Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (774. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.980
Cevap
286
Favori
1.815.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Slm Qashqai ailesi.1.2 kullanan arkadaşlara sorum.Sicak soğuk motor farketmeden araçta yakın zamanda hafif de olsa rölantide devir dalgalanması başladı .Aynı zamanda aracın ivmelenmesinde de zayıflık görüyorum.Bunlar daha önce yoktu

Not:cold start daki yüksek devrin zamanla düşmesinden bağımsız bu olay.Benzinli kullanıcı arkadaşlardan badi a gelen varsa ne gibi işlem yaptırdınız.Paylasursaniz sevinirim.

• 2017 1.6 dci için 215 55 r18 yaz lastiği tavsiyeniz nedir??

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugün 2016 skypack aracıma 10.2 inçlik ekran taktırdım geri görüş net olmaksızın navigasyon,video oynatma vs .İlk izlenimler iyi bakalım kullandikca paylaşırım.Fiat sormayın ama### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### 

• Arkadaşlar yağ yakma sorunu hangi modelde yoktur 2017 model 1.2 digt alcaz sıkıntı olurmu.

• quote:

Orijinalden alıntı: glumerna

Arkadaşlar yağ yakma sorunu hangi modelde yoktur 2017 model 1.2 digt alcaz sıkıntı olurmu.

Fiat km.nedir skypack mi

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    70bin km skypack 2017 digt otomatik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

70bin km skypack 2017 digt otomatik.

Fiat 200-220 arasiysa iyi

1.2 digt yağ eksiltme varmış usta o varmıdır acaba kronik 2017 model araç

• quote:

1.2 digt yağ eksiltme varmış usta o varmıdır acaba kronik 2017 model araç

Fiat nedir o önemli gerisi soylentiden ibaret

Fiyat biraz tuzlu 210 bin gibi ama pazarlık etmedik daha belki almayız.

• quote:

Fiyat biraz tuzlu 210 bin gibi ama pazarlık etmedik daha belki almayız.

Bence çok iyi bende 2016 Aralık çıkışlı 35 binde manuel skypsck var hatasiz 217 ilanda piyasaya göre ucuz temizse kaçırma piyasası böyle makyajliysa al derim

Piyasa çok şişik agam param dövizde geçen ay alacaktık iyiki almamışım bu araba ozamanda satışta aynı fiyattı belki mayıs sonu haziran gibi alabilirim şuan bilgi topluyorum daha çok. Uzun süre biniceğim için iyi bi araç almam lazım pulsarda var 2017 145 bin TL otomatik 1.2 oda nasıl.

• 2017 Model en boşu olsa düz vites 1.2 bile 145.000 bedeva ötesi kanımca..Siz o araca iyice baktırın güvenliğiniz yerde birde otomatik vites diyorsunuz.Bir şeyi de yoksa hemen alın derim..

• derin07 D kullanıcısına yanıt
    Esasda piyasa şişik alım satımda yok millette peşin para yok krediler düşse gene bu fiyatlara peynir ekmek gibi satarlar. 2 sene önce bu paralara bmw mersedes alınıyordu nerden nereye.

• Krediler artan faizde düşemez kanımca,peşin parası olmayan zaten ikinci elde temiz araba arayana malesef Nisan geldi talep bir şekilde başlayacak o oraba çok kısa zamanda 200 kyı geçecektir..

• celiker13 C kullanıcısına yanıt

Benim probleminde akü. Sizinki gene 15 günde boşalıyor.Benim 2014 Nissan Qashqai visia modeli aracımın, aküsü nü daha bir ay oldu alalı akü iki kere boşaldı. Servis bana çekiciyle getir bakalım diyor.Yol yardım ı yollayın , çünkü akü sizi. Problem sizin diyorum,yol yardım ücreti alırız,takviye yaparız serviste bakarız diyor. Araba iki yaşındayken garantiden aküyü degiştirdiler.Ama şimdi sorun yaratıyorlar.

• Arkadaşlar 1 ay olmadı Nissan Sertepe Bursa serviste 2014 Visia aracıma,akü taktırdım ve iki kere akü boşaldı sabahleyin. Birinde takviye yapıp servise gittiğimde aküyü ölçtük,aküde problem yok,takılı kalan flash bellek aküyü boşaltmış olabilir dediler. Flash belleği çıkardım ,3 gün sonra akü gene boşalmış gene getirin diyorlar. Yani anlayacağınız Nissan Servis Aküle i problemli. Bana Bu araca uygun ve sorun yaratmayacak akü tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: cepni85

Arkadaşlar 1 ay olmadı Nissan Sertepe Bursa serviste 2014 Visia aracıma,akü taktırdım ve iki kere akü boşaldı sabahleyin. Birinde takviye yapıp servise gittiğimde aküyü ölçtük,aküde problem yok,takılı kalan flash bellek aküyü boşaltmış olabilir dediler. Flash belleği çıkardım ,3 gün sonra akü gene boşalmış gene getirin diyorlar. Yani anlayacağınız Nissan Servis Aküle i problemli. Bana Bu araca uygun ve sorun yaratmayacak akü tavsiye edersiniz?

Varta öneririm efb 770 acc olan var biraz tuzlu ama servisteki notalara göre daha uzun ömürlü 72 amper 770 acc olması lazım biraz paraya kıymak lazım ama servistekiler ucuz ama kaliteli değil.### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### 

• Arkadaşlar merhaba qashqai almayı düşünüyorum sıfır. 1.3 sky pack var mıdır kullanan? Yakıt tüketimi nedir en önemlisi?

• 
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.