Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
132
Cevap
8
Favori
16.061
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    297 Mesaj

Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama

Çeviri : Qnoops

--- Selam, benim için rekor sürede tamamlanan bir çeviri oldu. 11 gün önce yayınlanan oyunun Türkçe çevirisini 11nci gününde tamamladım. Hedefim 1 haftadan önce yayınlamaktı ama olmadı, bir dahaki sefere artık. =D

--- Yamayı kurarken oyunun kurulu olduğu dizini dikkatli seçmeyi unutmayın.

--- Yama Steam ve crackli sürümlerde çalışıyor.

Yeniden - Eskiye Güncellemeler:
    --V1.3
    Crackli, Update'li, Steam = Tüm sürümler tek bir setup haline getirildi.
    Ayrı ayrı setup indirmenize gerek kalmayacak.

--V1.1

1-Yama boyutu 500 MB'dan 1.5 MB'a düştü ve birkaç hata düzeltildi.
    2-Steam sürümüne ayrı kurulum dosyası oluşturuldu.
    3-'İlaçlı' sürüme gelen güncelleme nedeniyle 2 farklı 'İlaçlı' sürüm kurulum dosyası oluşturuldu. Eğer oyununuzun giriş ekranında videolar oynuyorsa güncellenmiş versiyonudur.

--V1.0

1-Yama yayınlandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 23 Haziran 2019; 11:10:45 >

|
    |

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz

• Binbaşı
    1547 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

@obasar84 Rica ederim, ben teşekkür ederim

@aminoasit eksik yazmışım ibanı, uyardığınız için teşekkürler düzelttim
    Herhalde ilgili yama linkine yamanın kendisine yine yeniden tek ben ulaşamıyorum hayırdır işallah (daha önce de böyle bir durum ilk kez başıma gelmişti sizin yamalarınızdan biriydi diye hatırlıyorum), Call Of Cthulhu %100 Türkçe Yama için yönlendirilen site bu -> https://www.qnoops.xyz/ sitenizden indirmek için link bu -> http://ouo.io/kqtgYh neden her tıkladığımda bambaşka reklam amaçlı sitelere yönlendiriliyorum yahu? O yancı reklamlı siteleri geçip bir türlü yamanın kendi download linkine de ulaşamadım, 3-4 kez denedim en sonunda antivirüs yazılımı da dayanamadı herhalde trojan bulundu deyip site bağlantısını kesti.

Bir de bu yama/dosya upload işlerinden pek anlamam da böylesi dosyaları yamaları herkesin kolaylıkla ulaşabileceği basitçe kullanabileceği Google Drive, Microsoft OneDrive, Yandex Disk gibi yerlere bedavadan yükleyip indirmeye bırakamıyor muyduk?. Google Drive en azından her cep telefonu kullanıcısının bedavadan sahip olduğu bir şey diye biliyorum ve sanırım 10-15 GB'a kadar her şey upload'lanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 11 Kasım 2018; 10:28:52 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    297 Mesaj

herkese teşekkür ederim!

yamayı indiremeyen arkadaşa özel mesaj attım, yama google drive'a yüklü ancak bu sefer linki referanslı paylaştım. tarayıcınıza reklam engelleyici eklenti kurmanızı öneriyorum.

@luckyslevın

%userprofile%\AppData\Local\CallOfCthulhu\Saved\SaveGames

bunu kopyalayıp http://prntscr.com/lgxcix resimde işaretlediğim yere yapıştırın, iyi oyunlar-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 11 Kasım 2018; 13:9:17 >
    |
    |
    Bahsedilenler: luckyslevın

• Yüzbaşı
    297 Mesaj
    @dufresnee rica ederim:)

@All, yamanın boyutunu 2.1 mb'a indirdim ve oyun içinde gözüme çarpan birkaç hatayı güncelledim. yeni versiyonu kurmayı unutmayın:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 15 Kasım 2018; 14:2:38 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    297 Mesaj

@maffay_musty Rica ederim, elbette!

@amesnahre Teşekkürler:)

_____________________________________________________________________________

@All Steam'e gelen güncelleme sebebiyle yamanın kurulum dosyaları artık Steam ve 'İlaçlı' olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Size uygun olan yamayı yükleyerek oyunu oynayabilirsiniz.

Oyunun Steam sürümüne sahip olanlar, güncelleme yaptıktan sonra Steam'e uygun yamayı indirip tekrar kurarak Türkçe oynamaya devam edebilir.

indirme linkleri; https://qnoops.xyz adresinde.

_____________________________________________________________________________

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 15 Kasım 2018; 23:7:26 >
    |
    |
    Bahsedilenler: maffay__musty , amesnahre

• Teğmen
    103 Mesaj
    Exeyi çalıştırdığımda unable to execute file in the temporary directory. setup aborted şeklinde bir hata alıyorum, çözümünü bilen var mıdır acaba?

Edit:https://www.youtube.com/watch?v=XcSRuwVz990 işe yaradı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Payne7 -- 9 Mayıs 2019; 17:48:14 >
    |
    |
Reklamlar
sohbet
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.