Şimdi Ara

QCY T5 / Gearbest Uygun Fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
8.677
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sıcak fırsat mı orasını bilemem fakat güzel bir fiyat olduğu belli. Bir kaç kişi toplanıp aldık, size de tavsiye ederim.
    https://tr.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_009657342445.html

Aşağıda ki videodan da nasıl bir kulaklık olduğunu izleyebilirsiniz, bu arkadaşı yeni keşfettim. Sadece kulaklıklar ve hoparlörler üzerine bayağı güzel karşılaştırmaları var.
    https://www.youtube.com/watch?v=YKEBeTwN4Hc&t=215s

Not: Videodaki arkadaş ile bir ilgim yoktur, fikriniz olması için ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr_valor1n_tr -- 3 Aralık 2019; 18:16:51 >

• Kupon var mı aliden 117 ye denk getirmiştim pek sıcak değil
  • Referanslı mı hocam link ona göre bir kaç cümlem var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cvc 8 deil, aptx yok... deger mi emin degilim. mpow t5 e bakin derim... hediye aldim noel icin kiz arkadasa, kulakligi alinca fikrimi degistirdim kendime ayirdim
    ses kalitesi bass her sey guzel fakat beni sasirtan ilk kez bt kulaklikta son ses dinleyemedim yuksek ses seven biri olarak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ment

Referanslı mı hocam link ona göre bir kaç cümlem var
    Referans mı derken hocam, anlamadım ne sormak istediğinizi
  • Gearbest ten almıştım iptal edip aliden aldım daha uyguna geldi 4 gün sonra kargolandı ürünü bekliyorum gelmesini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harock

Kupon var mı aliden 117 ye denk getirmiştim pek sıcak değil
    Bende black friday zamanı 113 civarına görmüştüm aliexpressde. Şuan indirimi bitmiş 37,44 dolar. aliexpressten indirim kodu kullanarak gene bu fiyatlara alınır sanırım. Gearbestte kuponsuz aldık biz, tabi kupon bulunabilirse daha uygun fiyatlara gelecektir. Bizim ofisteki alan arkadaş bayağı memnundu, ondan kaptık bizde bu furyaya :)

Pişman olmayız inşallah.
  • Ben oyun performansını merak ediyorum bilgisayarda oyun oynarken gecikme ne kadar olacak acaba. Oyun modu sadece pazarlama için mi yapılmış göreceğiz

• Aliden hangi satıcıdan aldını117 ye ben de vereyim siparişi. 135 civarında genelde

• -YağmurAdam- - kullanıcısına yanıt
    117 ye kuponla getirdim 4$ lik yeni üyeye verilen kupon ile mi 9T de kullanacağım kulaklık önerisi olan var mı t5 den daha iyi ama uzun kulaklık kulak içi olmayacak

• vergi nasıl oluyor bunlarda
  • Yanında mini hoparlör ile 85 TL ye falan aldım, gelsin de görelim nasıl bişey :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • t1 pro mu bu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

cvc 8 deil, aptx yok... deger mi emin degilim. mpow t5 e bakin derim... hediye aldim noel icin kiz arkadasa, kulakligi alinca fikrimi degistirdim kendime ayirdim
    ses kalitesi bass her sey guzel fakat beni sasirtan ilk kez bt kulaklikta son ses dinleyemedim yuksek ses seven biri olarak...
    kaça aldın link verebilir misin
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    https://tr.aliexpress.com/i/32960503221.html

200 lira civarina almistim amazon.co.uk'den( orada aldim)
    kesinlikle cok iyi.. bir cok bt kulaklik aldim dinledim fakat bunu en cok begendim... en az 5 saat gidiyor. kutusu cok kucuk cepte tasiniyor toplamda 42 saat sarj gidiyor.
  • Güzel duruyor airdots aldık ama insallah pisman olmayız

• bu airdots lardan iyimi sesi

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

bu airdots lardan iyimi sesi
    Evet daha iyi hocam.
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    piyasadaki bütün kulaklıklar iphone yüzünden şu lanet AAC yi kullanıyor. Adam inatla aptx kullanmam diyor yahu destek sunmuyor. Bende qcy m1pro var aptx destekli çok memnunum artık üretilmiyor gerçi. Bir dönem aptx kulaklıklar yaptı hep sonra tws'ye geçince aptx 'i bitirdi. AAC üretiyor hep.

Artık piyasanın APTX HD 'ye geçmesi gerekirken inatla hala AAC yapıyorlar. APTX HD kulaklıklar çıkana kadar yeni kulaklık almayacağım bir de sony LDAC var onun kulaklıklarına ulaşamıyoruz çok pahalı
  • gearbest dolandırıcı bir site aldığım hiçbir şey elime ulaşmadı

QCY T5 / Gearbest Uygun Fiyat

04/11/2018 21:43:51 den beridir Siroflo S01 kulaklık gelecek sözde. DH'ye güvendik çinlilere 11 dolar küsür dolandırıldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 3 Aralık 2019; 21:34:46 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.