıca mesaj atıyorum
    Oyuna giremiyordum resimdeki hatayı alıyordum . Qnoops kardeşim sağolsun uzaktan bağlantı ile sorunu giderdi. Sorunun çözümü çok basit eğer benim aldığım hatayı steam'de alırsanız .

- Steam sol üst menü ayarlardan arayüz dilini ingilizce yapın
    - Yeniden ingilizce olarak bağlandıktan sonra oyuna bir defa girin ve çıkın
    - Sonra ayarlardan tekrar arayüz dilini türkçe yapabilirsiniz.

Sorun kalmıyor oyun türkçe menü ve altyazı var. Youtube kanalımda artık serinin devamını türkçe olarak devam edeceğim. Kanalımda kesinlikle kendisinin adı emeğinden dolayı geçecektir. 8.Bölümde.

• Teğmen
    167 Mesaj
    Bizlere bu yamayı sunduğunuz için teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık. :)
    |
    |

Resmi Çeviriler
    Beastiarium | Bronze Age | Die for Valhalla! | Distrust | Hacknet | Egypt: Old Kingdom
    Predynastic Egypt | Remothered: Tormented Fathers | Revhead | Trojan Inc. | Wild Terra Online

Mobil Çeviriler
    Dictator 2 | Dictator 2: Evolution | Zombie Tsunami
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    Elinize yüreğinize sağlık. Yanlız yama steam de çalışmıyor. Yada ben yükliyemedim. İlgilenebilirseniz memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
sohbet
üniversite
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Blogio
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.