Şimdi Ara

Qatar Airways Bedava Bilet Medic Sınıfına

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
83
Cevap
3
Favori
8.439
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Qatar Airways Bedava Bilet Medic Sınıfına
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    8804 Mesaj
    Sağlıkçı olmayanlar neyin kafasını yaşıyorsunuz!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Alabilen oldu mu ? Bir türlü alamadım. İki gecedir deniyorum çıldırttı sistem ve ekşi sözlükte de aynı sorunla karşılaşanlar olmuş, submit error diyip yarın deneyin bittiye getiriyor. Kesinlikle hikaye bir durum. Almanya ve İngiltere'deki doktor arkadaşlarımda alamamış, cidden alabilen oldu mu ?

edit: Alabilmiş varsa bana özelden yazarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuckerberg -- 13 Mayıs 2020; 5:42:0 >

• Yüzbaşı
    629 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dwho

Ben diş hekimliği öğrencisiyim olur mu acaba?
    Bu promosyon yalnızca tıbbi ön cephe uzmanları tarafından kullanılabilir. Uygun sağlık meslekleri aşağıdakilerle sınırlıdır: Doktor, Pratisyen Hekim, Hemşire, Paramedik, Laboratuvar Teknisyeni, Klinik Araştırmacı, Eczacı.

Diş hekimlerine malesef olmuyor. Öğrenciler içinde olmaz arkadaşlar. Adaysınız daha mesleği elinize almadınız.
    |
    |

• Binbaşı
    1372 Mesaj
    Arkadaşlar nasıl sahte kimlik çıkartabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ben ilk geceden aldım. 2-3 sekmeden formu açın ya da açabildiğiniz kadar formu doldurun.Captcha yı tıkladığınızda ya hata verecek ya submit aktif olacak.%99 hata verecek tabi muhtemelen.Formu hiç bir zaman yenilemeyin sadece captchayı tekrar tıklayın.Şansınız varsa submit aktif olur.Ancak buton aktif olduktan sonra da hata alanlar var.

Ben aldım derken sadece formu gönderebildim.48 saat içinde dönüş yapılacak denildi gelen giden yok süre bu akşam doluyor.

Ayrıca biletler zaten zamlanacak.Vergileri de yolcu ödeyeceğinden sadece vergi eskinin bilet fiyatları kadar oluyor neredeyse.
    |
    |
    Zuckerberg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 8700K@5.0GHZ & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK

Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz

**Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"
  • Onbaşı
    30 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Ben ilk geceden aldım. 2-3 sekmeden formu açın ya da açabildiğiniz kadar formu doldurun.Captcha yı tıkladığınızda ya hata verecek ya submit aktif olacak.%99 hata verecek tabi muhtemelen.Formu hiç bir zaman yenilemeyin sadece captchayı tekrar tıklayın.Şansınız varsa submit aktif olur.Ancak buton aktif olduktan sonra da hata alanlar var.

Ben aldım derken sadece formu gönderebildim.48 saat içinde dönüş yapılacak denildi gelen giden yok süre bu akşam doluyor.

Ayrıca biletler zaten zamlanacak.Vergileri de yolcu ödeyeceğinden sadece vergi eskinin bilet fiyatları kadar oluyor neredeyse.
    ilk gece alırken hastane sicil no vs. istiyor muydu?

dün gece yarım saat denedim, hızlı olsun diye üye olup profil vs. doldurdum; ama olmadı. 00.45te en son ülke limiti doldu dedi

web sitesinin console loglarında angular hataları doluydu, dediğiniz gibi hiç yenilemeden 3-5 kez submit ettim.. opera'da microsoft edge'de de denedim chrome zaten en çok denediğim yer

adamlar iyi reklam yaptılar

• DH Yönetici
    6147 Mesaj

Yoğunluk olması gayet doğal hocam dünya çapında kampanya sonuçta.Ama form gönderilip yanıt gelmezse esas o saçma olur.İhtiyaç varsa denemeye devam etmekte fayda var.

Form hep aynı değişmedi yani istiyor sicil no.
    |
    |
    probiotic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

GIGABYTE AORUS Z370 GAMING 7 / i7 8700K@5.0GHZ & NOCTUA NH D-15 / Gskill TRIDENT-Z 2x8 GB CL17 3600 MHZ DDR4 / Samsung 960 EVO 500GB / ZOTAC GTX 1080 TI AMP! / HAF 912 / COOLERMASTER GX80 PLUS 750W / Corsair K95 RGB PLATINUM MX SPEED / Zowie EC2-A & SteelSeries QCK Heavy / Creative OMNI & Hyperx Cloud II / PIONEER BDR-209EBK

Zowie BenQ XL2540 @ 240 Hz

**Sammy FARHA & Tony G. the table dominators!!! "Do you feel my pawa?!"
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    Olayla alakasi ve hakki olmadigi halde saldiran mezarcilar yuzunden gercekten almasi gereken saglikcilar alamiyor, saka gibi!

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Er
    3 Mesaj
    formu doldurabildim. 2 gün sonra eposta atıp geri döndüler. promosyon kodunu verdiler. aralığa kadar kullanabilirişim.
    |
    |

|
    |
  • Teğmen
    105 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    kursadyagmur

Yapabilen ve sonrasında onay maili alabilen oldu mu? 48 saat içinde dönüleceği söylemesine rağmen halen dönüş olmadı.. (49 saat oldu)

48 saatin dolmasına 1.5 saat kala gelmişti
    |
    |
    krsd17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ülkeyi papua yeni gine yaptım bileti aldım ödedim uçarken sıkıntı çıkma ihtimali nedir? (ciddiyim) :)

• Yarbay
    8625 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cips48

Ülkeyi papua yeni gine yaptım bileti aldım ödedim uçarken sıkıntı çıkma ihtimali nedir? (ciddiyim) :)
    Birsey olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Virüs içindeyiz hastaların içindeyiz bir şey olmadı daha da olmaz diye uçmak istiyorlar galiba

|
    |

Dolandırıcı ve Sorunlu Alışverişler Listesi; albayhulusiak.
  • Er
    11 Mesaj
    Başlığa sağlık çalışanlarına özel diye yazsan da vaktimizi calmasaydin keşke

|
    |

Party 1920 açıksa eslantta parti kuruyoruz gel istersen
    |
    |
    hoksi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.