Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.279
Cevap
54
Favori
183.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun süredir t13 kullanan var mı nasıl cihaz ben çok kulaklık kullanan birisi değilim alsam bir kaç ayda sorun çıkartır mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar, 23 gün önce resmi hepsiburada satıcısı üzerinden T13 kulaklık aldım. Her gün kullanmadığımdan ve çok az kullandığımdan dolayı şarjı anca 2 gün önce bitti. Kulaklıklardaki sarı şarj pinlerindeki ufak jelatinleri çıkartmama rağmen, kulaklık şarj olmuyor. Şarjdayken sabit kırmızı ışık, daha sonra beyaz ışık yanıp sönüyor sürekli. Kutudaki butona bastığımda veya kulaklıkları kutusundan çıkarttığımda, iki kulaklıkta da herhangi bir ışık yanmıyor. Cihaz sanki hiç şarj olmamış gibi. Butona basılı tutup sıfırlamaya çalıştım, yine kutuda ışık yanmıyor tepki yok. Ürün 9 saattir şarjda, hem kulaklıksız hem de içinde kulaklıklar varken şarj ettim değişen bir şey yok. Daha ilk kullanımda bozuldu mu bu alet şimdi? Yardımcı olabilir misiniz? Servise mi göndermeliyim ürünü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SychoMind -- 1 Eylül 2022; 23:27:26 >
  • qcy t13 şarkıyı durduktan sonra 1 2 saniyeliğine çok az dip ses geliyor normal mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vnc3

T5 modelinin kronik sorunu kutunun şarjı %30'dan düşük ise kulaklıkları kutuya koyduğunuzda kapanmıyor. Yani aklınıza geldikçe kutuyu şarj edip %30'un altına düşürmemeniz lazım.
    Hortlatacagim ama bu çoğu kulaklıkta var. Şarjı az kalan kutular şarj edebilecek yeterli akımı oluşturamaz. Bu yüzden kulaklıklar kutuya konduğunu kavrayamayip açık kalmaya devam eder ve şarjı biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR-40

Uzun süredir t13 kullanan var mı nasıl cihaz ben çok kulaklık kullanan birisi değilim alsam bir kaç ayda sorun çıkartır mı
    Muhtemelen çoktan almissindir ama diğer kişilere bilgi olması açısından yaziyorum. Çok aşırı olmasa da sık kullanan biriyim. Alalı 3-4 ay oldu. Sıkıntı yok. Sesler dengeli, güzel. Şarj süresi güzel.

• Merhabalar,

Uzun bir süredir QCY M1 Pro kullanıyorum, kulaklıktan hala memnundum fakat kulak içi sabitleme silikonlarını kaybettim.

Kulaklığı bozulan vs. sabitleme silikonlarını gönderebilecek olan biri varsa kargo ücretini karşılarım her türlü.

Teşekkürler.

• Qcy ailypods aldım ara ara kesintiler yaşıyorum . uygulamasından firmware update yapmaya çalıştım internetinizi kontrol edin diyor . Ne yapabilirim bilginiz var mı

• Merhabalar, QCY T5 kulaklığı uygulamaya bağlayabilen oldu mu? Firmware güncellemesi falan almış mı acaba?

• aakromes A kullanıcısına yanıt

Ben bağlı idim kaldırdım geçen gün bi faydası yok. uygulama guncellemesi de yok.

• Qcy T18 Tr.de sadece yurtdışından satışı var 1400-1500₺ gibi fiyatı. Aliexpresste indirim var gümrük vergisi ile beraber 1000₺'ye alınabiliyor. Şu anda benim gördüğüm çift telefon desteği olan tws.ler içinde en ucuz olanı bu. Karar veremedim fiyatının düşmesini mi beklesem yoksa ae.den sipariş mi versem ?

2 youtuber incelemiş, hiç birinde anc.den bahsedilmiyor. Enes anc var mı sorusuna yok demiş , hevesim kaçtı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barsoy -- 9 Ekim 2022; 14:28:6 >
  • arkadaşlar iphone 11 için kullanılacak, sağlam uzun ömürlü su geçirmez özelliği iyi silikonsuz bir kulaklık arıyorum 700 tl civarı bütçe ayıracağım qcy veya farklı model de olur

• evohan kullanıcısına yanıt
    qcy t20 öneririm.

• zaltun kullanıcısına yanıt

Hem ios hem android telefonlar için kullanımı mümkün mü?

• muhammetc kullanıcısına yanıt
    evet.

• evohan kullanıcısına yanıt

• Qcy melobuds aldım silikon kayb oldu nerden bulabilirim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SALANZAR S kullanıcısına yanıt

Standart silikonlar oluyor (denedim) cihaza özel olmasına gerek yok. Esnek yapı olmasından dolayı elinizdeki silikonlu kulaklık varsa deneyin.

• Yakın zamanda QCY T13 ve Samsung Buds 2 kulaklıkların ikisini birlikte aldım. Ağırlıkla kardiyo egzersizleri yaparken(açık alanda yürüyüş ve koşu) EDM(Electronic Dance Music) dinleyen birisi olarak QCY T13'ün çok daha fazla coşturduğunu söyleyebilirim. Samsung Buds 2'yi telefonum Samsung m52 olduğu için ekosistem uyumu açısından ve gürültü engelleme ve transparan mod özellikleri için almıştım. Onu artık daha çok gürültü engelleme özelliğiyle otobüste ve transparan modla insanları duymam gereken avm restoran işyeri gibi kapalı mekanlarda kullanıyorum, koşu yürüyüş yaparken dans müziği eşliğinde coşup kendimden geçmek içinse QCY T13'ü.

Spor yaparken dinlediğim müzikler konusunda fikir vermesi açısından aşağıda bir youtube music playlisti paylaştım.

• HTC05 kullananlar bana ulaşabilir mi ?

• ALBAY kullanıcısına yanıt
    Hocam HT05 in kulaklıklarını farklı telefonlarda kullanarak görüşme yapmak mümkünmü. Yada denedinizmi.

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.