Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
5 sn
1.132
Cevap
48
Favori
145.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 491
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 2 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 48
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Yazılımcı Online (43 mesaj) murat18100 (40 mesaj) yahyademirci (27 mesaj) CSCO_CS (20 mesaj) 0quz28 (19 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (554 mesaj) Mobil (391 mesaj) Tablet (11 mesaj) Mini (16 mesaj) Uygulama (168 mesaj) (3 mesaj) (18 mesaj)
  • @
3 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7179 Mesaj
    babam qcy T7 almıştı, bu gün geldi. Kurmuş ama soldan ses gelmiyordu. Bende baya bakındım. kulaklık üzerindeki dokunmatik panelden, kutudan falan sıfırladım ama çözemedim. Kutunun şarj ışığı yeşil yanıyor, sağ kulaklık ışığı yanıp sönüyor falan ama sol kulaklığı kutudan çıkarırken bir saniye ışık yanıp sönüyor. Uygulamadan da bakıyorum sol kulaklıkta hiç şarj yok gözüküyor. Baya kurcaladım ama yok, hiç bir şekilde sol kulaklık şarj almıyor.Gerçi sağ tarafı da bi %100 gösteriyor, bi %80 falan. Baya bi hayal kırıklığı oldu ürün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 26 Ağustos 2021; 0:29:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2144 Mesaj

Merhaba,

Hocam ben herşeyi denedim.

1 gün prizde takili kutuda sarj,1 gün priz olmadan kutuda şarj,Başka priz, başka adaptör, hatta laptop,powerbank,resetleme, pairing mode alıp deneme, farkli ortama gidip oralarda deneme. Hepsini denedim ama malesefki olmuyor. Sağ-sol %100 gösteriyor kutudan çıkartınca aniden %60 a düşüyor ikiside. 4 5dk güzel dinliyorum sonra komple bitiyor şarj.

Ben en son uğraşmadım tamda lazım olduğu zamandı geri iadede göndermedim. Parası pulu batsin bıktırdı beni. Göndersem de uğraşacağım edeceğim moralim bozulacak, ben attim gitti geri dönüşüme bari bi işe yarasin diyerek. Sizin sorunda bahsettiğim gibiyse hiç uğraşmayın sıfır diyr alıp az veya çok bi miktar para veriyorsunuz uğraşırım derseniz iade edin bence.. tws de almayacağım artık, çok lazim olan zamandı, kargoda zamanında getirmişti fiyatıda uygundu sirf o yüzden gidip esnaftan almamıştım

|
    |
    orhanqalp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    63 Mesaj

en iyisini yapmışsınız bende aynı şekil yapıcam malesef yapacak birşey yok malesef teşekkürler cevabınız için 👍🏻

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    fat304h kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj

merhaba İstanbulda qcy servisi var mı ve nerede bilen var mı?

|
    |
  • Er
    2 Mesaj

Qcy T7 kulaklık aldım bende Mi mağazasından ilk daha kutu açtığımda sol kulaklık şarjı bitikti. sağ kulaklık ise %80 di. heralde şarjı bitmiş dedim yaptım. ama sol kulaklık pili 35 dk bile dayanmıyordu yani pili sorunluydu. servise gitti bir şey yok diye geri gönderdiler. ama tabi hiç bir şey yapılmamış aynıydı. gene gönderdim zar zor 1 ayda yenisini verdiler. buda bozulursa artık insanlar uğraşamıyor onlarda biliyor. haram edicem yapacak yok.

|
    |
  • Teğmen
    111 Mesaj
    benimde qcy t7 sol kulaklık şarj olmuyor. dün video izlerken çok yorulmuşum. kulaklık kulakta uyuya kalmışım. gece kalkıp kutusuna koydum. sabahtan beri şarjı 10u geçmiyor sol kulaklığın. resette atamıyorum nedense. bi kere de sorun çıkmasın be.

|
    |
  • Teğmen
    222 Mesaj

Arkadaşlar trendyoldan t7 modelini sipariş ettim, kulaklıklar şarj olmuyor gibi, çıkarıyorum hemen kulaklık bağlantısı kopuyor, 2 saatten beri şarjda sorun nedir, arızalı mı

|
    |
  • Binbaşı
    1224 Mesaj

QCY T10 kullanan arkadaşlar benim diyebilirmi?  

İkinci el yeni alınmış buldum 120 lira dedi. Alınırmı? Şu anda sıfırı en ucuz 221 TL.

Çoğunlukla pc başında online toplantılar için ve slow sakin müzik dinlemek için kullanacağım.

Birde şunu merak ediyorum. Pc başında kulaklık ile toplatıda iken , telefon çaldığında aynı anda telefona kulaklık ile cevap verilebiliyormu?

|
    |
  • Yüzbaşı
    852 Mesaj
    Bu qcy kulaklıkların sorunsuz olanı yok galiba ya da çok nadir, her 5 yorumun 4'u alanların sorun bildirimi , kalan 1 ise alayım mı diye soranlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 21 saat 17 dakika kadarı kaldı.

Bende iki tane QCY kulaklık var, şu ana kadar herhangi bir problem yaşamadım.

|
    |
    Bandogge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    304 Mesaj

M1 Pro bozuluyor. Çok memnundum ama piyasada kalmamış galiba. Ne alacağız yerine?

|
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj
    Qcy ht03 aldım. Sol kulaklıktan gelen bir dip ses mevcut. Onun dışında mikrofon kalitesi gayet güzel di. Karşı tarafa bir cızırtı gidiyor. Anc yi kapatinca ses kesiliyor. 2 seneye yakın zamandır Xiaomi tws kullanıyordum çok memnundum.
    Malzeme kalitesi vs vs derken qcy ht03 ten ben pek memnun kalmadığımı söyleyebilirim.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.