Şimdi Ara

QCY mi Xiaomi mi ? (Kablosuz kulaklik)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xiaomi airdots mu yoksa qcy t2c mi sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu cevabı bende merak ediyorum bir tanesini almak üzereyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar qcy qs1 Modeli daha ucuz olduğu ve bu segmenteki ürünleri ilk defa deneyeceğim için çok risk almadım ve bu modeli satın aldım (Delta)

Gönderim şekli ve kutusu hakkında;
    -Kutu açılmamış ve güvenlik etiketli geldi / İlk açan ben oldum
    -İçinden 15-20 cm şarj kablosu çıkıyor
    -3 ayrı boy slikon başlık çıkıyor / orta boy üstünde takılı ve ideal
    -Faturası var ve ürün modeli yazılı fatura

Ürün hakkında;

-Ürün beklediğimden minnak geldi.
    -Kutusu çok estetik ve plastik kalitesi gayet güzel pürüzsüz,
    -Kulaklıklar inanılmaz hafif ve rahat
    -Ses kalitesi çok çok iyi / zSennheiser CX 100 kablolu kulak içi var inanın bas ve netlik çok iyi qcy qs1 de beklemediğim bir kalite. ayrıca ses seviyesi gayet yüksek.
    -Kutudan çıkarıp takmak çok kolay ve kutuya takınca şarj olması çok pratik
    -Telefon üzerinden kulaklığın yüzde kaç şarjı olduğunu görüyorsunuz. ben son ses denemek için yarım saate yakın kullandım ve yüzde 80 altına daha düşmedi!

Sorusu olana cevap verebilirim.
    İşyerindeyim tek kulaklıgı takıp çagrılara bakıyorum, müzik dinliyorum. müzik dinlerken parçayı atlatabiliyorum. Az önce kulağımda kulaklık ile (R) karşı ofise gittim en az telefondan 25-30 metre uxzaklıktaydım ( aradaki duvar alçıpan) ana bir baktım dırıdırıdır teleofn çalışıyor kulağımda ve denemek için kulaklık üzerrinden basıp açtım ve pırıl pırıl konuştum.

Ben Xioamiyi çok fazla taklit/ sahtesi olduğu için ve dışarıya ses verme problemi olduğu için eledim. Bu üründe kulaklık kulagınızdayken kesinlikle ses dışarıya gitmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgin_yener -- 12 Aralık 2019; 14:50:50 >

• bilgin_yener kullanıcısına yanıt
    Tek sorum olacak.
    Yatarken sağ veya sola başınızı koyduğunuz da acı veriyor mu hissediliyor mu?

(uyurken kablolu zor oluyor o yüzden kablosuz kulaklik düşünüyorum da merak ettim)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üstat yeni gördüm. kusura bakmayın, ancak yatarken kulağın üstüne yatarsanız batma yapar. acıtır. samsung kulak içi kulaklıkları gibi nohut kadar olsa acıtmaz ama bunlar kulagın dışına biraz taşmakta
    QCY mi Xiaomi mi ? (Kablosuz kulaklik)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.